Haberler

Üniversite Öğrencilerine Ramazan Kolisi Verilmeye Başladı. Kimler Başvurabilir?

Üniversite Öğrencilerine Ramazan Kolisi Verilmeye Başladı. Kimler Başvurabilir? Ramazan kolisi yardımı için nereye başvurulur?

Üniversite Öğrencilerine Ramazan Kolisi Verilmeye Başladı. Kimler Başvurabilir? Ramazan kolisi yardımı için nereye başvurulur?

Üniversite Öğrencilerine Ramazan Kolisi Verilmeye Başladı. Kimler Başvurabilir
Üniversite Öğrencilerine Ramazan Kolisi Verilmeye Başladı. Kimler Başvurabilir

Ordu‘da, Ramazan ayının ruhunu yansıtan bir dayanışma örneği sergileniyor. Üniversite öğrencileri ve Gençlik ve Spor Bakanlığı‘na bağlı yurtlarda konaklayan gençler, ihtiyaç sahibi ailelere Ramazan Kolisi dağıtımı yapmak için önemli bir girişimde bulundu.

Gönüllü öğrencilerin bu çabası, toplumda farkındalık yaratmayı ve ihtiyaç sahibi insanlara somut destek sağlamayı amaçlıyor. Ramazan ayı boyunca devam edecek olan bu etkinlik, birçok ailenin yüzünü güldürmeyi hedefliyor. Dağıtılacak olan Ramazan Kolisi içerisinde, ailelerin temel gıda ihtiyaçlarını karşılayacak malzemeler bulunuyor.

Ordu’daki Öğrencilere Ramazan Kolisi Yardımı Yapıldı

Ramazan ayının ruhuna uygun bir dayanışma örneği sergileyen öğrenciler ve yurt personeli, ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırılmak üzere ramazan kolisi hazırlıklarına gönüllü olarak katıldılar.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü‘nün öncülüğünde, yurt dışında eğitim gören öğrencilerimizin de destekleriyle gerçekleştirilen bu anlamlı proje, ramazan ayının paylaşma ve yardımlaşma gibi değerlerini ön plana çıkarıyor.

Projeyi hayata geçiren Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç, öğrencilerin ve personelin, malzemelerin toplanmasından paketlenmesine, oradan da ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmasına kadar sürecin her aşamasında gösterdikleri özveri ve çalışkanlık için minnettarlığını ifade etti.

Genç, bu projenin, özellikle ramazan ayında yardımlaşmanın önemini vurgulamakla kalmayıp, gelecek nesillere aktarılması gereken değerlerin de canlı tutulmasına katkı sağladığını belirtti.

5/5 - (4 Oy )

Devlet Ödemeleri

Sosyal Yardımlar ve Devlet Ödemeleri Hakkında Son Gelişmeleri Sizlerle Paylaşmaktayız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu