Güncel

Depremzede Hangi Hastanede?

Depremzede Hangi Hastanede? Depremzedelerin Hangi Hastanede Olduğunu Nasıl Öğrenebilirim? Depremzedelerin Hastane Listesi. Depremzede Hasta Listesi

Depremzede Hangi Hastanede?

Depremzede Hangi Hastanede? Depremzede kişiler depremden kurtulduktan sonra çevre hastanelere sevk edilmiştir.

Ayrıca sevki gerçekleştirilen hastaneler ağır yaralı ve yaralıların durumuna göre birbirinden farklı hastanelerde müşahede altına alınmıştır.

Depremzedelerin yerleştirildikleri hastaneler

  • Ankara Bilkent Şehir hastanesi
  • Ankara etlik Şehir hastanesi
  • Ankara Gülhane hastanesi
  • Ankara Hacettepe hastanesi
  • Gazi hastanesi
  • Ankara eğitim araştırma hastanesi
  • Mersin devlet hastanesi
  • İstanbul Cerrahpaşa
  • İstanbul Şehir hastanesi
Depremzede Hangi Hastanede
Depremzede Hangi Hastanede

Depremzedelerin Hangi Hastanede Olduğunu Nasıl Öğrenebilirim?

Depremzede kişilerin hangi hastanede olduğunu sorgulamak için depremzedenin yakınları alo 184 hattını arayabilir.

Hat üzerinden depremzedenin hangi hastanede tedavi gördüğü bilinir. Ayrıca depremzedenin tüm ayrıntıları sabim hattı üzerinden öğrenilebilir.

Eğer yaralı hastaneye sevk edilmişse sevk edilen hastane hakkındaki bilgiler verilir. Tüm detayları açıklamalı şekilde alo 184 üzerinden öğrenmeniz mümkündür.

Depremzedelerin Hastane Listesi

Depremzede kişilerin bulunduğu hastane listesini incelemek isteyenler sağlık bakanlığı alo 184 hattını arayabilir. Hat üzerinden iletişim merkezi size depremzede hakkındaki bütün ayrıntıları verir.

Yakınlarınıza ulaşamıyorsanız mutlaka bakanlık birimleri ile iletişime geçmeniz gerekir. Depremzede yakınları gün içerisinde hastane gezmektense ona 184 hattını arayarak ayrıntıları öğrenebilir. 

Depremzedelerin hangi hastanelere gönderildikleri kesin olarak bilinemez. Çünkü depremzedenin müşahede altında tutulması için mutlaka sorununa yönelik bir hastanede işlemlerinin yapılması gerekir.

Bu sebepten dolayı hangi hastanede olduğunu sadece bakanlık birimleri kontrol edebilir. Ayrıca kimlik bilgileri bulunmayan kişilerden ise parmak izi ve DNA örnekleri alınır. Bu sayede depremzede yakınları DNA örneği verebilir veya parmak izi eşleşmesiyle depremzede yakınlarını bulabilir.

Depremzede Hasta Listesi

Depremzede hasta listesi bakanlık birimlerinde bulunur. Sağlık bakanlığı alo 184 hattı üzerinden incelemelerinizi yapabilirsiniz. Ayrıca bizzat bakanlık birimlerine giderek ilgili işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Eğer depremzedenin hangi hastanede olduğunu biliyorsanız ilgili hastaneye giderek detayları öğrenmeniz mümkündür. Fakat depremzedenin gittiği hastane bilinmiyorsa bu durumda bakanlık biriminden destek almak gerekir. 

Depremzedenin durumu hakkında ve sağlığı hakkındaki detaylar bakanlık birimleri bilgilerinde bulunur. Ayrıca kimliği tespit edilemeyen kişiler adına yapılan çalışmalar vardır.

Bu kişilerin fotoğrafları çekilir, parmak izi örnekleri alınır ve DNA örnekleri ile birlikte bulunmalarına yardımcı olunur.

Yıldız Vermek İster Misiniz?

Devlet Ödemeleri

Sosyal Yardımlar ve Devlet Ödemeleri Hakkında Son Gelişmeleri Sizlerle Paylaşmaktayız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu