Esra Erol'da

Esra Erol’da Dansöz Hamide Kimdir? Sema Öz ve İlker Öz Olayı Nedir?

Esra Erol'da Dansöz Hamide Kimdir? Sema Öz ve İlker Öz Olayı Nedir? Esra Erol'da Bu Gün Saat Kaçta?

Esra Erol’da Dansöz Hamide Kimdir? Sema Öz ve İlker Öz Olayı Nedir? Esra Erol’da Bu Gün Saat Kaçta?

Esra Erol'da Dansöz Hamide Kimdir Sema Öz ve İlker Öz Olayı Nedir
Esra Erol’da Dansöz Hamide Kimdir Sema Öz ve İlker Öz Olayı Nedir

Esra Erol’da Dansöz Hamide’nin Hikayesi. Kocası Çocuğunun Bayram Harçlığını Alıp Kaçtı

Esra Erol‘un gündüz kuşağında yayımlanan programı, her gün farklı hayat hikayelerine yer veriyor. Bugünün konuğu, Dansöz Hamide olarak bilinen Hamide Eşi İşler‘di. Hikayesi, hem duygusal hem de şok edici detaylarla doluydu.

Dansöz Hamide’nin Zorlu Mücadelesi Esra Erol’da

Hamide, programa katılarak kocası İlker‘in kendisi hamileyken başka bir kadına kaçtığını açıkladı. Ancak Hamide’nin tek amacı, çocuğunun babasız büyümemesiydi, bu yüzden eşine bir şans daha verdi. Fakat İlker, bu şansı kötüye kullandı ve Hamide’yi tekrar aldatmaya başladı.

Hamide, İlker Özi Şüheda Efe Aldatmalar ve Dolandırıcılık

İlker’in sadakatsizliği bir kezle sınırlı kalmadı. Hamide, kocasının Sema adlı bir kadınla ilişkisi olduğunu öğrendi. Ardından İlker pişmanlıkla geri döndü, ancak kısa süre sonra tekrar Sema’ya yöneldi. İlker’in ilişkileri bununla da sınırlı değildi; Şüheda adında başka bir kadına kaçtı.

İlker’in dolandırıcılık iddiaları da ortaya çıktı. İlker, evlendiği ilk eşi Hamide ile boşandıktan sonra Sema ile evlenip kısa süre sonra boşandı. Ardından Şüheda ile ilişki yaşamaya başladı.

İlker Öz Kızının Bayram Harçlığını Alıp Kaçtı

Hamide, İlker’in evden kaçarken çocuğunun bayram harçlığını da alıp gittiğini açıkladı. İlker’in, Sema’dan sonra Şüheda ile birlikte olduğu ve dolandırıcılıkla uğraştığı iddiaları da dikkat çekti.

İzleyicileri Şaşkına Çeviren Olaylar

Esra Erol‘un programında anlatılan bu hikaye, izleyicileri derinden etkiledi. Hamide’nin yaşadığı zorlu mücadele, birçok kişinin dikkatini çekti. Dansöz Hamide’nin bu çalkantılı hayatı, sadakatsizlik ve dolandırıcılık iddialarıyla doluydu.

5/5 - (3 Oy )

Devlet Ödemeleri

Sosyal Yardımlar ve Devlet Ödemeleri Hakkında Son Gelişmeleri Sizlerle Paylaşmaktayız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu