Sabancı Holding Yardım Başvurusu

Sabancı Holding Yardım Başvurusu
Sabancı Holding Yardım BaşvurusuGünümüzde faaliyet gösteren dernek ve vakıflar, yardıma muhtaç vatandaşlara çeşitli yardımlarda bulunarak onların ekonomik sıkıntılarını hafifletmeyi amaçlamaktadır. Sabancı Holding ise...

Sabancı Holding Yardım Başvurusu

Günümüzde faaliyet gösteren dernek ve vakıflar, yardıma muhtaç vatandaşlara çeşitli yardımlarda bulunarak onların ekonomik sıkıntılarını hafifletmeyi amaçlamaktadır. Sabancı Holding ise Sabancı Vakfı adı altında pek çok sosyal sorumluluk faaliyetlerinde yer almıştır. Sabancı Holding yardım başvurusu, yardıma muhtaç vatandaşları ve öğrencileri yakından ilgilendirir. Sabancı Vakfı, öğrencilerin fırsat eşitliği dahilinde eğitim görmelerini sağlamak amacıyla günümüze kadar 51 bini aşkın burs vermiştir. Bu vakıf tarafından verilen yardımlara başvuruda bulunabilmek için tek yapmanız gereken internet tarayıcınız üzerinden

https://microfon.co/

adresine giderek form doldurmaktır. Başvuru sonuçları ise yılın belirlenen günlerinde toplu olarak açıklanacaktır. Aynı zamanda vakfa ait e-posta adresine bir mail göndererek başvurunuzu iletmeniz yeterlidir. sabancı holding yardım başvurusu başladı sabancı holding yardım başvurusu başladı

Sabancı Holding Maddi Yardım

Sabancı Holding

yardıma muhtaç vatandaşlara ve öğrenim gören öğrencilere çeşitli yardımlarda bulunarak onların fırsat eşitliği elde etmesine yardımcı olmaktadır. Ancak Sabancı Holding maddi yardım yapmaz. Kişilere veya kuruluşlara direkt para yardımı yapmak yerine onların halihazırda var olan projelerini desteklemeyi tercih etmektedir. Aynı zamanda birçok eğitim kurumu inşa ederek öğrencilerin fırsat eşitliğine sahip olmasını sağlar.

Sabancı Vakfı

her ne kadar maddi yardımlarda bulunmasa da vakfa ait e-posta adresine bir mail göndererek durumunuzu belirtebilirsiniz. Aynı zamanda eğer bir öğretim kurumunda öğrenciyseniz, vakıf web sitesini ziyaret ederek başvuruda bulunabilirsiniz. Bu vakfın her yıl binlerce öğrenciye burs verdiği bilinmektedir.

Sabancı Vakfı Hibe Programı

Sabancı Vakfı hibe programı; kadınların, gençlerin ve engellilerin fırsat eşitliğine sahip olmalarını sağlar. Bu program kapsamında günümüze kadar yaklaşık 60 milyon TL hibe ile projeler desteklenmiştir.

7200 tl maddi yardım başvurusu için hemen https://www.devletodemeleri.com/gelir-yuvan-7200-tl-yardim-basvurusu-nasil-yapilir/ Tıklayın.

76 ilde toplamda 218 proje desteklenerek proje sahiplerinin topluma aktif bir şekilde katılım sağlamaları amaçlanmıştır. Programın asıl hedefi ise toplumsal problemlere daha kalıcı çözüm üretmek ve oluşan etkinin sürdürülebilir olmasını sağlamaktır. Sabancı Vakfı tarafından başlatılan hibe programlarına başvuruda bulunabilmek için vakfa ait web sitesini ziyaret edebilir veya e-posta gönderebilirsiniz. Başvuru sonuçları her yıl ocak-şubat ayları arasında resmi web sitesi üzerinden yayınlanmaktadır. Aynı zamanda sisteme kayıtlı cep telefonu numaranıza bir geri dönüş yapılır.

Sabancı Yardım Başvuru Formu

Eğer öğrenciyseniz veya toplumun sorunlarını çözmek için proje geliştiriyorsanız, Sabancı yardım başvuru formu doldurarak yardım alabilir ve hedefinize çok daha kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Sebebi ne olursa olsun Sabancı Vakfı’ndan yardım alabilmek için tek yapmanız gereken resmi web sitesini ziyaret etmek ve ilgili sekmede yer alan bağlantıya tıklamaktır. Başvuru formunu doldururken sizlerden istenen bilgileri eksiksiz bir şekilde verdiğinizden emin olmanız gerekir. Herhangi bir bilgiyi yanlış vermek, başvurunuzun işleme alınmamasına neden olabilir. Ayrıca form doldururken herhangi bir nedenden ötürü sorun yaşarsanız, resmi web sitesi üzerinden vakfa bir e-posta gönderebilirsiniz. En kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş yapılarak tüm sorularınız cevaplandırılacaktır.

Sabancı Holding Yardımları Nelerdir?

Sabancı Holding yardımları nelerdir sorusuna yanıt verecek olursak, Sabancı Vakfı tarafından proje sahiplerine ve öğrencilere şu yardımların yapıldığını söyleyebiliriz:

  • Öğrencilere burs yardımı
  • Eğitim kurumu ve kütüphane inşası
  • Sağlık kurumu inşası
  • Öğrenciler ve öğretmenler için yurt inşası
  • Spor tesisi inşası
  • Sosyal tesis inşası
  • Projeler için hibe programları
  • Kısa film yarışmaları ve tiyatro festivalleri
  • Müzik festivalleri
  • Eğitim, sanat ve spor dallarında ödüller

Yukarıda yer alan yardımlar ve programlar, fırsat eşitliğinin sağlanabilmesi açısından çok önemlidir. Sizler de Sabancı Vakfı resmi web sitesini ziyaret ederek bu programlar hakkında çok daha geniş bilgilere saniyeler içerisinde ulaşabilirsiniz.

 Gelir Yuvan ve evden iş fikirlerim için hemen 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
18 Yorum