Konya Sosyal Yardım Başvurusu Nasıl Yapılır? Başvuru Formu ve Sorgulama

Konya Sosyal Yardım Başvurusu Nasıl Yapılır? Başvuru Formu ve Sorgulama
Konya sosyal yardım başvurusu sayesinden ihtiyaç sahibi vatandaşlarının her yönde yanında bulunduğunu göstererek, diğer illere örnek olarak emin adımlarla sosyal yardım hizmeti vermeye hız kesmeden devam ediyor. Konya sosyal yardım...

Konya sosyal yardım başvurusu sayesinden ihtiyaç sahibi vatandaşlarının her yönde yanında bulunduğunu göstererek, diğer illere örnek olarak emin adımlarla sosyal yardım hizmeti vermeye hız kesmeden devam ediyor. Konya sosyal yardım ihtiyaçları olan vatandaşlar, yardım talebinde bulunarak, başvuruya uygun bulunması halinde sosyal yardımlardan yararlanabilmektedir. Konya ilinde ikamet eden ihtiyaç sahibi, yoksul, maddi imkanları kısıtlı ve dar gelirli ailelere belediye tarafından yardım yapılarak ihtiyaçları doğrultusunda karşılanmaktadır.

Konya Büyükşehir Belediyesi Sosyal yardım talep formu

Konya büyükşehir belediyesi sosyal yardım talep formu ; Konya Büyükşehir Belediyesi ihtiyaç sahibi vatandaşların yanında olmaya devam ediyor, sizde ihtiyaç sahibi iseniz ve bu destekten yararlanmak istiyorsanız 

https://sosyalyardim.konya.bel.tr/

link'e tıklayarak formu doldurup, Konya sosyal yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Konya Sosyal Yardım Başvurusu Nasıl Yapılır?

Konya Sosyal yardım başvurusu nasıl yapılır? Konya Büyükşehir Belediyesi sosyal yardım sayesinde ihtiyaç sahibi vatandaşlara yönelik destek vererek, ihtiyaçlarının karşılanmasına yardımcı oluyor. Konya Sosyal Destek Paketi adı altında yardıma muhtaç vatandaşlar, başvuru yapmaları halinde ihtiyaçları doğrultusunda yardımlardan yararlanabilmektedir. Konya sosyal yardım başvurusunu

https://sosyalyardim.konya.bel.tr/

adresinden hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Dönem dönem başvurular kapanmaktadır. Bu adresi takip ederek başvurular açıldığında başvurunuzu yapabilirsiniz. Bunun dışında belediyeye ait Sosyal Hizmetler Müdürlüğü Hizmet Binası'na giderek, sizden istenen belgeleri eksiksiz olarak teslim etmeniz durumunda başvuru yapabilirsiniz. Konya Büyükşehir Belediyesi yardımları arasından Konya Sosyal Kart, eğitim yardımı, tarımsal faaliyet, hoş geldin bebek yardımı, gıda yardımı, erzak yardımı, koli yardımı, engelli yardımı, evde sağlık hizmetleri gibi yardımlara başvuru yapılarak, ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Konya Sosyal Yardım Başvuru Formu

Konya sosyal yardım başvuru formu dönem dönem internet sitesinde hizmete açılıp kapatılmaktadır. Başvuru zamanında

https://www.konya.bel.tr/

adresinden " Sosyal Yardım Talep Formu " bölümünden başvurular açık olduğunda yapabilirsiniz. Ayrıca belediyeye ait Sosyal Hizmetler Müdürlüğü Hizmet Binası'na giderek de başvuru formunu doldurabilirsiniz. Başvuru formunda sizden istenen bilgileri eksiksiz ve doğru bilgilerle doldurmanız başvuru sürecini hızlandıracaktır. Olası yanlış bilgi vermeniz halinde başvurunuz geçersiz sayılacaktır. Konya Sosyal Yardım Başvurusu Nasıl Yapılır? Başvuru Formu ve Sorgulama

Konya Sosyal Yardım Başvurusu Sorgulama

Konya sosyal yardım başvurusu sorgulama işleminizi, başvurunuzu yaptıktan sonra gerçekleştirebilirsiniz. Konya sosyal yardımları başvuru yapıldıktan sonra sonuçlar otomatik olarak başvuru yaparken belirttiğiniz telefon numaranıza otomatik olarak mesaj yoluyla gönderilecektir.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Konya Genç Kültür Kart Nedir? Başvurusu Sorgulama ve Başvuru Formu

Konya Büyükşehir Belediyesi Kara Kış Destek Paketi Başvurusu

Konya Büyükşehir Belediyesi Yardım Başvurusu Sorgulama ve Başvuru Formu Sosyal Yardım, Erzak Yardımı, Gıda Yardımı, Yardım Kolisi, Maddi Yardım

Konya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Yardım Kartı Başvurusu ve Limit Sorgulama


Konya Sosyal Yardımlaşma Telefon Numarası ve İletişim

Konya sosyal yardımlaşma telefon numarası ve iletişim konusunda her ilçenin ayrı ayrı numarası bulunmaktadır. Konya Ereğli Sosyal Yardımlaşma Vakfı Telefon Numarası Konya Ereğli Sosyal Yardımlaşma Vakfı Telefon Numarası 0 332 710 40 42 olarak belirlenmiştir. Konya Karatay Sosyal Yardımlaşma Vakfı Telefon Numarası Konya Karatay Sosyal Yardımlaşma Vakfı Telefon Numarası 0 332 352 60 38 olarak belirlenmiştir. Konya Beyşehir Sosyal Yardımlaşma Vakfı Telefon Numarası Konya Beyşehir Sosyal Yardımlaşma Vakfı Telefon Numarası 0 332 512 18 18 olarak belirlenmiştir. Konya Selçuklu Sosyal Yardımlaşma Vakfı Telefon Numarası Konya Selçuklu Sosyal Yardımlaşma Vakfı Telefon Numarası 0 332 236 81 07 olarak belirlenmiştir. Konya Ahırlı Sosyal Yardımlaşma Vakfı Telefon Numarası Konya Ahırlı Sosyal Yardımlaşma Vakfı Telefon Numarası 0 332 481 43 82 olarak belirlenmiştir. Konya Doğanhisar Sosyal Yardımlaşma Vakfı Telefon Numarası Konya Doğanhisar Sosyal Yardımlaşma Vakfı Telefon Numarası 0 332 556 14 99 olarak belirlenmiştir. Konya Meram Sosyal Yardımlaşma Vakfı Telefon Numarası Konya Meram Sosyal Yardımlaşma Vakfı Telefon Numarası 0 332 353 33 97 olarak belirlenmiştir.

Konya Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı

Konya Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı aracılığıyla ihtiyaç sahibi vatandaşların ihtiyaçları doğrultusunda yardımda bulunmaktadır. Konya il sınırları içerisinde ikamet etmeniz halinde yardım başvurusu yapabilirsiniz. Hangi ilçede yaşıyorsanız o ilçenin Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'na başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Konya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Yardım Kartı Başvurusu

Koronavirüs salgını sonrası Türkiye’nin en kapsamlı sosyal destek programını hayata geçiren Konya Büyükşehir Belediyesi, Selçuklu, Meram ve Karatay Belediyeleri ile birlikte; işini kaybeden, iş yerini kapatmak zorunda kalan ve ihtiyaç sahibi ailelere destek olmak amacıyla Sosyal yardımların yanı sıra Sosyal Yardım Kartlarının dağıtımına başladı. Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Uğur İbrahim Altay, “Konya'mızda aç ve açıkta kimsenin kalmaması için ilçe belediyelerimizle birlikte gecemizi gündüzüme katarak çalışıyoruz” dedi. Bu yardımlardan yararlanmak için web sitesi üzerinden veya belediyenin sosyal hizmetler müdürlüklerinden Konya büyükşehir belediyesi sosyal yardım talep formu'nu doldurmanız yeterli.

Konya Sosyal Yardım Paketi

Konya sosyal yardım paketi başvuruları dönemsel olarak açılıp, başvurularınızı sistem açık olduğu zamanlarda gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru yaptıktan sonra, başvuru formuna belirttiğiniz telefon numarasına sonuçlar otomatik olarak mesaj yoluyla iletilecektir.

Konya Büyükşehir Belediyesi Para Yardımı

Konya Büyükşehir Belediyesi Para Yardımı; Konya Büyükşehir Belediyesi yardımlarında bir taneside sosyal yardım kartlarına yüklenen para yardımlarıdır. Konya para yardımı ayın belirli günlerinden hak sahibi vatandaşların Sosyal yardım kartlarına bakiye olarak yüklenmektedir. Ailede yaşayan kişi sayısına göre 225 TL ile 450 TL arasında bakiyeler kartlara düzenli olarak yüklenir. Market kasa görevlilerinden harcama yaparken kart bakiyenizi öğrenebilirsiniz.

Konya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Yardım A101

Konya Büyükşehir Belediyesi sosyal yardım kartı ile A101 alışveriş mağazalarından, kart limitiniz kadar alışveriş yapabilirsiniz. A101 dışında BİM, ŞOK, Carrefoursa gibi mağazalardan da ihtiyaçlarınızı da karşılayabilirsiniz. Sosyal yardım kartının geçtiği bütün alışveriş mağazalarından her türlü ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Ancak sigara, alkol ve elektronik cihazların alışverişlerini yapamazsınız.

Konya Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Başvurusu

Konya Kaymakamlığı sosyal yardımlaşma başvurusu yapmak için bağlı bulunduğunuz ilçenin Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'na giderek başvuru formunu teslim edebilirsiniz. Ayrıca belediyenin internet sitende bulunan sosyal yardım talep formunu doldurarak da başvuru yapabilirsiniz.

Konya Sosyal Destek Paketi Başvurusu

Konya sosyal destek paketi başvurusu yapmak için en kolay yöntem; belediyenin internet sitesi üzerinden yapılmaktadır. Başvurular dönemsel olarak açılmaktadır. Başvuruların açık olduğu zamanlarda başvurularınız hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bunun dışında bağlı bulunduğunuz ilçenin Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'na giderek, sizden istenen belgeleri teslim ettikten sonra başvuru onay sürecine dahil edileceksiniz. Başvuru sonuçlarınız cep telefonunuza mesaj olarak gelecektir.

Konya Büyükşehir Belediyesi Hoş geldin Bebek Başvuru

Konya Hoş Geldin Bebek Konya Karatay Belediyesi Hoş geldin Bebek Başvuru; Hoş Geldin bebek projesi 2009 yılından bu yana ikamet adresi Karatay olan yenidoğan tüm bebekleri kapsayarak devam ediyor. Karatay’da ikamet eden ailelerin yenidoğan bebeklerinin havlu, bebek şampuanı ve sabunu, pudra, ateş ölçer, bebek battaniyesi, bebek bakım çantası gibi ihtiyaçlarını karşılanıyor. Bu yardımdan sizde yararlanmak istiyorsanız, Karatay Belediyesi resmi internet sitesi üzerinden başvuruda buluna bilirsiniz.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum