Kömür Yardımı

Menemen Belediyesi ihtiyaç sahiplerine 100 bin çuval kömür Veriyor

Menemen Belediyesi ihtiyaç sahiplerine 100 bin çuval kömür Veriyor. Menemen Belediyesi Kömür Yardım Başvurusu

Menemen Belediyesi ihtiyaç sahiplerine 100 bin çuval kömür Veriyor. Menemen Belediyesi, soğuk kış günlerinde ihtiyaç sahiplerine sıcak bir el uzatıyor.

Menemen Belediyesi ihtiyaç sahiplerine 100 bin çuval kömür Veriyor
Menemen Belediyesi ihtiyaç sahiplerine 100 bin çuval kömür Veriyor

Belediye Başkanı Aydın Pehlivan‘ın liderliğinde, Menemen’de dayanışmanın ve birliğin güçlü bir örneği sergileniyor. Dar gelirli vatandaşlara yönelik başlatılan 100 bin çuval kömür dağıtımı, hemşehrilerinin kış aylarını sıcak bir şekilde geçirmelerini amaçlıyor.

Menemen Belediyesi’nden Sosyal Dayanışma Hamlesi

Menemen Belediyesi, sosyal yardımlar kapsamında gerçekleştirdiği bu önemli adımla, ilçedeki sosyal dayanışma ve yardımlaşma ruhunu pekiştiriyor. Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından organize edilen bu kömür yardımı, ihtiyaç sahiplerinin kış boyunca yakacak ihtiyacını karşılamayı hedefliyor.

Başkan Pehlivan’ın Vurgusu

Menemen Belediye Başkanı Aydın Pehlivan, hizmet belediyeciliği anlayışı ile Menemen’de yaşayan her gelir grubundan vatandaşın ihtiyaçlarına cevap vermek için çaba gösterdiklerini belirtiyor. Başkan Pehlivan, “Menemen’imizde eser ve hizmet belediyeciliğine büyük önem veriyoruz. İlçemizin imar ve geleceği için çalışırken, aynı zamanda hemşehrilerimizin günlük yaşam ihtiyaçlarına da duyarlıyız. Aşevimizin kapasitesini arttırarak her gün binlerce kişiye yemek dağıtıyor, çeşitli sosyal yardımlarla destek oluyoruz. Bu kapsamda, kış aylarında vatandaşlarımızın üşümemesi için 100 bin çuval kömür dağıtımını gerçekleştiriyoruz.” diye konuştu.

Kömür Yardımına Nasıl Başvurulur?

Menemen Belediyesi’nin kömür yardımından faydalanmak isteyen ihtiyaç sahipleri, veri bankasında yer almakla birlikte, başvuruda bulunarak da yararlanabiliyor. Kömür yardımı için başvurular, Menemen Belediyesi Ek Hizmet Binası’nda bulunan Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ve Gölpark içindeki Aile Danışma Merkezi’nde kabul ediliyor.

5/5 - (6 Oy )

Devlet Ödemeleri

Sosyal Yardımlar ve Devlet Ödemeleri Hakkında Son Gelişmeleri Sizlerle Paylaşmaktayız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu