Güncel

Emekli maaşı son dakika 2023

Emekli maaşı son dakika 2023 Ne Kadar Oldu? Emekliler Ne Kadar Maaş Alacak? Emekli Maaşı Ne Kadar Oldu 2023 Temmuz? Memur Maaşları Ne Kadar Oldu?

Emekli maaşı son dakika 2023 Ne Kadar Oldu? Emekliler Ne Kadar Maaş Alacak?

Emekli maaşı son dakika 2023 Ne Kadar Oldu? Emekliler Ne Kadar Maaş Alacak? Emekli Maaş artışı son 6 aylık enflasyon oranına göre belirlendi. TÜİK Haziran ayı Enflasyon oranını açıkladı. Milyonlarca Emeklinin beklediği haber geldi…

Emekli maaşı son dakika 2023 Ne Kadar Oldu Emekliler Ne Kadar Maaş Alacak
Emekli maaşı son dakika 2023 Ne Kadar Oldu Emekliler Ne Kadar Maaş Alacak

Emekli Maaşı Ne Kadar Oldu 2023 Temmuz

Emekli Maaşları, son 6 aylık enflasyon oranı göz önünde bulundurularak belirlendi. Emekli Maaşlarına toplamda Yüzde 17,55 artış yapıldı

Memur Maaşları Ne Kadar Oldu?

Memur maaşları, yapılan hesaplamalar sonucunda temmuz ayında yüzde 17,55 oranında artacak. Bu zam oranı, memur kesimindeki refah payı hariç tutulduğunda geçerlidir. Memurlar, maaşlarındaki bu artışla birlikte daha iyi bir gelir elde etme fırsatı bulacaklar.

Emekli Memur Aylıkları Ne Kadar Oldu?

Emekli memur aylıkları da temmuz ayında yüzde 17,55 oranında artış gösterecektir. Refah payı hariç hesaplandığında bu zam oranı geçerli olacaktır.

SSK ve BAĞ-KUR Emekli Aylıkları

SSK ve BAĞ-KUR emeklileri de zamdan payını alacaklar. Temmuz ayında SSK ve BAĞ-KUR emekli aylıkları yüzde 19,77 oranında artacak. Bu zam oranı, refah payı hariç hesaplanmıştır. Sosyal güvenlik kuruluşlarından emekli olan vatandaşlar, aylıklarındaki bu artışla birlikte daha güvenceli bir gelecek için adım atmış olacaklar.

4.7/5 - (20 Oy )

devlet ödemeleri

Youtube Kanalımızı Takip Edebilirsiniz <<< https://www.youtube.com/@engelsizmedya >>>

devlet ödemeleri

Devlet Ödemeleri

Sosyal Yardımlar ve Devlet Ödemeleri Hakkında Son Gelişmeleri Sizlerle Paylaşmaktayız.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu