Haberler

Ak Parti Erzincan İl Başkanı Mehmet Cavit Şireci Kalp Krizi Geçirdi

Ak Parti Erzincan İl Başkanı Mehmet Cavit Şireci Kalp Krizi Geçirdi. Mehmet Cavit Şireci Kimdir? Nerelidir?

Ak Parti Erzincan İl Başkanı Mehmet Cavit Şireci Kalp Krizi Geçirdi. Mehmet Cavit Şireci Kimdir? Nerelidir?

Ak Parti Erzincan İl Başkanı Mehmet Cavit Şireci Kalp Krizi Geçirdi
Ak Parti Erzincan İl Başkanı Mehmet Cavit Şireci Kalp Krizi Geçirdi

Erzincan‘dan gelen haberler, AK Parti camiasını ve yerel halkı derinden üzdü. AK Parti Erzincan İl Başkanı Mehmet Cavit Şireci‘nin sağlık durumu, bugün beklenmeyen bir şekilde kötüleşti. Sayın Şireci, aniden ortaya çıkan sağlık sorunları nedeniyle hemen Erzincan Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi‘ne kaldırıldı. İlk belirlemelere göre, yaşadığı ciddi sağlık probleminin bir kalp krizi olduğu anlaşıldı.

Olayın ardından hızla müdahale edilen Sayın Şireci için, doktorlar gerekli tüm tedavi süreçlerini hızla devreye aldı. Kendisi şu anda hastanenin yoğun bakım ünitesinde, doktorların sürekli gözetimi altında tutuluyor. Sağlık ekibinin anjiyo dahil olmak üzere, durumunu stabilize etmek için gereken tüm müdahaleleri yaptığı biliniyor.

Mehmet Cavit Şireci Kimdir? Nerede Görev Yapıyor?

Erzincan’ın tanınmış siyasi figürlerinden biri olan Mehmet Cavit Şireci, uzun yıllardır siyasi sahnede aktif bir rol oynuyor. 9 Haziran 1969 tarihinde Erzincan’da dünyaya gelen Şireci, eğitim hayatını tamamladıktan sonra, 1993 yılında Atatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesi’nden mezun oldu. Eğitimini tamamladıktan sonra memleketi Erzincan’a geri dönen Şireci, toplumsal ve siyasi hayata katkıda bulunmaya başladı.

AK Parti saflarında siyasete adım atan Şireci, 2001 yılında AK Parti Erzincan İl Başkanı olarak önemli bir görev üstlendi. Görev süresi boyunca, Erzincan Belediye Meclis Üyesi olarak da hizmet veren Şireci, 2002-2007 yılları arasında Seçim İşleri Başkanı, 2007-2009 yılları arasında ise Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı olarak önemli sorumluluklar aldı. 2009-2014 yılları arasında ise Belediye Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Şireci, yerel yönetimde de tecrübe kazandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın güvenini kazanan Şireci, milletvekili adayı olarak görevinden istifa ettiği dönemde bile, siyasi kariyerine AK Parti içerisinde devam etme kararlılığını gösterdi. Yeniden AK Parti Erzincan İl Başkanı olarak atanması, onun bu alandaki başarısının ve partisine olan bağlılığının bir göstergesi oldu.

Kişisel yaşamında da başarılı bir aile adamı olan Mehmet Cavit Şireci, evli ve iki çocuk babasıdır. Toplumsal ve siyasi hayatta gösterdiği çaba ve aldığı sorumluluklarla tanınan Şireci, hem ailesine hem de topluma karşı olan yükümlülüklerini büyük bir özveriyle yerine getirmeye devam ediyor. AK Parti bünyesindeki çalışmalarıyla Erzincan’a hizmet etmeye devam eden Şireci, siyasi ve sosyal yaşamdaki aktif rolüyle dikkat çekiyor.

5/5 - (4 Oy )

Devlet Ödemeleri

Sosyal Yardımlar ve Devlet Ödemeleri Hakkında Son Gelişmeleri Sizlerle Paylaşmaktayız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu