Yardım Kartı

Bim Hediye Kartı Başvurusu Başladı. Kimler Başvurabilir? Başvuru Formu

Bim Hediye Kartı Başvurusu. Bim 2000 TL Hediye Kartı. BİM Hediye Kartı Başvurusu Yapılır mı? BİM Hediye Kartı Kullanım Şartları ve Önemli Bilgiler Nelerdir?

Bim Hediye Kartı Başvurusu

Bim Hediye Kartı Başvurusu. Bim 2000 TL Hediye Kartı. BİM Hediye Kartı Başvurusu Yapılır mı? BİM Hediye Kartı Kullanım Şartları ve Önemli Bilgiler Nelerdir?

Bim Hediye Kartı Başvurusu. BİM Alışveriş Kartı, BİM mağazalarında yapılan alışverişlerde kullanılmak üzere kullanıcılara verilen bir ödeme kartıdır. BİM Alışveriş Kartı, BİM mağazalarında alışveriş yaparken nakit taşıma ihtiyacını ortadan kaldırır ve kullanıcılara özel taksit imkanları sunar.

BİM Alışveriş Kartı, farklı tutarlarda yükleme seçenekleri sunar ve kart bakiyesi sorgulama işlemi online olarak yapılabilir. Ayrıca, BİM Alışveriş Kartı’nın kullanıcılarına özel kampanyaları da bulunmaktadır. BİM Alışveriş Kartı, BİM mağazalarından veya online olarak başvuru yapılarak temin edilebilir.

Bim Hediye Kartı Başvurusu
Bim Hediye Kartı Başvurusu

BİM Hediye Kartı Nedir ve Nasıl Kullanılır?

BİM hediye kartı, BİM mağazalarında kullanılabilen bir ödeme aracıdır. Alışveriş yaparken hediye kartındaki bakiyeyi kullanarak ödeme yapabilirsiniz.

Hediye kartı, BİM mağazalarından satın alınabilir veya çeşitli kampanyalar ile ücretsiz olarak dağıtılabilir. Bakiye yükleme işlemi de mağazalarda veya online olarak yapılabilir. Hediye kartı, nakit para gibi kullanılabilir ve özellikle hediye alma ve verme işlemlerinde tercih edilir.

BİM Hediye Kartı Başvurusu Yapılır mı?

BİM Hediye Kartı başvurusu maalesef yapılamamaktadır. BİM Hediye Kartı, BİM mağazalarında satılan bir hediye kartıdır ve kullanıcısı tarafından yüklenebilen bir bakiyesi vardır.

BİM Hediye Kartı almak isteyenler, BİM mağazalarından kartı satın alabilirler veya hediye olarak alabilirler. Herhangi bir başvuru süreci bulunmamaktadır.

BİM Hediye Kartı Bakiye Sorgulama ve Yükleme Nasıl Yapılır?

BİM Hediye Kartı sahipleri kartlarının bakiyelerini sorgulayabilir ve yenileyebilirler. Bakiye sorgulama işlemi için öncelikle BİM mağazalarından birine gitmek gerekir.

Mağazada, hediye kartının arkasında yer alan şerit kodunu kasadaki görevliye okutarak kartın bakiyesi hakkında bilgi alınabilir.

Bakiye yükleme işlemi ise yine BİM mağazalarında gerçekleştirilebilir. Mağazaya gidildiğinde, kasadaki görevliye hediye kartının bakiyesinin ne kadar arttırılmak istendiği belirtilir ve bu miktar kasaya verilir.

Bakiye yükleme işlemi için ek bir ücret alınmaz. Ayrıca, bakiye yükleme işlemi online olarak da gerçekleştirilebilir. Bunun için BİM’in resmi web sitesi veya mobil uygulaması kullanılabilir.

BİM Hediye Kartı Kullanım Şartları ve Önemli Bilgiler Nelerdir?

BİM Hediye Kartı, kullanıcılara BİM mağazalarında geçerli bir ödeme yöntemi sunar. Kullanım şartları ve önemli bilgiler şunlardır:

 • Hediye kartları sadece BİM mağazalarında kullanılabilir.
 • Kartın geçerlilik süresi vardır ve son kullanma tarihi geçmiş kartlar geçerli değildir.
 • Hediye kartı kullanırken, kartın bakiyesi kadar ödeme yapılmalıdır. Eğer alışveriş tutarı, kart bakiyesinden fazlaysa, kalan tutar nakit veya kredi kartıyla ödenebilir.
 • Hediye kartı iade edilemez veya nakit para olarak geri ödenemez.
 • Hediye kartları, mağazalarda geçerli olan diğer kampanyalarla birlikte kullanılabilir.
 • Hediye kartları, kopyalanamaz veya çoğaltılamaz. Kaybolması veya çalınması durumunda, kartın kullanımı engellenebilir.
 • Hediye kartı üzerinde yer alan kart numarası ve şifre, kart bakiyesini kontrol etmek için kullanılabilir.
 • Hediye kartı bakiyesi, BİM mağazalarında yapılan alışverişlerde kullanılmalıdır. Başka bir banka hesabına transfer edilemez veya bir başka hediye kartı ile birleştirilemez.

Bu kuralların dışına çıkmak, hediye kartının kullanımını engelleyebilir veya kartın geçersiz hale gelmesine neden olabilir.

BİM Hediye Kartı İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları Nelerdir?

Bim hediye kartı ile ihtiyaç sahiplerine yardım edebilirsiniz. Bim hediye kartı hakkında merak edilen soruları sizler için cevapladık.

 1. BİM Hediye Kartı nasıl kullanılır?

 • BİM Hediye Kartı, BİM mağazalarında alışveriş yapmak için kullanılan ön ödemeli bir karttır. Alışveriş sırasında kasada kartın bakiyesi ödeme tutarından düşülür.
 1. BİM Hediye Kartı nereden alınabilir?

 • BİM Hediye Kartı, BİM mağazalarından veya online olarak BİM resmi web sitesinden satın alınabilir.
 1. BİM Hediye Kartı bakiye sorgulama nasıl yapılır?

 • BİM Hediye Kartı bakiyesi, BİM mağazalarından veya BİM resmi web sitesinden kartın numarası ve şifresiyle sorgulanabilir.
 1. BİM Hediye Kartı ne kadar geçerlidir?

 • BİM Hediye Kartı, kartın üzerinde belirtilen tarihler arasında kullanılabileceği gibi, kartın bakiyesi bitene kadar da kullanılabilir.
 1. BİM Hediye Kartı kaybedildiğinde ne yapılmalıdır?

 • Kayıp veya çalıntı BİM Hediye Kartı durumunda, en yakın BİM mağazasına başvurarak kartın iptal edilmesi ve yeni bir kart çıkarılması gerekmektedir.
 1. BİM Hediye Kartı bakiyesi başka bir karta aktarılabilir mi?

 • Hayır, BİM Hediye Kartı bakiyesi başka bir karta aktarılamaz.
 1. BİM Hediye Kartı’nın kullanımı için bir ücret ödenmesi gerekiyor mu?

 • Hayır, BİM Hediye Kartı kullanımı için herhangi bir ek ücret ödenmesi gerekmez.
 1. BİM Hediye Kartı bakiyesi ne kadar olabilir?

 • BİM Hediye Kartı bakiyesi, kartın satın alınırken yüklendiği tutar kadar olabilir.
4.5/5 - (52 Oy )

devlet ödemeleri

Youtube Kanalımızı Takip Edebilirsiniz <<< https://www.youtube.com/@engelsizmedya >>>

devlet ödemeleri

Devlet Ödemeleri

Sosyal Yardımlar ve Devlet Ödemeleri Hakkında Son Gelişmeleri Sizlerle Paylaşmaktayız.

96 Yorum

 1. Üç çocuğum var, iki küçük, hala dayıları ve sütleri var ve biri 8 yaşında, en büyüğü 8 yaşında, kocam hasta, gözleri masun, çalışacak kimse yok ve eşimin de işi yok maddi durumumuz çok yorgun evim yandı ev kiraladım babam deprem günü ev yandıktan sonra Urfa’ya geldim.

 2. Benim de hitiyacim var benim iki çocuk larim var ikisi engelli çocuklarim banada bim kartı istiyorum benim eşim bıraktı gitti beni iki çocuk karımla zor geciniyorum

 3. 3 çocuğum var çalışamıyorum hastayım kızım Epilepsi hastalığı Evim kira çok ihtiyacım var BİM kartına başvurmak istiyorum bir yardım eli uzatırsanız çok sevinirim

 4. Çocuğum var yardıma ihtiyacım var kiracıyım bir yardım eli uzatsanız sevinirim

 5. İki çocuğum var kiracıyım yardıma ihtiyacım var yardım elinize sağlık sevinirim

 6. Ben 4 çocuk annesiyim eşimden ayrılıyorum 7 senedir ayrıldım kiracıyım çocuklarıma ben bakıyordum hastalandım çalışamaz hale geldim kolonik hastalığım var astımım var üstelik anjiyo olacağım maddi durumum olmadığı için anjiyo olamıyorum şu faturaları elektrik faturalarım her biri 3-4 tane birikmiş ben çok zor durumdayım artık çalışamıyorum çalışanım yok sizden tek talebim bize yardım etmeniz Allah rızası için teşekkür ederim

 7. Lütfen bana da verin deprem den dolayı da kiraya gitim ihtiyaç cım olduğu için söylüyorum

 8. Bim kart istiyorum lütfen. Depremden dolayı kiraya gittim lütfen bana yardım edin

 9. Eşim calismiyor cok ihtiyacim var iki çocuğum var zor geciniyom magdurum lütfen bim karti hediyesine istiyorum

 10. Eşim bize bakmıyor kiraciyim 2 tane çocuğum var geçim yapamıyorum çok zor durumdayım bu kadar başvuru yapıyorum ama kimse bana yardımcı olmadı bana da yardımcı olun lütfen

 11. İhtiyacım olduğu için istiyorum gelirim yetmiyor çocuklarımın ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla istiyorum olursa iyi olur benim için

 12. Ben yaşlı bireyim bana yardımcı olmanızı bekliyorum maddi manevi destek vermenizi istiyorum yardımcı olursanız memnun olurum ben de Bim market kart istiyorum yardımcı olun.

 13. Eşim engeli maddi durumum yok iki tane çoçuğum var geçinemiyorum eşim yüde 80 engeli bim kartı istiyorum

 14. iyi günler ben emine. müjde. eşim çalış. mıyor. birikimimiz yok. madi. durumumuz çok kötü. eve. eşya. alıcak. paramız. yok. lütfen. bizede. yardım edin

 15. Ben kiracıyım eşim çalışmi migren hastalığım var yardım istiyorum Allah için yardım edin 3 çocuğum var madurum yardım edin

  1. Eşim engeli maddi durumum yok iki tane çoçuğum var geçinemiyorum eşim yüde 80 engeli bim kartı istiyorum

 16. Madi durumum cok kotu kirada oturuyorum 3 cocuğum var ikisi okula gidiyor esim insatci evimin ihtiyacini karsilayamiyorum lutfen yardimci olun bana bim kartina ihtiyacim var

 17. Kiraciyim üç çocuğum var okutmakta güçlük çekiyorum çok sıkışığım ihtiyacım var

 18. Kiracıym çocuğum var ona bez süt lazm dolabım boş gidam yok kiraciyim borçluym yarıdm.edin

 19. Kocam bakmıyor maddi durumumuz yok çalışmıyom 3 çocuğum var okuyorlar evde yiyecek yemeğimiz yok

 20. Bim kartı istiyorum eşim işsiz çalışmıyor kiraciyim iki çocuğum var

 21. Ben zordurumdayim eşim kironik astım vekalb hastası veyatiyor eşim ciğer de enfeksiyon hastayatiyor ekmek alacak durumum yok fatuturalarimi ödeyemiyor umzordurumdayim telefon um 05350705745

 22. Eşim beni terk etmiş boşanma açtım ona mahkemmem devam ediyor dört çocuğum var üç tane öğrencim var1 tane süt ve beze ihtiyacı olan çocuğum var sosyal yardim bize bakıyor gelirim az yetmiyor ilgililere sesleniyorum bana yardim etsinler

 23. İki yaşinda kizim var hamileyim iki hafta sonra dön yapıcam kiradayım zor geçiniyoruz bim kart istiyorum

 24. Kirada kalıyorum iki cocogumun geçimini zor zor karşılıyorum bebeğimin mamasını bile zor alıyorum yardımınızı arz ederim

 25. İhtiyacım var engelli oglum var kiradayim eşim serbest meslek gelir gidere yetmiyor yardımcı olursanız sevinirim saygılar

 26. Eşim bize bakmıyor kiraciyim 2 tane çocuğum var geçim yapamıyorum çok zor durumdayım bana yardımcı olun lütfen

 27. Yardıma muhtacım evım yok kira sıkıntı 2aylık bebegım var muhtacım yardıma allah ıcın yardım edın

 28. Yardım edın yardıma ıhtıyacım var evım yok bır tane bebegm var kıra vermıyolar deprem sedeyım

 29. Suan evsızım bır bebegım var yardıma muhtacım deprem zedeyım kira vermiyolar yardm edın çok perısanım yardıma muhtacım

 30. Lütfen cok ihtiyacimiz var kocam calisamiyor depremden dolayi Ben rahatsizim bi is yapamiyorum iki Tane cocugum var gercekten cok ihtiyacim var yardimci olurmusunuz lutfen

 31. Slm ben sultan izmir gaziemir aktepe mahlesinde oturuyom zor durumdayım eşimden yeni boşandım yardıma ihtiyacım var

  1. 3 çocuk annesiyim kalp hastasıyım işim çalışmıyor yardıma ihtiyacım var

 32. Eşim cezaevin de 3 çocuğum var geçim zor durumum yok kiraciyim Allah rızası için bu ramazan ayında bana da yardımcı olun bende hediye kartı istiyorum

 33. Deprem den dolayı iş sıkıntımız var 6 çocuğum var bim kartı istiyorum

 34. Depremden dolayı eşim çalışmıyor 2çocuğum var hamileyim bana da kart yardımı yapar mısınız

  1. Benim maddi durumum gittikçe kötü oluyor 4 çocuğum var 2 üniversitede 2 okulda eşim çalışmıyor serbest meslekte lütfen bize çok ihtiyaçı var bize ramazan geldi ne hurma var ne yağ var ne pirinç

 35. Depremden dolayı eşimiz sıkıntısı var Yeni doğum yaptım İki çocuğum var Bana da yardım ederim sana

 36. Deprem den dolayı iş sıkıntımız var6 çocuğum bim kartı istiyorum

 37. Deprem den dolayı iş sıkıntımız var 6 çocuğum var bim kartı istiyorum

 38. Deprem den dolayi is sıkıntımız var 4 çocuğum var bide yaşlı annem var

 39. Deprem den dolayı iş sıkıntımız var 6 çocuğum var bim kartı na ihtiyaç var

 40. Eşimin şi sıkıntısı var 6 çocuğum var bim kartına ihtiyacım var lütfen

 41. Hatay Altınözü depremzedeyim yardımcı olursanız memnun olurum maddi durumum yok ailem çadırlarda kalıyorlar perişan haldeler ben askerî personelim yardımcı olmaya çalışıyorum ailme yetersiz kalıyorum

  1. Ben 5nüfuslu aileyim herhangi bir gelirim yok kendimde hastayım eşim beni terk etmiş ben ve çocuklarım çok magduruz oturduğum ev kira kirami faturalarimi odeyemiyorum ihtiyac sahibi bir aileyim haneme bim kartı desteğinizi istiyorum saygılarım arz ederim

  1. İki yaşinda kizim var hamileyim iki hafta sonra dön yapıcam kiradayım zor geçiniyoruz bim kart istiyorum

   1. Ben zor geciniyorum 4 çocuğum var yetişemiyorum kocam kronik hastası rahatsız olduğunda çalışamıyor banada yardim edermisiniz

 42. Nadi durumum yok lutfen yardımcı olun bana 3çocukları var geçimiçi zor yapiyorum

    1. Eşim kaza yaptı çalışmıyor 2 çocukla zor günler yaşıyoruz uygun görürseniz bende talibim bir karta

  1. Bim kartı istiyorum zor durumdayız deprem zedeyiz ihtiyacımız var bana da yardımcı olurmusunuz

  1. Benim eşim ceza evinde 3çocuğum var zor durumdayım sizden bim kartı istiyorum

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu