Güncel

Elit ajans dolandırıcılığı

Elit ajans dolandırıcılığı. Elit Ajans Masaj salonu iletişim. Kurumsal Elit masaj salonu dolandırıcılığı. Elit ajans Masaj Salonu Şikayetvar. Masaj salonu randevu dolandırıcılığı

Elit ajans dolandırıcılığı. Elit Ajans Masaj salonu iletişim. Kurumsal Elit masaj salonu dolandırıcılığı. Elit ajans Masaj Salonu Şikayetvar. Masaj salonu randevu dolandırıcılığı.

Elit Ajans Dolandırıcılığı

Masaj salonu dolandırıcılığıyla ilgili pek çok kişinin büyük yaralar aldığı görülmektedir. Pek çok kişi binlerce liralık ödeme yaparak oldukça büyük miktarda dolandırılmaktadır.

Elit Ajans dolandırıcılığı ise sosyal medyanın gündeminin ilk sıralarında yer almaktadır. İstanbul, İzmir ve Ankara gibi büyükşehirlerde şubeleri bulunan Elit Ajans, yapılan açıklamalara göre en yüksek sayıda ödemeyi alan salonlar arasında yer alıyor.

Bu sebeple Elit Ajans’ın on binlerce vatandaşı dolandırdığını söylemek de mümkündür. Elit Ajans tarafından uygulanan en popüler yöntemlerden biri ise WhatsApp üzerinden tehdit mesajları göndermektir. 

Pek çok masaj salonunun kullandığı bu yöntem dolandırıcıların WhatsApp yoluyla mağdur kişilere tehditvari mesajlar göndermesiyle sonuçlanmaktadır.

Elit ajans dolandırıcılığı
Elit ajans dolandırıcılığı

Kurumsal Elit masaj salonu dolandırıcılığı

Mesajların içeriği genel olarak belirli kalıplar halinde herkese gönderilen mesajlardır. Bu mesajlarda borç miktarından ve ödenmemesi durumunda ise icra dosyasının açılacağından bahsedilmektedir.

Ödemek isteyen kişilerin geri dönüş yapmasıyla birlikte ise direkt olarak IBAN bilgisinin paylaşıldığı görülmektedir. IBAN bilgisi de büyük oranla sıradan bir isme ait olarak gönderilmektedir.

Fakat burada dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biri de gönderilen IBAN bilgisinin muhakkak resmi kurum ve kuruluşlara ait olması gerektiğidir.

Herhangi bir Masaj salonundan whatsapp üzerinden size dava dosya resmi gönderen olur ise ödeme yapmayın.

Daha Önce size mesaj geldi mi? Lütfen yorumlara yazın.
Sürekli sizi rahatsız eden var ise bize yazın gerekeni yapalım.

5/5 - (1 Oy )

Devlet Ödemeleri

Sosyal Yardımlar ve Devlet Ödemeleri Hakkında Son Gelişmeleri Sizlerle Paylaşmaktayız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu