3 Saatlik Ek İşler 2024. Evde ek iş olarak ne yapabilirim?

3 Saatlik Ek İşler 2024. Evde ek iş olarak ne yapabilirim?
3 Saatlik Ek İşler. Evde Yapılabilecek Ek İşler. Ne İş Yapabilirim? Ek İş Fikirleri Nelerdir? 3 Saatlik Ek İş Ne Kadar Para Kazandırır?. Gelirim evden iş fikirleri3 Saatlik Ek İşlerHalihazırda çalıştığınız iş sizlere...

3 Saatlik Ek İşler. Evde Yapılabilecek Ek İşler. Ne İş Yapabilirim? Ek İş Fikirleri Nelerdir? 3 Saatlik Ek İş Ne Kadar Para Kazandırır?. Gelirim evden iş fikirleri

3 Saatlik Ek İşler

Halihazırda çalıştığınız iş sizlere yeterli düzeyde para kazandırmıyor olabilir. Bu nedenle pek çok kişi günde yalnızca 3 saatini ayırarak ek iş yapmak ve bu doğrultuda para kazanmak istemektedir. 3 saatlik ek işler sayesinde ana maaşınıza ek olarak belirli bir tutarda para kazanabilir ve geçiminizi daha rahat bir şekilde sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu işi evden yapacaksanız, hane içerisinde bulunan diğer kişilerden yardım alarak çok daha fazla para kazanabilirsiniz. 3 saatlik ek işlere paketleme işi örnek olarak gösterilebilir. Evde firmaların tekstil veya takı ürünlerini paketleyerek 3 saatin sonunda 100 TL kazanabilirsiniz. Bu tutar aylık yaklaşık 3,000 TL’ye karşılık gelir. Aynı zamanda günde üç saat yazarlık veya editörlük yaparak yine ayda 5,000 TL’ye kadar para kazanabilirsiniz. 3 Saatlik Ek İşler 3 Saatlik Ek İşler

Evde Yapılabilecek Ek İşler

Evde yapılabilecek ek işler pek çok kişi tarafından merak edilir. Günümüzde evden çıkmadan birtakım işler yapabilir ve ana maaşınıza ek olarak büyük oranda para kazanabilirsiniz. Evde yapabileceğiniz işler şu şekilde sıralanabilir:

 • Paketleme işi
 • Yazarlık ve editörlük
 • İnternetten kıyafet satışı yapmak
 • Sanatsal faaliyetleri online işe çevirmek
 • Blog sitesi açmak
 • Dropshipping yapmak
 • Tasarımcı veya geliştirici olmak
 • Online kurs eğitimleri vermek
 • Podcast yayıncılığı yapmak
 • El işi ürünler ile mutfak ürünleri satmak
 • Influencer marketing yapmak
 • YouTube, TikTok, Instagram veya Twitch gibi platformlarda içerik üretmek

Yukarıda sıralanan işler, evden çıkmadan yalnızca 3 saatinizi ayırarak yapabileceğiniz ve bu doğrultuda para kazanabileceğiniz işlerdir.

Ne İş Yapabilirim?

Ne iş yapabilirim sorusu, işsiz olan veya yaptığı işte yeterli kazanç elde edemeyip ek iş yapmak isteyen kişiler tarafından sıklıkla sorulur. Bir iş yapmadan önce neye meraklı olduğunuzu ve hangi iş ile alakalı bilgi birikiminizin bulunduğunu tespit etmeniz gerekir. Örneğin elektronik aletlere karşı ilgiliyseniz ve tamir konusunda bilgi birikiminiz varsa, elektronik eşya tamiri yaparak para kazanabilirsiniz. Eğer ev hanımıysanız ve yemek yapma konusunda beceriye sahipseniz, mutfağınızda hazırladığınız ürünleri müşterilerinize ulaştırarak para kazanmanız mümkündür. Aynı zamanda kazak örmek ve pantolon dikmek gibi işler de sizlere geçiminizi sağlayacak ölçüde para kazandırabilir.

Ek İş Fikirleri Nelerdir?

Ek iş fikirleri nelerdir sorusunun yanıtına gelecek olursak, günümüzde birtakım ek işler yaparak para kazanmanızın mümkün olduğunu söyleyebiliriz. Örneğin part time çağrı merkezi operatörlüğü yapabilir veya geceleri taksiye çıkabilirsiniz. Eğer herhangi bir konuya ilginiz varsa, YouTube içerikleri üreterek bu doğrultuda para kazanabilirsiniz. Ek iş fikirlerine sahip olabilmek için yeterliliklerinizi gözden geçirmeniz gerekir. İlgi duyduğunuz veya bilgi sahibi olduğunuz herhangi bir işi yaparak para kazanabilirsiniz. Ancak kendi işinizi yapacaksanız mutlaka müşteri kitlesine ulaşmanız gerekecektir. Bunun için sosyal medya platformlarında aktif olabilir veya el broşürü dağıtabilirsiniz.

3 Saatlik Ek İş Ne Kadar Para Kazandırır?

Ek iş ne kadar para kazandırır sorusu ise ek iş yaparak para kazanmak isteyen kişiler tarafından sıklıkla sorulur. Ek iş yaparak kazanacağınız paranın tutarı; işin türüne, göstereceğiniz çabaya, harcayacağınız süreye ve becerilerinize göre değişiklik gösterecektir. Örneğin günde 3 saat paketleme işi yapmak sizlere aylık 3,000 TL kazandırırken 3 saatinizi YouTube içeriği için harcamak aylık 20,000 TL kazandırabilir. Günde 3 saat taksi şoförlüğü yaptığınızı düşünürsek, ayda 3,000 TL ile 5,000 TL arasında para kazanabilirsiniz. Tabi bu tutara giderleriniz dahil edilmemiştir. Sizler de bu bilgiler ışığında ek iş fikirlerini hayata geçirebilir ve geçiminizi daha kolay bir şekilde sağlayabilirsiniz.

Evde iş fikirlerim için hemen 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum