Öğrencilere 5 Bin TL Burs Desteği Başladı. Başvuru Formu

Öğrencilere 5 Bin TL Burs Desteği Başladı. Başvuru Formu
Öğrencilere 5 Bin TL Burs Desteği. Başvuruda Bulunan Öğrencilere 5000 Türk Lirası Burs Verilecek. Ahbap Burs Başvurusu Öğrencilere 5 Bin TL Burs Desteği başlayacağını duyuran Ahbap derneği kurucusu Haluk Levent, çok kısa bir...

Öğrencilere 5 Bin TL Burs Desteği. Başvuruda Bulunan Öğrencilere 5000 Türk Lirası Burs Verilecek. Ahbap Burs Başvurusu Öğrencilere 5 Bin TL Burs Desteği başlayacağını duyuran Ahbap derneği kurucusu Haluk Levent, çok kısa bir sürede başvuruların başlayacağını twitter hesabı üzerinden duyurmuştu. depremzede öğrencilere burs depremzede öğrencilere burs Atılan bu twitten sonra, öğrenciler kimin bu burstan faydalanabileceğini sorgular oldu. Ahbap derneği, ülkemizde yaşanan asrın felaketinde göstermiş olduğu çabadan dolayı tüm halk tarafından bilinir bir hal aldı. Daha önce pek bilinmese de depremden sonra Ahbap vakfı hemen herkes tarafından bilinen bir vakıf oldu. Ahbap Derneği kurucusu olan Haluk Levent, depremde ailesini kaybeden öğrencilere aylık 5000 TL Burs verileceğini ve bu bursun 1 yıl kesintisiz bir şekilde verileceğini twitter hesabı üzerinden açıkladı.

5000 TL Öğrenci Bursuna Destek Yağdı

Haluk Levent, attığı twitten sonra dünya genelinde Üniversite öğrencilerine destek olmak isteyen iş adamları, bürokratlar ve Üniversiteler Haluk Levent ile iletişime geçti. haluk levent öğrenci bursu haluk levent öğrenci bursu New York Ticaret Odası Başkanı Mark Jaffe ve Güney Koralilerin Ticaret Odası Başkanı James Kim Haziran Ayında İstanbul'a geleceklerini ve Öğrenci burs desteği için toplantı yapılacağını twit atarak duyuran Haluk Levent, öğrenci bursuna desteklerin gelmeye devam ettiğini de açıkladı. ahbap derneği 5000 tl burs ahbap derneği 5000 tl burs

Hangi Öğrenciler 5000 TL Burs Alabilecek

  • T.C. Vatandaşı olanlar,
  • Deprem Bölgesinde ebeveyn kaybı yaşayanlar
  • Maddi Sıkıntı Yaşayanlar
  • Öğrenci olanlar

Ahbap Derneğinin Öğrencilere Verdiği Yardımlar Nelerdir?

Ahbap Derneği, öğrencilere birçok farklı şekilde yardım etmektedir. Bunlar arasında:

  • Ahbap Derneği burs desteği İhtiyaç sahibi öğrencilere burs sağlamaktadır. Burs başvuruları her yıl belirli bir dönemde açılmakta ve başvuru süreci sonrasında uygun görülen öğrencilere burs verilmektedir.
  • Ahbap Derneği Kitap Yardımı Ahbap Derneği, öğrencilerin derslerinde kullanabilecekleri kitapları sağlamaktadır. Kitaplar genellikle bağışlarla temin edilmekte ve ihtiyaç sahibi öğrencilere ücretsiz olarak dağıtılmaktadır.
  • Ahbap Derneği Okul Malzemesi Yardımı Ahbap Derneği, öğrencilerin okulda kullanabilecekleri kırtasiye malzemeleri gibi çeşitli okul malzemeleri sağlamaktadır. Bu yardımlar da genellikle bağışlarla sağlanmakta ve ihtiyaç sahibi öğrencilere ücretsiz olarak dağıtılmaktadır.
  • Ahbap Derneği Eğitim Danışmanlığı Ahbap Derneği, öğrencilerin eğitimleriyle ilgili sorunlarına yardımcı olmakta ve eğitim konusunda danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.
  • Ahbap Derneği Gıda Yardımı Öğrencilerin beslenmelerine yardımcı olmak için gıda yardımı da yapmaktadır. Bu yardımlar genellikle ramazan ayı boyunca yapılmakta ve ihtiyaç sahibi öğrencilere ücretsiz olarak dağıtılmaktadır.

Ahbap Derneği'nin sunduğu yardımların türleri ve miktarı her yıl değişebilir, bu nedenle derneğin resmi web sitesinden güncel bilgi almak daha doğru olacaktır.

Ahbap derneği yardım başvurusu için

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
10 Yorum