Haberler

Altın Yatırımcısının Yüzü Güldü. Gram Altın Rekor Kırdı. Anlık Altın Fiyatları

Altın Yatırımcısının Yüzü Güldü. Gram Altın Rekor Kırdı. Anlık Altın Fiyatları. Güncel Altın Fiyatları. Altın Yükselişe Devam Ediyor

Altın Yatırımcısının Yüzü Güldü. Gram Altın Rekor Kırdı. Anlık Altın Fiyatları. Altın yatırımcıları için müjdeli bir haber. Gram altın, tarihi rekorunu kırarak tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Ons altın fiyatları da 2055 dolara kadar yükselerek son üç haftanın en yüksek seviyesini gördü.

Altın Yatırımcısının Yüzü Güldü. Gram Altın Rekor Kırdı. Anlık Altın Fiyatları
Altın Yatırımcısının Yüzü Güldü. Gram Altın Rekor Kırdı. Anlık Altın Fiyatları

Küresel Etkiler Dolar Endeksi ve Fed’in Hamlesi Gram Altını Yükseltti

Altın fiyatları, ons fiyatındaki yükselişle birlikte dolar endeksi ve ABD tahvil faizlerindeki düşüşün etkisiyle yükselmeye devam ediyor. ABD Merkez Bankası’nın (Fed) gelecek yıl faiz indirimleri yapacağı beklentileri, altına olan talebi artırarak ons altın fiyatını son üç haftanın zirvesine taşıdı.

Güncel Altın Fiyatları. Altın Yükselişe Devam Ediyor

Ons altın, 2055 dolara kadar yükselerek, şu anda yüzde 0,23 kazançla 2048 dolardan işlem görüyor. Altın fiyatlarındaki bu yükselişle birlikte, gram altın da tarihi bir rekora imza atarak 1938 liraya ulaştı. Şu anda gram altın, yüzde 0,33 primle 1921 lira seviyesinden alıcı buluyor.

Altın piyasasındaki bu olumlu gelişmeler, altın yatırımcılarını sevindirirken, güncel altın fiyatlarıyla ilgili detayları takip etmeye devam edeceğiz.

Yukarıda yer alan bilgiler tamamen haber amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.

5/5 - (4 Oy )

Devlet Ödemeleri

Sosyal Yardımlar ve Devlet Ödemeleri Hakkında Son Gelişmeleri Sizlerle Paylaşmaktayız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu