Esra Erol'da

Esra Erol’da Elvan Özata ve Mecit Özata Kimdir? Olayı Nedir?

Esra Erol'da Elvan Özata ve Mecit Özata Kimdir? Olayı Nedir? Esra Erol Elif'in malikanesi. Esra erol daki Elif in sonu ne oldu

Esra Erol’da Elvan Özata ve Mecit Özata Kimdir? Olayı Nedir? Esra Erol Elif’in malikanesi. Esra erol daki Elif’in sonu ne oldu.

Esra Erol'da Elvan Özata ve Mecit Özata Kimdir Olayı Nedir
Esra Erol’da Elvan Özata ve Mecit Özata Kimdir Olayı Nedir

Elvan Özata ve Mecit Özata Kimdir? Yaşananlar ve İddialar

Elvan Özata ve Mecit Özata, son dönemde yaşadıkları olaylarla gündeme gelen bir çift. Programa katılan Elvan Özata, eşi Mecit Özata‘nın evi terk ettiğini ve ardından yaşananları gözyaşları içinde anlattı. İşte detaylar ve iddialar.

Mecit Özata’nın Evi Terk Etmesi

Elvan Özata, eşi Mecit Özata’nın kendisine “Ben bir haltlar yedim, yüzünüze bakmaya cesaretim yok” diye bir mesaj gönderdiğini belirtti. Elvan, “Eşim bana bu mesajı Bayramın ilk günü gönderdi ve ardından ortadan kayboldu. İki çocuğumuz var ve Mecit’in buraya gelip bana hesap vermesini istiyorum. Neden ayrıldı?” dedi.

Elvan Özata’nın İddiaları Neler?

Elvan Özata, eşinin ayrılmasının ardından arkadaşlarına gittiğini ve onlara ayrıldıklarını söylediğini ifade etti. Elvan, “Ayrıldığımızı arkadaşlarına bildirdi, ancak bizim aramızda hiçbir zaman ayrılık muhabbeti olmadı” dedi. Canlı yayında gözyaşları içinde konuşan Elvan, “Mecit, beni aldattığını itiraf etti. İki gün boyunca ne yaptın? Kadına dikkatle bakın. Beni bu şekilde terk edemezsin. Yıllarca hem baba hem de anne rolünde bulundum” dedi.

Mecit Özata’nın Savunması

Canlı yayın sırasında Mecit Özata, eşinin iddialarını yalanladı ve “Eşim kuaföre gittiğinde, ‘Eşim beni aldatıyor’ dedi. Moralim bozuldu, çocuklarımın yüzüne bakamazdım” şeklinde konuştu. Mecit, “Ayrıldığım için böyle yazdım. Eşimi kandırmadım. Ben böyle bir adam değilim” ifadesini kullandı.

Elvan Özata’nın iddiaları nelerdir?

Elvan, eşi Mecit’in kendisini aldattığını ve evi terk ettiğini iddia ediyor. Ayrıca Mecit’in kendisine “Ben bir haltlar yedim” diye mesaj attığını belirtti.

Mecit Özata’nın savunması nedir?

Mecit, eşinin iddialarını yalanlayarak, onu aldatmadığını ve sadece moralinin bozuk olduğunu söyledi. “Ben böyle bir adam değilim” dedi.

Olay Detay
Mecit Özata’nın Mesajı “Ben bir haltlar yedim, yüzünüze bakmaya cesaretim yok”
Elvan Özata’nın İddiaları Eşinin kendisini aldattığı ve evi terk ettiği
Mecit Özata’nın Savunması “Eşimi kandırmadım, moralim bozuldu”

Elvan ve Mecit Özata’nın yaşadıkları olaylar, kamuoyunda büyük ilgi uyandırdı. Çiftin arasındaki sorunlar ve karşılıklı iddialar, herkesin dikkatini çekti. Bu süreçte her iki tarafın da açıklamaları dikkatle takip ediliyor.

Yıldız Vermek İster Misiniz?

Devlet Ödemeleri

Sosyal Yardımlar ve Devlet Ödemeleri Hakkında Son Gelişmeleri Sizlerle Paylaşmaktayız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu