Esra Erol'da

Ceren Gürkaya Kimdir? Esra Erol’da Sibel, Simge Kalaycı Olayı

Ceren Görkaya Kimdir? Esra Erol'da Sibel, Simge Görkaya Olayı nedir? Tiktok İnstagram Sosyal Medya Hesapları

Ceren Görkaya Kimdir? Esra Erol’da Sibel, Simge Kalaycı Olayı nedir? Tiktok İnstagram Sosyal Medya Hesapları

Ceren Gürkaya Kimdir Esra Erol'da Sibel, Simge Kalaycı Olayı
Ceren Gürkaya Kimdir Esra Erol’da Sibel, Simge Kalaycı Olayı

Ceren Görkaya Kimdir? Esra Erol’da

Ceren Görkaya, daha 18 yaşına girmeden çocuk sahibi olan bir annedir. Ceren Görkaya, doğum yaptıktan sonra mahallenin cami avlusuna bebeğini bıraktı. Sibel Görkaya olayı öğrendikten sonra yeğenini cami avlusunda alıp 2 yıl bakıyor. 2 yıl sonra Ceren Görkaya bebeğini alarak kayıplara karıştı.

Ceren Görkaya, Sibel ve Simge Kalaycı Olayı

Sibel Kalaycı, iki yıldır baktığı akrabasının çocuğu Ergin’in biyolojik ailesinin, çocuğu satmaya çalıştığını iddia etti. Çarpıcı açıklamalar, Esra Erol’da gün yüzüne çıktı. Kalaycı, Ergin’in annesi Ceren Görkaya’nın iki yıl önce bebeği bir cami avlusuna bıraktığını iddia etti.

Ceren, benim yeğenim olmasına rağmen henüz 18 yaşına girmedi ve madde bağımlılığı nedeniyle bebeği istemedi,” diye belirtti.

Kalaycı’nın iddialarına göre, Ceren Görkaya beklenmedik bir şekilde çocuğu geri aldı ve akrabalarıyla birlikte hareket ediyor. Durumun giderek karıştığını belirten Kalaycı, “Çocuğum gibi büyüttüğüm Ergin, satılmaya hazırlanıyor,” dedi.

“Ailenin Çelişkileri ve İddialar”

Kalaycı’nın kızı Simge de bu aile dramına tanık olduğunu belirtti. “Ceren’i hep çağırdık, çocuğunu görsün istedik, ama bir kez bile gelmedi,” dedi. Simge ayrıca Ceren’in eniştesi ve ablasını sürekli kötülediğini ve şimdi onlarla birlikte çocuğu almalarının ne anlama geldiğini sorguladı.

Yağmur isimli bir komşu da canlı yayına katılarak, “Biz hepimiz Sibel ablanın elinde büyüdük,” dedi. Kalaycı’nın çocuğa çok iyi baktığını, bu kişilerin ona umut verici bir gelecek sağlayabileceğini ve çocuğun en uygun yerinin Kalaycı’nın yanı olduğunu ifade etti.

Kalaycı, çocuğu korumak için çabaladığını belirtti. “Çocuğu satmaya çalışıyorlar,” diyen Kalaycı, Görkaya ailesinin para için her şeyi yapabileceğini iddia etti.

“Gelecek ve Sorunlar”

Bu iddialar ışığında aileler arasında giderek büyüyen gerilim, çocuğun geleceğini tehdit etmeye devam ediyor. Kalaycı, çocuğun güvenliği konusunda endişeli olduğunu ve yasal sürecin başlatılması gerektiğini belirtti. Kalaycı’nın iddiaları aile arasında daha fazla soruna yol açabilirken, çocuğun geleceği için acilen çözüm bulunması gerektiğini savundu.

5/5 - (2 Oy )

Devlet Ödemeleri

Sosyal Yardımlar ve Devlet Ödemeleri Hakkında Son Gelişmeleri Sizlerle Paylaşmaktayız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu