Haberler

Esra Erol Proğramında Fenomen Gül ve Ömer Almas Arasındaki Dolandırıcılık İddiaları

Esra Erol Proğramında Fenomen Gül ve Ömer Almas Arasındaki Dolandırıcılık İddiaları. Fenomen Gül Kimdir? Ömer Almas Kimdir? Sosyal Medya Hesabı

Esra Erol Proğramında Fenomen Gül ve Ömer Almas Arasındaki Dolandırıcılık İddiaları. Esra Erol’un sevilen proğramına katılan Fenomen Gül, halkın gözünden düşmeyen bir konuyla gündeme geldi. Fenomen Gül, Ömer Almas’ın kendisini dolandırdığını dile getirdi. İkilinin ilişkilerine dair bilinmeyenler, bu iddia ile birlikte gün yüzüne çıktı.

Esra Erol Proğramında Fenomen Gül ve Ömer Almas Arasındaki Dolandırıcılık İddiaları
Esra Erol Proğramında Fenomen Gül ve Ömer Almas Arasındaki Dolandırıcılık İddiaları

Fenomen Gül ve Ömer Almas’ın Gizli Evliliği

Fenomen Gül‘ün ifadelerine göre, Ömer Almas‘ın evli olduğundan habersizdi. İkilinin uzun bir süre sevgili olduktan sonra, Gül, Ömer’in evli olduğunu öğrendi. Bu, ilişkilerinde önemli bir dönüm noktası oldu ve birçok sorunun başlangıcıydı.

Fenomen Gül Araba Satışı ve Kredi İddiası

Dolandırıcılık iddiaları sadece duygusal bir aldatma ile sınırlı değildi. Fenomen Gül, Ömer Almas’ın adına kredi çektiğini ve kendi arabasını sattırdığını belirtti. Bu maddi kayıplar, Fenomen Gül’ü oldukça zor bir duruma soktu.

Ömer Almas’ın Karısı Melek Almas Canlı Yayına Katıldı

Ömer Almas‘ın eşi Melek Almas, bu iddiaların ortaya atılmasının ardından sessiz kalmayı tercih etmedi. Canlı yayına katılan Melek Almas, Fenomen Gül’ün kocasını kendisinden ayırmaya çalıştığını iddia etti. Bu iddia, olayın başka bir boyut kazanmasına neden oldu.

Fenomen Gül’den Barışçıl Bir Çağrı

Tüm bu yaşananlar sonrası, Fenomen Gül Ömer Almas’tan aldığı paraları geri vermesini istedi. Ayrıca, Ömer Almas’ın eşi Melek Almas ile mutlu bir hayat sürmesini diledi. Ömer Almas’ın bu iddialara Esra Erol’un programında ne şekilde cevap vereceği ise merak konusu.

5/5 - (6 Oy )

devlet ödemeleri

Youtube Kanalımızı Takip Edebilirsiniz <<< https://www.youtube.com/@engelsizmedya >>>

devlet ödemeleri

Devlet Ödemeleri

Sosyal Yardımlar ve Devlet Ödemeleri Hakkında Son Gelişmeleri Sizlerle Paylaşmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu