Haberler

Kızılay 2024 KPSS Şartsız Personel Alımı. 7 Farklı Kadroda Alımlar Başladı, İşte Başvuru Şartları

Kızılay 2024 KPSS Şartsız Personel Alımı. 7 Farklı Kadroda Alımlar Başladı, İşte Başvuru Şartları. Kızılay Personel Başvuru Şartları Nelerdir?

Kızılay 2024 KPSS Şartsız Personel Alımı. 7 Farklı Kadroda Alımlar Başladı, İşte Başvuru Şartları. Kızılay Personel Başvuru Şartları Nelerdir?

Kızılay 2024 KPSS Şartsız Personel Alımı. 7 Farklı Kadroda Alımlar Başladı, İşte Başvuru Şartları
Kızılay 2024 KPSS Şartsız Personel Alımı. 7 Farklı Kadroda Alımlar Başladı, İşte Başvuru Şartları

Kızılay KPSS Şartsız Personel Alımı 2024. 7 Farklı Kadroda Yüksek Maaş!

Kızılay, KPSS şartı olmadan ve mülakat yapmadan 7 farklı pozisyonda personel alımı yapacağını duyurdu. Yeni alınacak personele yüksek maaş ödeneceği açıklandı. Hangi pozisyonlarda işçi alınıyor? İşte detaylar:

Kızılay Doktor Personel Alımı

  • Tıp fakültesi mezunu (pratisyen veya uzman). Tam zamanlı çalışabilir, zorunlu hizmetini tamamlamış, takım çalışmasına yatkın, seyahat engeli olmayan, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, sosyal görevleri yerine getiren, temsil yeteneği yüksek.

Ulusal Bölge Uzmanı

  • Tercihen Uluslararası İlişkiler veya Siyaset Bilimi mezunu. İleri düzeyde Fransızca (yazılı ve sözlü) ve tercihen İngilizce bilen. İlgili alanda veya uluslararası operasyonlarda en az 2 yıllık deneyim. SAP ve MS Office programlarını iyi kullanan, kaynak ve kriz yönetiminde uzman, iletişimde etkili, sonuç odaklı, B sınıfı sürücü belgesine sahip, seyahat engeli olmayan, erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 1 yıl tecilli.

Kuruluş Yönetimi Sorumlusu

  • Lisans mezunu (İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Fen Edebiyat Fakültesi, Eğitim veya Hukuk Fakültesi tercih edilir). İleri düzeyde Excel bilen, analiz, yorumlama ve raporlama becerisine sahip, İngilizce bilgisi ileri düzeyde, göçmen hakları, hukuki süreçler, müşteri ilişkileri ve şikayet yönetimi konusunda deneyimli, erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl muaf.

Ürün Yönetimi Müdürü

  •  4 yıllık mühendislik, matematik veya istatistik mezunu, en az 3 yıl iş geliştirme, yazılım sistemleri ve uygulamaları deneyimine sahip, İngilizceyi sözlü ve yazılı kullanabilen, Agile Scrum takımında çalışmış, ödeme sistemlerinde deneyimli, iletişim yeteneği, liderlik ve ikna yeteneği yüksek, B sınıfı sürücü belgesine sahip, askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli.

Bilgi Yönetimi Yöneticisi

  • 4 yıllık mühendislik, matematik veya istatistik mezunu, Python veya R dillerini ileri düzeyde kullanan, SQL, PL-SQL ve SAS dilleri hakkında bilgili, Tableau veya Power BI gibi iş zekası araçları kullanan, makine öğrenimi, yapay zeka ve büyük veri analizi konusunda uzman, en az 3 yıllık deneyime sahip, İngilizce bilgisi ileri düzeyde, Microsoft Office programlarını etkin kullanan, koordinasyon, liderlik ve ikna yeteneği yüksek, B sınıfı sürücü belgesine sahip, askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli.

Çocuk Çalışanı

  • Arapça bilgisi, hassas ve tehlikeli gruplarla çalışmada deneyim, çocuklarla işbirliği yapma deneyimi, eğitim programı materyali hazırlama, ekip çalışmasına yatkın, iletişim yeteneği, seyahat engeli olmayan, askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 1 yıl tecilli, B sınıfı sürücü belgesine sahip.

Anestezi ve Reanimasyon Profesörü

  • Tıp fakültesi mezunu, işinde deneyimli, branşındaki bilimsel gelişmeleri takip eden, iletişim yeteneği yüksek, hasta memnuniyetine odaklı, sektördeki bilimsel gelişmeleri takip eden ve uygulayan.

Kızılay Personel Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kızılay’ın personel alımları için başvuru formu kizilaykariyer.com/ilan adresinde bulunabilir. Giriş yaptıktan sonra ilanlar yayınlanır ve ilgili pozisyona başvurabilirsiniz.

5/5 - (3 Oy )

Devlet Ödemeleri

Sosyal Yardımlar ve Devlet Ödemeleri Hakkında Son Gelişmeleri Sizlerle Paylaşmaktayız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu