Ağrı Umut Kervanı Kırmızı Et Yardımı Başladı

Ağrı Umut Kervanı Kırmızı Et Yardımı Başladı
Ağrı Umut Kervanı Kırmızı Et Yardımı Başladı. İhtiyaç Sahiplerine Ağrı Umut Kervanı Kurban Eti yardım desteği vermeye başladı.

Ağrı Umut Kervanı Kırmızı Et Yardımı Başladı

Ağrı Umut Kervanı Kırmızı Et Yardımı Başladı. Ağrı Umut Kervanı Derneği, Kurban Bayramı vesilesiyle hayırseverlerin bağışladığı kurban etlerini yüzlerce ihtiyaç sahibi aileye dağıttı. Dernek, bayram öncesi büyükbaş ve küçükbaş hayvanların kesildiğini ve etlerinin fakir ailelere ulaştırıldığını duyurdu. Gönüllülerin yardımıyla mahallelere dağıtılan etler, birçok ailenin bayram sevincini artırdı.


Kurban Bayramı Yardımı Mahalleliye Dağıtıldı

Kurban Bayramı nedeniyle yapılan bu büyük yardım kampanyasında, Ağrı Umut Kervanı Derneği büyükbaş ve küçükbaş hayvanların kesimini gerçekleştirdi. Dernek üyesi Deniz Koçuk, "Ağrı Umut Kervanı Derneği olarak, ihtiyaç sahibi ailelerimize yemek dağıtıyoruz" dedi. Koçuk, kentte bu tür yardımlara olan ihtiyacın altını çizerek, bağışçıların desteğiyle yüzlerce aileye ulaştıklarını belirtti.


Gönüllülerin Özverili Çalışmaları

Etlerin dağıtımı, dernek üyeleri ve gönüllülerin büyük çabalarıyla gerçekleştirildi. Koçuk, dağıtımın sona ermesinin ardından bağışçıların dualarını alacaklarını ifade etti. Yardım faaliyetlerinin titizlikle planlandığını ve ekiplerin büyük bir özveriyle çalıştığını vurgulayan Koçuk, "Dağıtmayı planladığımız ekip ve ürünler hazırdır" diyerek, yardımların düzenli bir şekilde ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldığını belirtti.

Mahallelerde Büyük Memnuniyet

Ağrı Umut Kervanı Derneği’nin bu anlamlı yardımı, mahallelerde büyük bir memnuniyetle karşılandı. İhtiyaç sahibi aileler, derneğin ve hayırseverlerin desteği sayesinde bayramda sofralarına et koyabildiler.

Bu yardımlar, birçok ailenin bayram sevincini katladı ve dayanışma ruhunu pekiştirdi. Dernek, bu tür yardım faaliyetlerinin devam edeceğini ve daha fazla aileye ulaşmayı hedeflediklerini açıkladı.

Hayırseverlere Teşekkür

Deniz Koçuk, bu yardımları mümkün kılan hayırseverlere teşekkürlerini iletti. "Bağışçılarımızın desteği sayesinde yüzlerce aileye ulaştık. Onların katkılarıyla, birçok ihtiyaç sahibi ailenin bayramda yüzü güldü" dedi. Koçuk, bu tür yardımların toplumda dayanışma ve yardımlaşma kültürünü güçlendirdiğini ifade etti.

Kaynak:Haberler

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.