Belediye Yardımları

antalya büyükşehir belediyesi gıda yardımı başvuru formu

Antalya büyükşehir belediyesi gıda yardımı başvuru formu. Antalya Büyükşehir Belediyesi Gıda Yardımı Başvuru Formu Linki

Antalya büyükşehir belediyesi gıda yardımı başvuru formu. Antalya Büyükşehir Belediyesi Gıda Yardımı Başvuru Formu Linki

antalya büyükşehir belediyesi gıda yardımı başvuru formu
antalya büyükşehir belediyesi gıda yardımı başvuru formu

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Ramazan ayının ruhunu yansıtan bir dayanışma hareketine imza atıyor. Birlik ve beraberliğin en yoğun hissedildiği bu mübarek ayda, ihtiyaç sahiplerine el uzatmak amacıyla gıda yardımı başvuru formu alımlarına başlandı.

Sosyal belediyecilik anlayışını benimseyen Antalya Büyükşehir Belediyesi, Antalya’nın dört bir yanındaki vatandaşlarına destek olmayı hedefliyor.

Bu destek programı kapsamında, Antalya merkez ve 19 ilçesinde yaşayan ihtiyaç sahibi bireyler, Ramazan ayı boyunca gıda kolisi yardımı alabilecekler.

Belediye, paylaşmanın ve dayanışmanın bereketini her sofraya taşımayı amaçlıyor. Bu önemli girişim, şehirde yaşayan herkesin Ramazan ayını huzur ve mutluluk içinde geçirmesine katkıda bulunacak.

Antalyalılar, gıda yardımı başvuru formuna erişim sağlayarak bu destekten yararlanma fırsatı bulacaklar. Büyükşehir Belediyesi’nin bu anlamlı adımı, toplumsal dayanışmanın ve birlikteliğin güçlü bir örneği olarak öne çıkıyor.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Gıda Yardımı Başvuru Formu Linki

Antalya Büyükşehir Belediyesi‘nin Ramazan ayında ihtiyaç sahiplerine yönelik başlattığı gıda yardımı kampanyası kapsamında, Antalya Büyükşehir Belediyesi Gıda Yardımı Başvuru Formuna erişmek ve bu önemli destekten faydalanmak artık çok daha kolay.

Antalyalılar, Belediyenin Antalya Bilgi İşlem Merkezi (ABİM) aracılığıyla, 444 94 20 numaralı telefondan ya da www.Antalya.bel.tr web sitesinde yer alan Ramazan Gıda Paketi Talep Formu‘nu doldurarak başvurularını gerçekleştirebilirler.

Bu yardım, özellikle gelir durumu ve muhtaçlık kriterlerine göre belirlenen ihtiyaç sahiplerine sunulacak. Antalya Büyükşehir Belediyesi, bu girişimiyle Ramazan ayının paylaşma ve yardımlaşma ruhunu ön plana çıkarıyor ve ihtiyaç sahiplerinin yanında oluyor.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Gıda Yardımı Başvuru Formu ile başvuru yaparak, bu anlamlı destekten yararlanma şansını kaçırmayın.

Belediyenin sağladığı bu yardım, şehrin dört bir yanındaki ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaşarak, Ramazan ayının bereketini her eve taşımayı amaçlıyor.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Gıda Yardım Kolisinde Neler Var?

Antalya Büyükşehir Belediyesi‘nin ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza yönelik başlattığı gıda yardımı programı, her geçen gün daha fazla aileye ulaşarak, bu zorlu günlerde bir nebze olsun rahatlama sağlıyor.

Antalya Büyükşehir Belediyesi gıda yardımı başvuru formu aracılığıyla yapılan başvurular sonucunda dağıtılan gıda paketlerinin içeriği, ihtiyaçlar doğrultusunda zaman zaman güncellenmekle birlikte, temel besin maddelerini kapsayacak şekilde titizlikle hazırlanıyor.

Bu yardım paketleri, her ailenin sofrasında temel ihtiyaçları karşılayacak çeşitlilikte besinleri içeriyor.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Gıda Kolisinde;

 • un,
 • bulgur,
 • pirinç,
 • makarna,
 • şeker,
 • tuz,
 • çay,
 • yağ,
 • süt ve yumurta
 • protein kaynakları olarak ton balığı,
 • fasulye, barbunya ve bezelye
 • yemeklerinize lezzet katacak domates ve biberli salça
 • yemeklerinize aroma katmak için kekik,
 • karabiber ve kimyon gibi baharatları barındırıyor.
5/5 - (5 Oy )

Devlet Ödemeleri

Sosyal Yardımlar ve Devlet Ödemeleri Hakkında Son Gelişmeleri Sizlerle Paylaşmaktayız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu