Haberler

Bayram günü yağmur var mı? 10 Nisan Hava durumu

Bayram günü yağmur var mı? 10 Nisan Hava durumu. 2024 Bayramda hava nasıl olacak? Bayramın 2 günü istanbul'da hava nasıl?

Bayram günü yağmur var mı? 10 Nisan Hava durumu. 2024 Bayramda hava nasıl olacak? Bayramın 2 günü istanbul’da hava nasıl?

Bayram günü yağmur var mı 10 Nisan Hava durumu
Bayram günü yağmur var mı 10 Nisan Hava durumu

Bayram Günü Yağmur Var Mı? Ramazan Bayramı Hava Durumu

Ramazan Bayramı tatilinde hava durumu, şehirler arası seyahat planları yapan vatandaşlar için büyük önem taşıyor. 10-12 Nisan tarihleri arasında Türkiye’nin büyük şehirlerinde beklenen hava durumu, bayram tatili için hazırlıkların nasıl yapılacağını belirleyecek.

İstanbul’da Bayram Günü Hava Durumu

İstanbul, 9 Nisan Arife Günü’nde kapalı bulutlu bir hava ile karşı karşıya kalacak. Bayramın ilk günü güneş yüzünü gösterse de, üçüncü gününde yağmurla buluşacak. Yağış, Cuma gününden itibaren başlayıp, Cumartesi gününe kadar devam edecek. Sıcaklıkların gölgede 16-17°C’ye kadar çıkması bekleniyor, ancak poyrazın etkisiyle hissedilen sıcaklık 12°C’ye kadar düşebilir.

İzmir’de Bayram Günü Hava Durumu

İzmir’de bayram tatilinin büyük bir kısmı güneşli geçecek. Ancak bayramın son günü kapalı havanın etkisine girecek. Cumartesi günü ise şehir genelinde yağış bekleniyor. Sıcaklık değerleri, sabah saatlerinde 12°C iken, gün içerisinde 22°C’ye kadar yükselebilir.

Ankara’da Bayram Günü Hava Durumu

Ankara’da bayram süresince kapalı bir hava hakim olacak. Bayramın ilk günü olan 10 Nisan Çarşamba günü güneşli geçecek olsa da, diğer günlerde bulutlu hava bekleniyor.

Bayramda Yağış Beklenen Şehirler

Bayram tatilini Güney Ege ve Akdeniz bölgelerinde geçirmeyi planlayan vatandaşlar için hafta başından itibaren bahar yağmurları bekleniyor. Bu durum, bayram tatilinde dış mekan etkinliklerini planlayanlar için önemli bir bilgi.

Bayram Tatili İçin Hava Durumu 

Bayram tatilinde seyahat edecek vatandaşların, hava durumunu takip ederek, yağmurlu hava için gerekli önlemleri almaları önerilir. Özellikle yağış beklenen günlerde şemsiye ve yağmurluk gibi koruyucu ekipmanların yanınızda bulundurulması faydalı olacaktır.

Bayram tatili boyunca Türkiye’nin birçok şehrinde değişken hava koşulları bekleniyor.

5/5 - (2 Oy )

Devlet Ödemeleri

Sosyal Yardımlar ve Devlet Ödemeleri Hakkında Son Gelişmeleri Sizlerle Paylaşmaktayız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu