Sosyal Yardım

altunkaya (Altunsa) yardım kolisi başvurusu iletişim

altunkaya (Altunsa) yardım kolisi başvurusu iletişim. Altunsa (Altunkaya) Yardım Kolisi Yardım Başvurusu Nasıl Yapılır?

Altunkaya (Altunsa) yardım kolisi başvurusu iletişim. Altunkaya Grubu, Ramazan ayı vesilesiyle, dar gelirli ailelere yönelik gıda yardımı kampanyasını bu yıl da sürdürüyor. Gaziantep, Mardin ve Mersin gibi şehirlerde ikamet eden ihtiyaç sahipleri, Altunkaya ailesinin bu cömert yardımından faydalanabilirler. Altunkaya’nın gıda kolisi temini hakkında başvuru koşulları ve formuna dair ayrıntıları devlet ödemeleri sitemizde bulacaksınız.

altunkaya (Altunsa) yardım kolisi başvurusu iletişim
altunkaya (Altunsa) yardım kolisi başvurusu iletişim

Geçmiş yıllarda olduğu gibi, Altunkaya şirketler grubu, Altunsa ve Mahmood gibi değerli markalarıyla tanınıyor ve bu Ramazan’da da ihtiyaç sahibi ailelere ulaşmak için gıda paketleri dağıtımına başladı.

Bu sosyal sorumluluk girişimi, özellikle Gaziantep, Mardin ve civar illerde yaşayan ekonomik sıkıntılarla mücadele eden ailelere umut oluyor. Altunkaya’nın bu anlamlı yardımı, toplumun en zor günlerinde yardıma muhtaç insanlara destek olmayı amaçlıyor.

Altunsa (Altunkaya) Yardım Kolisi Yardım Başvurusu

Altunsa Yardım Kolisi için başvuru yaptıktan sonra, sürecin nasıl işleyeceği konusunda detaylı bilgi almak önemlidir. Telefon numarası ve Whatsapp Hattı için https://www.altunsagida.com/iletisim tıklayın. Bu Site üzerinden, başvuru işlemlerinizle ilgili her türlü soru ve bilgi ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Atunkaya (Altunsa) Yardım kolisi Başvuru İletişimi

Altunkaya, her sene olduğu gibi, bu yıl da ihtiyaç sahibi binlerce aileye yardım elini uzatıyor. 2023 yılında, Ramazan ayı münasebetiyle 150 bin aileye gıda yardımı yapılması hedefleniyor.

Yardım kolisi ile ilgili daha fazla bilgi almak isteyen vatandaşlar, 0532 664 27 47 numaralı WhatsApp hattından veya 90 342 357 0 357 numaralı telefondan başvuru yapabilirler. Bu hatlar üzerinden gerekli tüm bilgiler ve başvuru süreci hakkında detaylı yönlendirme alınabilir.

Altunsa Altunkaya Yardım Kolisi İçeriği Nedir?

Ramazan ayının başlamasıyla birlikte, Altunkaya’nın Ramazan Yardım Kolisi, ihtiyaç sahiplerine temel besin maddeleriyle dolu kolilerle yardım elini uzatıyor. Altunkaya‘nın bu özel Ramazan kolisi, içeriği itibarıyla zengin ve dikkatle seçilmiş ürünlerden oluşuyor:

Bu kolide;

 • Altunsa marka 4 litre sıvıyağ,
 • Mahmood marka 1 kg çay,
 • lezzetli helva,
 • 2,5 kg fasulye,
 • tahin,
 • kaliteli zeytin,
 • doğal pekmez,
 • 5 kg mercimek,
 • 3 kutu salça,
 • 1 kg toz içecek ve 5 kg toz şeker yer almakta.

Bu içeriklerle, Ramazan ayının bereketini sofralara taşımayı hedefliyor. Bu koli içeriği zamanla değişebiliyor.

Altunsa Altunkaya Yardım Kolisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Altunkaya Grubu’nun Ramazan gıda paketi başvurusu için belirli adımlar takip edilmelidir. İlk olarak, Altunkaya’ya ait olan ve Ramazan yardımları için özel olarak tahsis edilmiş 0532 664 27 47 numaralı WhatsApp hattı üzerinden iletişime geçilir.

Bu hat, gıda paketi taleplerini toplamak ve değerlendirmek için kullanılır. Başvuru yapmak isteyen kişiler, WhatsApp üzerinden bu numara ile iletişim kurarak gerekli bilgileri verirler. Başvuru sürecinde, ihtiyaç sahiplerinin durumları dikkate alınır ve başvuru kriterlerine uygun olanlar yardım kolisi almaya hak kazanabilirler.

Yardım kolisiyle ilgili daha detaylı bilgi almak veya başvuru süreci hakkında sorularınızı yönlendirmek için, 90 342 357 0 357 numaralı iletişim hattını arayabilirsiniz.

Altunkaya Yardım Kolisi Kimlere Veriliyor?

Altunkaya Yardım Kolisi, her yıl olduğu gibi bu sene de Altunkaya Şirketler Grubu tarafından ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacak. Altunkaya’nın bu yardım kolisinden faydalanabilmek için bazı özel şartlar bulunmaktadır. Uygun bulunan başvurular, verilen adres bilgilerine göre en kısa zamanda ulaştırılacak şekilde işleme alınır.

Altunkaya Yardım Kolisi için başvuru yapabilecek kişiler şunlardır:

 • Net asgari ücretin altında geliri olan veya sosyal güvenlik desteğine ihtiyaç duyan kişiler,
 • 65 yaş ve üzeri olup, güçsüz ve yardıma muhtaç durumda olan ve ilgili kanun gereği maaş alan Türk vatandaşları

Altunkaya yardım kolisi başvurusu için https://www.devletodemeleri.com/altunkaya-yardim-kolisi-basvurusu/ tıkla

5/5 - (5 Oy )

Devlet Ödemeleri

Sosyal Yardımlar ve Devlet Ödemeleri Hakkında Son Gelişmeleri Sizlerle Paylaşmaktayız.

Bir Yorum

 1. Ben kiraciyim 3 çocuğum var durumum hiç yok bu Ramazan’da bizede yardım edin Allah razı olsun lütfen

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu