Esra Erol'da

Esra Erol’da Fenomen Ceylan Koç ve Serkan Koç Kimdir? Tiktok ve İnstagram Hesabı

Esra Erol'da Fenomen Ceylan Koç ve Serkan Koç Kimdir? Tiktok ve İnstagram Hesabı. Ceylan Koç videoları ve resimleri

Esra Erol’da Fenomen Ceylan Koç ve Serkan Koç Kimdir? Tiktok ve İnstagram Hesabı. Ceylan Koç videoları ve resimleri

Esra Erol'da Fenomen Ceylan Koç ve Serkan Koç Kimdir Tiktok ve İnstagram Hesabı
Esra Erol’da Fenomen Ceylan Koç ve Serkan Koç Kimdir Tiktok ve İnstagram Hesabı

Ceylan Koç ve Serkan Koç‘un hikayesi, toplumsal dinamikler ve sosyal medyanın ilişkiler üzerindeki etkisinin çarpıcı bir örneğini teşkil ediyor. Programa katılan Serkan Koç, eşinin, üzerinde büyük bir meblağ olan 250 bin lira ile birlikte üç çocuğu alıp ortadan kaybolduğunu açıkladı.

Serkan, eşinin bir aydır kayıp olduğunu belirterek, aralarında yaşanan sorunlar nedeniyle kendisine uzaklaştırma kararı çıkarıldığını ifade etti. Serkan, kişisel görünümündeki değişikliğe dair ilginç bir detay paylaşarak, eşinin sosyal medyada daha fazla ilgi çekmek istemesi üzerine burun görünümünü iyileştirmek amacıyla saçlarını sarıya boyattığını söyledi.

Ceylan‘ın sosyal medya platformlarında aktif bir kullanıcı olduğunu ve sık sık canlı yayınlar yaparak takipçileriyle etkileşime girdiğini belirten Serkan, bu durumun ilişkilerine nasıl yansıdığını da dile getirdi.

Fenomen Ceylan Koç ve Serkan Koç Olayı Nedir?

Canlı yayında Ceylan Koç, kendisi ve çocuklarının eşi Serkan Koç tarafından maruz kaldıkları şiddeti gündeme getirdi. Ceylan, bu zorlu süreçte çocuklarının güvende olduğunu ve devlet koruması altında bulunduklarını belirtti. Savcılığın, çocukların korunması adına özel bir karar aldığını açıkladı.

Ceylan Koç, yaşadığı travmatik deneyimleri detaylandırarak, Serkan‘ın kendisi üzerinden maddi kazanç sağlama çabalarını ifşa etti. Serkan‘ın, Ceylan‘ın uygunsuz fotoğraflarını çekerek satışa sunması ve sosyal medya üzerinden bu eylemleri tanıtma girişimleri, bu zorlu sürecin parçaları arasında yer alıyor. Serkan Koç‘un aile üyeleriyle olan ilişkileri ve çocuklara uyguladığı şiddet, Ceylan‘ın ifadeleriyle daha da vurgulandı. Evin içerisinde saklanan bir döner bıçağı ile Ceylan‘a yönelik tehditler, bu durumun ciddiyetini artırıyor.

Psikolojik sorunlar yaşadığı belirtilen Serkan Koç ve kardeşi Murat’ın, yayınlardan gelir elde etme amacı, ailenin içinde bulunduğu durumu daha da karmaşık bir hale getiriyor. Ceylan Koç, ayrıca çocukların durumu ve onların korunması hakkında Aile Bakanlığı ile iletişim kurulması gerektiğini ifade etti.

Yapılan yayınların *insel içerikli yayın olduğunu Ceylan koç canlı yayında açıkladı.

5/5 - (2 Oy )

Devlet Ödemeleri

Sosyal Yardımlar ve Devlet Ödemeleri Hakkında Son Gelişmeleri Sizlerle Paylaşmaktayız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu