devlet ödemeleri

Evde Paketleme İşi

Denizli evde paketleme işi. Aylık 9000 Tl Evden Çalışarak Kazanın

Denizli evde paketleme işi. Evden çalışarak ne kadar kazanabilirsiniz? Evde Çalışarak Aylık 9000 Tl Kazanç. Denizli evde iş fikirleri Nelerdir? Denizli Evde Yapılacak İşler

Denizli evde paketleme işi. Denizli halkı artan enflasyona bağlı olarak ek iş aramaya başladı bile. Evde paketleme işi, evinizin konforunda para kazanabileceğiniz Harika bir alternatif. Kolay ve temiz yoldan para kazanmak isterseniz evde paketleme işini basit bir şekilde yapabilmemiz mümkün.

Örneğin, davetiye katlamayı, anahtarlık yapmayı veya çıkartma yapıştırmayı düşünün. Hepsinin evden işlenmesi kolaydır. 

Denizli evde paketleme işi 2023

Elbette evden çalışırken de bazı koşullar geçerlidir. Yanınızda getirdiğiniz işleri evde kaldırabilmeli ve nemsiz, kapalı bir alanda işleyebilmelisiniz.

Örneğin hava koşulları veya odaya sızan ev aletleri hiçbir hasara yol açmamalıdır. İşin teslim alınması ve iade edilmesi gerektiğinden, Denizli il sınırları içerisinde yaşamanız daha mantıklıdır.

denizli evde paketleme işi
denizli evde paketleme işi

Evden çalışarak ne kadar kazanabilirsiniz?

Kazandıklarınız saate göre değişiklik gösterebilir. Parça başına bir ücret alırsınız. Nihai miktar bu nedenle kendi verimliliğinize ve hızınıza bağlıdır

Evde paketleme işi çeşitleri nelerdir?

 • Çorap paketleme: Evde, çorap ve benzeri giyim eşyalarının istenilen şekilde paketlenmesi.
 • Takı paketleme: Evde, kolye, küpe, bileklik gibi aksesuarların istenilen şekilde paketlenmesi.
 • Hediye paketleme: Evde, küçük boyutlu hediye paketlerinin istenilen şekilde  paketlenmesi.
 • Şeker paketleme: Evde, çikolata, şeker gibi ürünlerin istenilen şekilde paketlenmesi.
 • Sabun paketleme: Evde, hediye olarak dağıtılan sabunların istenilen şekilde paketlenmesi.
 • Mum paketleme: Evde, çeşitli boyuttaki mumların istenilen şekilde paketlenmesi.
 • Anahtarlık paketleme: Evde, anahtarlık ve benzeri ürünlerin istenilen şekilde paketlenmesi.
 • Kurabiye paketleme: Evde, kek, kurabiye gibi gıda ürünlerinin istenilen şekilde paketlenmesi. 

Size göre en kolay olan paketleme çeşitlerini derledik. Çeşitli ilanları takip edip başvurarak sizde evde paketleme işine başlayabilir, gelirinizi artırabilirsiniz.

 • Başvurduğunuz firma sizde TC kimlik no’nuzu isterse,
 • Banka bilgilerinizi isterse, Ön ödeme yapmanızı isterse,
 • muhtemelen dolandırılmak üzeresiniz.
  O firmadan koşarak uzaklaşın.

Denizli evde iş fikirleri Nelerdir?

Kârlı bir iş kurmayı planlarken genellikle bir ticari alan kiralamayı, ofise gidip gelmeyi ve hatta çalışanları yönetmeyi düşünürüz.

Ancak evden yönetilebilen karlı yeni işletmelerin yükselişiyle birlikte, giderek daha fazla sayıda girişimci, evden çalışırken girişimci ruhlarını tatmin etmek  için uzaktan çalışmayı kullanmanın yollarını buluyor.

Teknolojinin çalışma şeklimizde bize daha fazla esneklik sağladığı günümüzün ultra bağlantılı dünyasında, ev tabanlı işletmeler çeşitli biçimler alıyor.

Bazıları, ürünlerinizi depolamak için boş bir yatak odasını mini bir depoya dönüştürmenizi gerektirirken, diğerleri tamamen çevrimiçi olarak yönetilebilir. Ancak genel olarak, bu tür işlere zaten mevcut alanınızı ve kaynaklarınızı kullanarak başlayabilirsiniz.

Denizli Evde İş Fikirleri. 9 karlı ev iş fikri 

Bu yazıda, size karlı bir iş sahibi olmanız için 9 iş kurma fikri sunuyoruz. Motive olmanız, öğrenmeye açık olmanız ve iş projenize harekete geçmesi için zaman ayırmaya hazır olmanız koşuluyla, bu iş yaratma fikirleri herkesin ulaşabileceği bir yerdedir.  

Yeni kazandıran işletmeler arasında e-ticaret internette iyi bir iş fikri olabileceğini hep birlikte göreceğiz. Küçük bütçeli bir iş fikri ile, yatırım yapmadan çok güzel kazanımlar sağlayabilirsiniz.

İş kurma fikirleriyle konunun özüne gelecek olursak; 

 1. Kâr elde etmek için ürünleri toplu olarak satın alın

Birçok girişimcimiz, kar elde etmek için ürünleri toplu olarak ithal etme ve bunları bireysel olarak yeniden satma gibi basit bir konsepte odaklanır.

Yurt dışına seyahat etmiş ve talebin yüksek olmasına rağmen henüz bulunduğunuz pazarda olmayan benzersiz ürünleri keşfetmiş olabilirsiniz. Ya da belki belirli bir  iş hedefliyorsunuz ve bu işin topluluğuna hizmet edecek ideal ürünleri biliyorsunuz.

Her iki durumda da, bu ürünlerin depolanması ve nakliyesi nispeten kolaydır. Örneğin, orijinal ve pratik akıllı telefon kılıfları. Özellikle bir kordon veya emniyet kemeri bulunan modelleri çok moda ve bunları saklamak için fazla yerinizin olması gerekmiyor.

Yeterli alanınız varsa ve yerel olarak satış yapıyorsanız, evinizdeki bazı odalar işe başladığınızda bir teşhir salonu olarak bile kullanılabilir, bu da size yeni bir alan kiralayarak veya yeni çalışanlar alarak daha fazla taahhütte bulunmadan önce fikrinizi doğrulama fırsatı verir.

 1. Kendi hazırladığınız veya kendiniz yaptığınız ev yapımı ürünleri satın

Yaratıcı bir zanaatkar veya onaylı bir tamirciyseniz, tutkunuzu profesyonel bir faaliyete dönüştürmeyi düşünebilirsiniz . Ve ürünlerinizi başka bir yerde, bir stüdyoda, ticari mutfakta veya atölyede yapmak zorunda kalsanız bile, muhtemelen onları kendi evinizde depolayıp satabilmeniz mümkün olacaktır.

Sattığınız ürünlerin neredeyse her yönünü kontrol etme yeteneğine sahip olarak, kalitelerini optimize edebilecek, pazar talebini hedefleyen bir kitleye göre uyarlayabilecek ve daha karlı marjlara sahip olacaksınız. 

İster bir pazarda satış yapın, ister kendi çevrimiçi mağazanızı oluşturmayı seçin, ev yapımı ürünlerinizi satmak size para kazanırken tutkunuzu insanlarla paylaşma fırsatı verir. Bununla birlikte, gıda ve dermatolojik ürünlerin imalatına ilişkin düzenlemeler konusunda dikkatli olmanızda da fayda var.

Evde yapıp satabileceğiniz El Yapımı Ürünler Nelerdir?

 • mumlar 
 • Takı
 • Makyaj malzemeleri
 • Sanat Eserleri 
 • Sabunlar 
 • Dekoratif objeler (seramik sofra takımları ve el yapımı kilimler özellikle modadır)
 • Gıda maddeleri
 • Çamaşırlar

El işi yapmaktan korkmayın. Daha büyük bir ölçeğe genişlemeye hazır olduğunuzda, bir süreç oluşturabilir ve üretimde size yardımcı olması için yeni çalışanlar bulabilirsiniz.

 1. İkinci el ürünleri satmaya başlayın

İkinci el ürünlerin satışı her geçen gün daha da moda oluyor ve burada yine birkaç nedenden dolayı karlı bir iş fikri ile karşı karşıya kalıyorsunuz. İkinci el parçalarla satış yapmayı seçmek birçok avantaj sunar. İlki, sorumlu, olumlu ve çok değerli bir ekonomiye girmenizi sağlar.

Daha pratik bir bakış açısıyla, ikinci el ürün satışı, yalnızca çok sınırlı bir stoğu yönetmenize izin verir. Bunlar, bireylerden bulunan veya toplanan nesneler veya giysiler olduğundan ve dolayısıyla “benzersiz” parçalar olduğundan, örneğin, aynı modelin birkaç bedenini veya birkaç versiyonunu stoklamanız gerekmeyecektir.

Ayrıca 2. el ürün satışında da size iki tane karlı iş modeli sunulur. Ürünlerinizi kendiniz aramayı ve bunları bir çevrimiçi mağazada satmayı ve böylece satın almaları, stokları ve sevkiyatları yönetmeyi seçebilirsiniz. Veya, bazı platformların hâlihazırda yaptığı gibi, bireyler için ikinci el ürünler için çevrimiçi bir yeniden satış alanı sağlayın.

Böylece kişiler satış ilanını sitenize yerleştirir ve alıcılar doğrudan satıcıyla iletişime geçer. Bu model, sizin için herhangi bir stok veya nakliye yönetmek zorunda kalmama avantajına sahiptir. Ancak dezavantajı, bir satıcı ile bir alıcı arasında bir anlaşmazlık olması durumunda yine de müşteri desteğini yönetmek zorunda kalacak olmanızdır.

 1. Kârlı bir stoksuz satış işi başlatın

Bu tür işletmeler, bir üçüncü tarafın ürünü ürettiği, depoladığı ve sizin adınıza müşterinize gönderdiği stoksuz satış adı verilen bir iş modeli etrafında kuruludur. Pazarlama ve müşteri desteği görevlerine odaklanmanız için size bolca zaman verir.

Stoksuz satış tedarikçiniz ülkenizde veya yurt dışında olabilir. Müşterilerinize mümkün olan en iyi deneyimi sağlamak için güvenilir bir tedarikçi bulmak önemlidir. Stoksuz satış e-ticaret sitenizin itibarına zarar verme riskinden kaçınmak için her zaman yeterli araştırma yapın.

Daha somut olarak, stoksuz satış, üçüncü bir tarafın ürünlerini satacağınız ve yaptığınız her satıştan bir komisyon karşılığında pazarlama maliyetlerini (zaman ve para) üstlenmeyi içerir. Bazen bu modelin kısıtlılıkları ve bu alandaki kıyasıya rekabet, sattığınız ürünleri kolayca farklılaştırmanıza veya müşteri deneyimini beğeninize göre özelleştirmenize olanak vermeyebilir. Neyse ki, seçtiğiniz pazarda zaten iyi bir şekilde yerleşmiş ürünler sunarken bile rekabet gücünüzü korumanın birkaç yolu vardır :

 • İyi tanımlanmış bir işe hizmet eden bir mağaza oluşturmak için farklı satıcılardan birden fazla ürün seçin.
 • Kaliteli, bilgilendirici içerik oluşturarak ve sattığınız ürünlerin ötesinde değer yaratan müşteri hizmetleri sağlayarak rekabet edin.
 • Dünyanın hala yetersiz hizmet alan bir bölgesini hedefleyin (yine de nakliye maliyetlerinize dikkat edin).
 • Aynı ürünlerle yeni bir kitleyi hedefleyin (örn. LED ayakkabılar, koşu yapanlara hitap edebilir ).
 1. Bir “Talep Üzerine Baskı” etkinliği başlatın

 “Talep Üzerine Baskı” işi, ürün stoklarını tutmanızı veya ürünleri kendiniz göndermeniz gerekmez. “Talep Üzerine Baskı“, beyaz etiketli ürünleri kendi desen ve tasarımlarınızla özelleştirmek için size daha da fazla esneklik sağlar.

İşbirliği yapmayı seçtiğiniz tedarikçiye bağlı olarak geniş bir ürün yelpazesi satabilirsiniz: kitaplar, tişörtler, bez çantalar, nevresimler, kırlentler, yastıklar, bardaklar, ayakkabılar, sweatshirtler, telefon kılıfları , saatler vb. 

Çeşitli “Talep Üzerine Baskı” e-ticaret siteleri, iyi tanımlanmış bir nişe veya paylaşılan bir kimliğe odaklanan bir topluluğa hizmet eder. İnsanların tutkusu ne? İnsanlar en çok hangi içerikleri seviyor? Kendinize bu soruları sorun.

Evcil hayvan sahipleri, veganlar, video oyunları ,dizi veya film hayranları… Ürünleri oluşturabileceğiniz tutkulu üyelerden oluşan birçok topluluk var.

Tasarım beceriniz varsa kendi tasarımlarınızı oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda ihtiyacınız olan yeteneği her zaman çevrimiçi olarak işe alabilirsiniz. 

 1. Hizmetlerinizi veya uzmanlığınızı satın

Grafik tasarımcılar veya metin yazarları genellikle diğer şirketler için serbest çalışan veya danışman olarak çalışır ve birden fazla müşteriyle iletişime geçer. Bazı yaratıcı insanlar genellikle uzaktan ve hatta bazen dünyanın her yerinden çalışır. Diğerleri ise randevu ile çalışır ve hizmetlerini doğrudan bireylere sunar.

Evde Para Kazandıran Ek İşler

 • Makale yazarlığı
 • Web tasarımı
 • Spor koçluğu
 • Sanal Yardım
 • Özel ders
 • Fotoğraf düzenleme vb.

Hizmet sağlama işletmeleri, maaş almaya yetecek kadar müşteri edinmek için ağızdan ağza iletişim ve çok sayıda ağ kurmayı gerektirse de, müşteriler memnunsa, zaman içinde hizmetlerinizi kullanmaya devam edeceklerdir.

Bu nedenle, bir alım-satım işinde olduğu gibi karlı bir hizmet sağlama işi oluşturmak için çok büyük bir müşteri tabanına ihtiyacınız yoktur. Sunduğunuz hizmete bağlı olarak, evden karlı bir iş yürütürken kendinizi desteklemek için çok yüksek değerli küçük bir avuç müşteri yeterli olabilir.

 1. Hizmet teklifinize veya uzmanlığınıza odaklanan paketler geliştirin

Hizmet sunumunuza veya uzmanlığınıza odaklanan paketler geliştirmek, işinize ek gelir akışları ekleyebilir. Yaklaşım tipik olarak uzmanlığınızı bir araya getiren ve hizmet sunumunuzu kolaylaştıran veya tamamlayan fiziksel veya dijital ürünler oluşturmayı içerir.

Bu paketler oluşturulduktan sonra, onları mevcut müşteri tabanınıza tanıtabilecek veya hatta işinizde hedefleyeceğiniz yeni bir kitle bulabileceksiniz.

Bir hizmet sağlama işini daha kârlı hale getirmek için göz önünde bulundurulması gereken bazı ürün fikirleri şunlardır:

 • Görüntülü eğitimler
 • E-kitaplar
 • Sesli kitaplar
 • İndirilebilir raporlar
 • İndirilebilir şablonlar
 • Tasarım kalıpları ve şablonları
 • Vb.

Gördüğünüz gibi, bu fikirlerin çoğu, çevrimiçi olarak indirilebilen dijital ürün paketlerine dayanmaktadır. Yani evde depolanacak envanter yoktur.

 1. Para kazanabileceğiniz bir hedef kitle oluşturun

Sadık bir hedef kitle oluşturmak sabır ve uzun vadede sağlıklı dozda odaklanmış, tutarlı bir çaba gerektirir. Bu yaklaşım, evden karlı bir iş kurmanın en kolay yolu değildir. Ancak tutkularınızdan birinin etrafında bir hedef kitle oluşturmayı başarırsanız, yaptığınız işte gerçekten başarılı olma şansına sahip olursunuz.

Kârlı ve sürdürülebilir bir işletmeye ve aynı anda birden fazla gelir akışını keşfetme esnekliğine sahip olursunuz. Kitlenizin para kazanma potansiyeli, genellikle hedeflemeyi seçtiğiniz kesime bağlı olacaktır.

 1. Mevcut bir e-ticaret sitesi satın alın

Evden, hatta hareket halindeyken veya seyahat ederken bile sürdürebileceğiniz bir gelir kaynağına yatırım yapmak istiyorsanız, halihazırda kurulmuş bir e-ticaret sitesi satın almayı düşünebilirsiniz.

Fiyatlar çeşitli faktörlere bağlı olarak büyük ölçüde değişebilir : elde edilen toplam gelir, elde edilen brüt kâr, mevcut varlıklar (ör. e-posta listesi, sosyal medya izleyicisi vb.), ürün envanteri ve daha fazlası. Hatta bazı satıcılar, satın alma işleminden sonra, satın alınan e-ticaret sitesinin yönetimine aşina olana kadar alıcılara eşlik ediyor.

Bütçenize, deneyim seviyenize ve ihtiyaçlarınıza uygun satılık e-ticaret ilanlarını inceleyebilirsiniz. Yatırım yapacak iyi bir meblağınız varsa belki de kendini kanıtlamış bir e-ticaret sitesi satın almak isteyebilirsiniz. Ya da geliştirmek istediğiniz henüz keşfedilmemiş potansiyele sahip satılık bir site belirlemek isteyebilirsiniz.

Her reklamı değerlendirdiğinizden ve sitenin satışına dahil olan her şeyi göz önünde bulundurduğunuzdan emin olun.

Denizli  evden çalışarak para kazanmak

Evden bir iş kurmak, girişimcilere daha az genel gider ve vergi indirimi, kişisel ve profesyonel yaşam arasında bir denge ve bir aile şirketi kurma olasılığı gibi birçok avantaj sunar. Bir ev işine başlamadan önce, faaliyetinizin ihtiyaçlarını karşılamak için gerekli alanı bulmalısınız (örneğin, üzerinde çalışmak için bir masa, ürünlerinizi saklamak için bir alan, vb.). Aynı zamanda kendinizi tüm gün yalnız çalışmak zorunda kalmaya da hazırlamalısınız.

Evden karlı bir iş kurmak istiyorsanız, kullanabileceğiniz çeşitli aktiviteler mevcuttur. Toplu olarak satın alınan ürünleri yeniden satmaya, sizin hazırladığınız veya ürettiğiniz ürünleri satmaya, stoksuz satış veya talep üzerine baskı için bir çevrimiçi mağaza açmaya, hizmetlerinizi satmaya, abone topluluğunuzdan para kazanmaya, mevcut bir e-ticaret satın almaya karar verebilirsiniz. Ayrıca firmalardan çeşitli ürünler temin ederek onları istenilen ölçüde hazırlayıp, firmalara teslim ederek para kazanmanızda  mümkün.

Denizli evde para kazanma

Yeni bir iş kurmak mı istiyorsunuz? Kârlı bir iş fikrini nasıl bulacağınızı mı merak ediyorsunuz? Bir çevrimiçi mağaza oluşturmayı mı düşünüyorsunuz? 

Öğrenci veya çalışan mısınız ve iş projenizi başlatmak ister misiniz? Girişimciliği seçmekte haklısınız, ancak iş planınızı başlatmak ve ardından oluşturmak için evden çalışmanın artılarını ve eksilerini keşfetmeniz gerekiyor. 

Evden çalışmanın artıları nelerdir?

 • Daha az genel gider (depolama maliyetleri gibi) 
 • Ürün ve hizmetleri ulusal veya uluslararası olarak satabilme becerisi.
 • Diğerlerinin yanı sıra evde oturan bir ebeveyn veya emekli için ideal olabilecek esnek bir iş-yaşam dengesi.
 • Çalışma saatlerinin esnekliği ile dilediğiniz işi dilediğiniz zamanda yapma kolaylığı.

Evde Çalışmanın Eksileri Nelerdir?

 • Evdeki işinizin ihtiyaçlarını karşılamak için evinizdeki belirli alanları dönüştürme ihtiyacı (örneğin, bir ev ofisi oluşturmak , ekipman kurmak veya envanter depolamak için). Kişisel alanınızdaki hayatınızı kesintiye uğratmadan bu değişiklikleri yapmak biraz zordur.
 • Başlamak istediğiniz faaliyetle ilgili düzenlemelere uymalısınız (örneğin, gıda ürünleri satmayı planlıyorsanız ticari bir mutfak kiralamanız veya ürün stoklarını depolamak için izin almanız gerekebilir).
 • İşletmeniz hızla büyüyorsa, ek alan kiralamak ve eleman kiralamak zorunda kalabilirsiniz.
 • İnternette evden çalışmak size çok fazla özgürlük verir, ancak aynı zamanda bir yalnızlığa da kucak açmış olursunuz . Sosyal temastan hoşlanıyorsanız bu durum sizi zorlayabilir.

Evde yapıp satabileceğiniz El Yapımı Ürünler Nelerdir?

 • mumlar 
 • Takı
 • Makyaj malzemeleri
 • Sanat Eserleri 
 • Sabunlar 
 • Dekoratif objeler (seramik sofra takımları ve el yapımı kilimler özellikle modadır)
 • Gıda maddeleri
 • Çamaşırlar
El işi yapmaktan korkmayın. Daha büyük bir ölçeğe genişlemeye hazır olduğunuzda, bir süreç oluşturabilir ve üretimde size yardımcı olması için yeni çalışanlar bulabilirsiniz.

Evden İş Fikirlerim için hemen https://www.devletodemeleri.com/evden-is-fikirlerim/ Tıklayın.

5/5 - (17 Oy )

Devlet Ödemeleri

Sosyal Yardımlar ve Devlet Ödemeleri Hakkında Son Gelişmeleri Sizlerle Paylaşmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu