Esra Erol'da

Esra Erol’da Bugün 7 Mayıs Neler Oldu. Son Bölüm

Esra Erol'da Bugün 7 Mayıs Neler Oldu. Son Bölüm. Esra Erol'da Son Yaşanan Olaylar Neler? Gökhan Bulut ve Döndü Bulut Olayı Nedir?

Esra Erol’da Bugün 7 Mayıs Neler Oldu. Son Bölüm. Esra Erol’da Son Yaşanan Olaylar Neler? Gökhan Bulut ve Döndü Bulut Olayı Nedir?

Esra Erol'da Bugün 7 Mayıs Neler Oldu. Son Bölüm
Esra Erol’da Bugün 7 Mayıs Neler Oldu. Son Bölüm

07 Mayıs 2024 Salı günü ATV’de yayınlanacak olan Esra Erol’un programında, Döndü’nün dramı canlı yayında ele alınacak. İşte detaylar:

Döndü’nün Yaşadığı Olaylar Ne?

06 Mayıs 2024 Pazartesi günü Esra Erol‘un programında, Gökhan Bulut eşi Döndü‘nün son zamanlarda anormal davranışlar sergilediğini ve ailesi için endişelendiğini belirtti. Gökhan, “Eşim bazen boşluğa konuşuyor ve hem bana hem de çocuklarıma zarar veriyor” diyerek durumun ciddiyetini vurguladı. Döndü’nün son tartışmalar sonrası çocukları alıp evi terk ettiği bilgisi de paylaşıldı.

Komşuların Gözünden Döndü

Programda mahalle sakinlerinin ifadelerine de yer verildi. Bir komşu, “Döndü’yü okul önünde sık sık görüyorum, kışın bile ince giysilerle dışarıda. Yardıma ihtiyacı var” şeklinde konuştu. Başka bir komşu ise, “Gökhan ve kayınvalidesi Naciye Hanım, Döndü’ye sürekli kötü davrandıklarını biliyoruz” ifadesini kullandı.

Kayınvalide Naciye Hanım Ne Diyor?

Naciye Hanım, torunlarının iyi bakılmasını istediğini belirterek, “Döndü düştüğü için ve sık sık kendi kendine konuştuğu için hocaya götürdük. O gün kavga ettik ve o, kadın sığınma evine gitmek istediğini söyledi” dedi.

Döndü’nün Sığınma Evi Açıklaması

Canlı yayında Döndü, “Gökhan ve annesi beni sürekli rencide ediyorlardı. O gün yemekte bana hakaret ettiği için çocuklarımla birlikte oradan ayrıldım” şeklinde konuştu ve şu anda çocuklarıyla birlikte bir sığınma evinde ikamet ettiğini belirtti.

Yayın Tarihi ve Saat

Esra Erol’un bu özel bölümü 07 Mayıs 2024 Salı günü ATV’de canlı olarak izlenebilecek. İzleyiciler, yaşanan bu dramı ve tarafların açıklamalarını canlı yayında takip edebilecekler.

5/5 - (6 Oy )

Devlet Ödemeleri

Sosyal Yardımlar ve Devlet Ödemeleri Hakkında Son Gelişmeleri Sizlerle Paylaşmaktayız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu