Sosyal Yardım

SANKO Gıda Yardımı Başvurusu Formu 2023

SANKO Gıda Yardımı Başvurusu. SANKO Yardım Başvurusu Nasıl Yapılır? SANKO Kimlere Yardım Eder? SANKO Yardımları Nelerdir?

SANKO Gıda Yardımı Başvurusu

SANKO Gıda Yardımı Başvurusu. SANKO Yardım Başvurusu Nasıl Yapılır? SANKO Kimlere Yardım Eder? SANKO Yardımları Nelerdir?

Ekonomik sıkıntılar pek çok kişinin zor bir dönem yaşamasına neden olur. Bu bağlamda çeşitli vakıflar ve dernekler, yardıma muhtaç kişilere ayni ve nakdi yardımlarda bulunarak onlara bu zor dönemde destek olmak istemektedir. SANKO da bunlardan bir tanesidir.

SANKO, aynı isme sahip holding tarafından kurulan bir vakıftır. SANKO gıda yardımı başvurusu ise dar gelirli kişileri yakından ilgilendirir.

SANKO Vakfı’na gıda yardımı başvurusunda bulunabilmek için öncelikle vakfa ait olan resmi web sitesini ziyaret etmeniz gerekecektir. Burada menü kısmında yer alan faaliyetler sekmesine giderek başvuru kısmını

SANKO Gıda Yardımı Başvurusu
SANKO Gıda Yardımı Başvurusu

görüntüleyebilirsiniz.

İstenen tüm bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurmanız durumunda yardım başvurunuz alınacak ve 30 gün içerisinde tarafınıza bir geri dönüş yapılacaktır.

SANKO Yardım Başvurusu Nasıl Yapılır?

SANKO Vakfı, yardıma muhtaç kişilere ve öğrencilere çeşitli yardımlar sunan vakıflardan bir tanesidir. SANKO yardım başvurusu için vakfa ait resmi web sitesini ziyaret etmeniz mümkündür.

Bu sitede başvuru ekranına giderek formu doldurabilir ve başvurunuzu dakikalar içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Ancak başvuruda bulunmadan önce sizlerden istenen şartları sağladığınızdan emin olmanız gerekir.

SANKO Vakfı’na yardım başvurusunda bulunduktan sonra 30 gün içerisinde tarafınıza bir kısa mesaj gönderilir. Eğer gönderilen kısa mesajda başvurunuzun onaylandığına dair bir ibare yer alırsa, vakıf yetkilileri sizlerle tekrar iletişime geçerek yapmanız gereken işlemleri belirtecektir. Belirtilen işlemleri yerine getirerek takip eden ay içerisinde ilk yardımlarınızı almaya başlayabilirsiniz.

SANKO Nedir?

SANKO nedir sorusu, dar gelirliler başta olmak üzere pek çok kişi tarafından sorulur. SANKO, Sani Konukoğlu tarafından kurulan SANKO Holding bünyesinde yer alan bir vakıftır.

Bu vakıf gerçekleştirmekte olduğu birçok faaliyet ile dar gelirli kişilere eğitim, sağlık ve gıda yardımı yapmaktadır. 1989 yılında kurulan bu holding günümüzde faaliyetlerine hız kesmeden devam etmektedir.

SANKO Vakfı’nın asıl uğraş alanı eğitim ve sağlıktır. Bu vakıf tarafından eğitim ve sağlık alanında yardıma ihtiyaç duyan pek çok kişi ihtiyaçlarını giderebilmektedir.

Aynı zamanda yapılan sosyal sorumluluk projeleri sayesinde vakıf tarafından birçok konuda farkındalık yaratılır. Ayrıca vakfa ulaşabileceğiniz birçok iletişim yöntemi yine web sitesi üzerinde yer almaktadır.

SANKO Yardımları Nelerdir?

SANKO yardımları nelerdir sorusu, bu vakıftan yardım almak isteyen kişiler tarafından sıklıkla sorulur. SANKO Vakfı pek çok alanda yardımlarda bulunarak ihtiyaç sahibi kişilere destek olmaktadır. Bu alanların başında eğitim gelir. Eğitim ihtiyaçlarını karşılamakta zorlanan öğrenciler, bu vakfa başvuruda bulunarak eğitim süresi boyunca burs alabilirler.

SANKO Vakfı aynı zamanda her ramazan ayında iftar yemekleri düzenleyerek dar gelirli ailelere yardımcı olmaktadır. Huzur evi ziyareti, çocuk yuvası ziyareti, okuryazarlık eğitimleri ve giyim yardımları da sosyal sorumluluk faaliyetlerinden bazılarıdır. Eğer sizler de bu alanda yardıma ihtiyaç duyuyorsanız, vakıf ile iletişime geçebilirsiniz.

SANKO Kimlere Yardım Eder?

SANKO kimlere yardım eder sorusunun yanıtına gelecek olursak, bu vakıf tarafından aşağıda sıralanan kişilere çeşitli yardımlar yapılmaktadır:

 • Sosyal güvencesi olmayanlar ve muhtaçlık sınırının altında yaşayanlar
 • Eğitim ihtiyaçlarını karşılamakta zorlanan öğrenciler
 • Sağlık ihtiyaçlarını karşılamakta zorlanan hastalar ve engelliler
 • Temel besin ihtiyaçlarını karşılamakta zorlanan dar gelirli vatandaşlar

Yukarıda sıralanan kişiler, SANKO Vakfı’na başvuruda bulunarak çeşitli sosyal sorumluluk faaliyetlerinden faydalanabilmektedir. Eğer sizler de gerekli şartları sağlıyorsanız, bu vakfa başvuruda bulunarak ekonomik açıdan sıkıntılarınızı giderebilirsiniz.

Vakıf tarafından sunulan yardımlar ile alakalı herhangi bir soru sormak veya destek almak istiyorsanız, vakfa ait cep telefonu numarasını arayabilir ya da web sitesinde yer alan sıkça sorulan sorular sekmesine göz atabilirsiniz.

Gelir Yuvan ve evden iş fikirlerim için hemen https://www.devletodemeleri.com/evden-is-fikirlerim/ ziyaret edin.

5/5 - (29 Oy )

devlet ödemeleri

Devlet Ödemeleri

Sosyal Yardımlar ve Devlet Ödemeleri Hakkında Son Gelişmeleri Sizlerle Paylaşmaktayız.

42 Yorum

 1. Burgur simit yardım istiyorum üç tane çocuğun var evim kira zor durumdayım

 2. ben bahtiyar 1 kizim var hic bir devlet yardimi alamiyorum. kirada oturuyorum calismiyorum kirami ödemekte zorlaniyorum benim de bayram harclina ihtiyacim var

 3. Merhabalar eşim 3 aydır calışmıyo 7 kişilik bı ayleyiz 4du okula gidiyo bakmakta zorlanıyorum ramazan yardımına çok ijtiyacım var

 4. Gıda yardımı istiyorum 3 tane çocuğum var kirada oturuyorum yardım istiyorum

 5. 4 çocuğum var annem ve kardeşim le kalyorum çalışmyorum gıda yardımı istiyor m

 6. Yardim basvurusu yapmak istiyorum esim ceza evinde 2 cocugum var evim kira cok zor durumdayim allah rizasi ici n bana yardimci olun

 7. Gıda yardımı istiyorum eşim makkum çalışmıyor evim kira çocuk okutuyom 2 yaşında bitane küçük var zor geciniyom bir bn calsiyim

 8. Gıda yardımı istiyorum eşim makkum bir çalışan bnm okula giden çocuğum var biride 2 yaşında kirada oturuyom zor geciniyom

 9. Gıda yardımından yararlanmak istiyorum maddi durumum zayıf evimin ihtiyaçlarını alamıyorum

 10. Yardım ma ihtiyacım var 7 çocuğum var eşim çalışmıyor issiz iş bulamıyor başından amalyatli maaş almıyor evim yok kiradayim hiç gelirim yok yardıma muhtaç olan bir yardım edin lütfen

 11. Yardıma ihtiyacım var 7 çocuğum var eşim çalışmıyor issiz iş bulamıyor başından amalyatli maaş almıyor evim yok kiradayim hiç gelirim yok yardıma muhtaç olan bir yardım edin

 12. Yardıma ihtiyacım var 7 çocuğum var eşim çalışmıyor issiz iş bulamıyor başından amalyatli maaş almıyor evim yok kiradayim hiç gelirim yok yardıma ihtiyacım var

 13. Ben 2010dan beri sankodan gıda yardımı alıyodum ama pandemiden beri bu yardım bana ulaşmıyor

  1. Nereden başvuru yapmıştınız ilk yani bakıldığında uzun senelerdir yardım alıyormuşsunuz. Nasıl başvurdunuz onu merak ettim sitelerinde baktım bulamadım

 14. Kiraciyiz cok zor geçiriyoruz engelli bi oğlum var sizden yardim talep gıda

 15. Benim beş çocuğum var eşim çalışmıyor 3 tanesi okula gidiyor sizden gıda istiyorum

 16. Üç tane çocuğum var ucude okula gidiyor eşim rahatsız calişmiyor hiç bir gelirim yok sizden rica ediyorum çocuklarimin istediklerini alamıyorum zor durumdayim sizden gıda yardımı nakdi yardım istoyorum

 17. İyi günler eşim çalışmıyor evim kira 2cocugum var 8aylik hamileyim zor durumdayım bnde bu yardımdan faydalanmak istiyorum saygilar

 18. İşsizim.maddi.gelirim.yok.gıda.alamıyorum.elektrik.yatıramıyorum.yardımcı.olursanız.minnetdar.olurum.

 19. Gıda ve burs yardımı istiyorum üç çocuğum var üçde okuyor maddi durum zayıf eşim düzenli çalışmıyor

 20. Eşimle ayrıldım 1.5 yaşında bi oğlum var çocuğuma bakacak kimse olmadığı için çalışamıyorum gıda yardımından faydalanmak istiyorum.

 21. 3 çocuğum var üçünü de okutuyorum eşime 5yil önce ayrıldım gıda destek yardım istiyorum

  1. Meddi durum yok iki çocuk var biri okuyor biride seneye ğider 10 kişi yaşiyoruz

 22. Gıda yardımı almak istiyorum maddi durumum iyi değil lütfen yardımcı olun

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu