Kırtasiye Yardımı

Depremzede Öğrencilere Kırtasiye ve Çanta Yardımı

Depremzede Öğrencilere Kırtasiye ve Çanta Yardımı. Eğitime Tam Destek ATSO'nun Öğrencilere Yardımı. Kırtasiye Yardım Başvurusu

Depremzede Öğrencilere Kırtasiye ve Çanta Yardımı. Adıyaman’ın eğitim alanında atılım yapmasına katkı sağlayan önemli bir gelişme yaşandı. Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO), 23 Nisan İlköğretim Okulu ve Malazgirt İlköğretim Okulu öğrencilerine, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) desteğiyle çanta ve kırtasiye malzemesi dağıttı. Bu yardım, özellikle depremzede öğrencilere büyük bir moral kaynağı oldu.

Depremzede Öğrencilere Kırtasiye ve Çanta Yardımı
Depremzede Öğrencilere Kırtasiye ve Çanta Yardımı

Eğitime Tam Destek ATSO’nun Öğrencilere Yardımı

ATSO Başkanı Mehmet Torunoğlu, düzenlenen programda yaptığı konuşmada, Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası olarak eğitime verdikleri desteğin altını çizdi. Başkan Torunoğlu, öğrencilere sağlanan bu tür yardımların, onların eğitim hayatlarına katkı sunmanın yanı sıra, moral ve motivasyon kaynağı olduğunu vurguladı.

Öğrencilere Moral Veren Yardımlar

Başkan Torunoğlu, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ve Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası’nın katkılarıyla her yıl okulların açıldığı dönemde öğrencilere yönelik kıyafet ve eğitim materyalleri dağıttıklarını belirtti. Bu yıl da merkezdeki okullara içinde eğitim materyallerinden oluşan kırtasiye malzemelerinin dağıtıldığını açıkladı. Bu yardımların, öğrencilerin eğitim hayatına olan katkısı büyük önem taşıyor.

Milli Eğitim Camiasına Destek

İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tosun da, kırtasiye yardımı için ATSO Başkanı Mehmet Torunoğlu ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğine teşekkürlerini iletti. Tosun, bu tür desteklerin eğitim camiasına ve öğretmenlere verilen değeri gösterdiğini, çocukların geleceğe daha iyi hazırlanmasına olanak sağladığını belirtti.

Kırtasiye Yardımı Başvurusu İçin https://www.devletodemeleri.com/kirtasiye-yardimi/ Tıklayın.

5/5 - (4 Oy )

Devlet Ödemeleri

Sosyal Yardımlar ve Devlet Ödemeleri Hakkında Son Gelişmeleri Sizlerle Paylaşmaktayız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu