devlet ödemeleri

Güncel

Sanalportal.com Başvuru. Sanal Portal Yardım Başvuru Formu

Sanalportal.com Başvuru. Sanal Portal.com Giriş. Sanal Portal Devlet Yardımı Başvurusu. Sanal Portal E-Devlet. Sanalportal. Com. Tr Nedir? Sanalportal com 1475 TL Yardım

Sanal Portal Com Öğrenci ve Ptt Para Yardımı, Doğalgaz Yardımı, Kırtasiye Yardımı Vermeye Başladı.

Sanalportal.com başvuru. İşsiz kalmak veya dar gelirli olmak temel ihtiyaçlarınızı karşılayamamanızın başlıca nedeni olabilir. Bu gibi durumlarda devlet kurum ve kuruluşları tarafından verilen sosyal yardımlara başvuruda bulunmanız mümkündür.

Sanalportal.com Başvuru 2023

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı başta olmak üzere pek çok kurum dar gelirli ailelere sosyal yardımlarda bulunur. Sanalportal.com başvuru ise Sanal Portal web sitesini ziyaret eden kullanıcılar tarafından merak edilmektedir.

Sanal Portal web sitesi sizlere devlet kurumları tarafından yapılan yardımları duyurmaktadır. Bu yardımlara başvuruda bulunabilmek için önünüzde pek çok seçenek bulunur.

Kurumun hizmet binasını ziyaret ederek başvuruda bulunabilir veya e-devlet kanalı üzerinden form doldurabilirsiniz. Her iki şekilde de başvurunuz ilgili birimlere iletilecektir.

sanalportal com başvuru
sanalportal com başvuru

Sanal Portal.com Giriş

Devlet kurum ve kuruluşları tarafından yapılan sosyal yardımlar ile alakalı bilgi sahibi olabilmek için Sanal Portal web sitesini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Sanal Portal.com giriş adresi https://www.devletodemeleri.com/sanalportal/ olarak bilinmektedir. İnternet tarayıcınız üzerinden bu adrese giderek faaliyette olan tüm sosyal yardım programları ile alakalı geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Sanal Portal web sitesi sizlere yalnızca resmi kurum ve kuruluşlar tarafından yapılan yardımları iletmektedir. Yani bakanlıklar, valilikler, kaymakamlıklar, belediyeler, vakıflar ve dernekler tarafından yapılan tüm ayni ve nakdi desteklere bu site üzerinden ulaşmanız mümkündür.

Ancak başvurular Sanal Portal üzerinden değil direkt kurumun resmi web sitesi veya hizmet noktası üzerinden yapılmaktadır.

Sanal Portal Devlet Yardımı Başvurusu

Sanal portal devlet yardımı başvurusu dar gelirli vatandaşlar tarafından merak edilmekte ve araştırılmaktadır. Eğer devlet kurum ve kuruluşları tarafından yapılan ayni ve nakdi desteklere başvuruda bulunmak istiyorsanız size en yakın hizmet noktasına giderek form doldurabilirsiniz.

Ancak burada istenen şartları sağlamanız ve ilgili belgeleri kuruma ulaştırmanız gerektiğini unutmamalısınız.

Sizlerin de bildiği üzere e-devlet kanalı üzerinden pek çok işlem gerçekleştirilebilir. Bu işlemlerden bir tanesi de sosyal yardım başvurusudur.

E-devlet kanalını kullanarak kurumun hizmet sayfasına gidebilir ve faaliyette olan sosyal yardım programlarına dakikalar içerisinde başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Başvurunuz alındıktan sonra 30 gün içerisinde tarafınıza geri dönüş yapılır ve bilgilendirmeler cep telefonunuza iletilir.

Sanal Portal E-Devlet

Sanal Portal e-devlet üzerinden başvuruda bulunabileceğiniz sosyal yardım duyurularına web sitesinde yer vermektedir. Eğer Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından verilen sosyal yardımlara başvuruda bulunmak istiyorsanız internet tarayıcınız üzerinden https://www.turkiye.gov.tr/aile-ve-sosyal-hizmetler-sosyal-yardim-basvuru-hizmeti adresine gitmeniz gerekir.

Belediye yardımları içinse https://www.turkiye.gov.tr/icisleri-sosyal-yardim-talebinde-bulunma-ve-talebi-sorgulama-4671 adresine gitmeniz yeterli olacaktır.

E-devlet hesabınız üzerinde tüm kişisel bilgileriniz yer aldığı için ekstra bir form doldurmanız gerekmez. Ancak başvuru yaptıktan sonra başvurunuzun işleme alınabilmesi için kurum tarafından birtakım belgeler istenebilir.

İstenen bu belgeleri kurumun il veya bölge müdürlüklerine göndererek başvurunuzu tamamlamanız mümkündür. Başvuru sonuçları ise kurumdan kuruma değişiklik göstermekle birlikte genellikle 14 – 30 gün içerisinde açıklanmaktadır.

Sanalportal. Com. Tr Nedir

Sanalportal.com.tr nedir sorusunun pek çok kez sorulduğu görülmektedir. Sizlerin de bildiği üzere devlet kurum ve kuruluşları dar gelirli vatandaşlara birtakım maddi yardımlarda bulunmaktadır.

Bu yardımlar bazı internet siteleri tarafından derlenerek ziyaretçilere duyurulur. Sanal Portal web sitesi de bu yardımlar ile alakalı içerikler üreten ve bu içerikler sayesinde yardımlar hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayan bir platformdur.

Sanal Portal web sitesi sayesinde çeşitli kurumlar tarafından verilen yardımlar hakkında bilgi sahibi olabilir ve bu yardımlara nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Aynı zamanda içerik sayfalarında yer alan yorum sekmesi sayesinde düşüncelerinizi diğer ziyaretçiler ile paylaşmanız ve yapılan yorumlara göz atarak daha fazla bilgi edinmeniz mümkündür.

Sanalportal com 1475 TL Yardım

Dar gelirli vatandaşlara sosyal yardımlarda bulunan kurumlardan bir tanesi de Vakıflar Genel Müdürlüğüdür. Sanalportal com 1475 TL yardım içeriğine göz attığımızda Vakıflar Genel Müdürlüğünün birtakım şartları taşıyan vatandaşlara 1475 TL yardımda bulunduğunu görmekteyiz.

Bu yardımı alabilmek için yardıma muhtaç durumda olmanız ve başvuruda bulunmanız zorunludur.

VGM tarafından verilen bu yardıma başvuruda bulunabilmek için Vakıflar Bölge Müdürlüklerine giderek form doldurmanız gerekecektir. Doldurduğunuz formu yetkili personellere teslim ederek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Tarafınıza yapılan incelemeler sonucunda başvurunuz olumlu sonuçlanırsa yardım tutarı takip eden ay içerisinde hesabınıza yatırılacaktır. Daha fazla bilgi alabilmek için VGM ile iletişime geçebilirsiniz.

Sanal portal giriş için hemen https://www.devletodemeleri.com/sanalportal/ Tıklayın.

4.5/5 - (33 Oy )

Devlet Ödemeleri

Sosyal Yardımlar ve Devlet Ödemeleri Hakkında Son Gelişmeleri Sizlerle Paylaşmaktayız.

151 Yorum

   1. Kas sever baş vurdu yardım edilmedi çocuk hasta bende hastayım çalışmıyorum devamli

  1. Benim oğlum ve eşim cezaevinde benim sekiz çocukm var kömür yardımlarına ihtiyaç var

  1. Çocuklarım la yaşıyoruz durumumuz yok hiç bir yardım alamadım nasıl alabilirim

 1. Yardım için başvuru yaptım durumuz fazla yok yardım almak için başvuru yapmıştım

 2. Allah için yardım eli uzatın iki çocuğum var yardım edin lütfen ikiside orta okula gidiyo Allah rızası için

 3. 3 çocuk okutuyorum ev kira eşim kalp krizi geçirdi ve şeker hastası ben kronik astım ve romatizma hastasıyım büyük oğlum üniversiteye yeni geçti kızım lisede küçük oğlum 3 sınıf öğrencisi çok ihtiyacım var

 4. Merhaba ben hepatit hastasıyım 6 tane çocuğum var Hepsi de öğrenci kirada oturuyorum kiram 1200 sobalı bir evde yaşıyoruz eşim mide hastasıdır serbest meslek olarak ev hanımıyım sanal portal yardımı talebinde bulunuyorum lütfen Bi cevap verin lütfen

 5. Eşim cezaevinde üçtane çocugum var okula gidiyorlar yardım almak istiyorum

 6. Merhaba 1475 Tl yardım almak istiyorum nasıl alabilirim lütfen yardımcı olun teşekkür ederim

 7. Merhaba ben 1475 tl yardım almak istiyorum lutfen yardımcı olun teşekkür ederim

 8. Şu anda çalışmıyorum önümüz kış kömür ihtiyacı var içi bir yerde destek yok herşeyi ihtiyacı var kızım lisesi gidiyor evi kıra faturalı ödemiyorum bana yardımcı olurmusunuz

 9. Suan calismiyorum baypas ameliyatı oldum daha 90 gün yatacam acil ihtiyacım var zor durumdayim

 10. Ben Ağır engelli 4 çocuk var ev kira durumumuz yok yardım almak istiyorum

 11. Ben Ağır engelli 4 çocuk var ev kira durumumuz yok yardım almak istiyorum

 12. 5 çocuğum var gelirim yok devletimden yardım bekliyorum yardım bekliyorum

 13. Açık ceza evinden izinli cildim makkum olduğum için çalışamıyorum beş tane bakmakla hükümlü çocuklarım var masraflarını karşılamak için devlet büyüklerinden destek arz ederim saygılar

 14. Benim eşim vefat ettiği için benim iki çocuğum var o yüzden ben sizden yardım istiyorum

 15. Benimle 3 çocuğum var ben kiracıyım iki buçuk milyar kira veriyorum çok zor geçiniyorum yardım istiyorum

 16. Zur.durumdayim.evim.kira.iki.kızım.var.biri.lise.4.sınıfa.gidiyur.eşim.rahatsız.yadıma.ihtiyacım.var

 17. Yardım almak istiyorum gerçekten zordurumdayım eşim cezaevinde üçtane okula giden çoçuklarım var kömür istiyorum parada olur

 18. Kömür yardimi istiyorum bir yaşında çocuğuma birlikte yaşıyorum eşimle atriyum hicbiryerden gelirim yok

 19. Merhaba işsizim devletimizden maddi yardım talep ediyorum saygılarımı sunarım

  1. İman nikahlı evlendim beni hamile kene bırakıp giti erkek dogurmadım diye İki kızımvar kiracıyım aylem destek olmuyor zor durumdayım cocuklara giyderecek ayakkabı mont yok acil yardıma ihtiyacım var

 20. 2tane çocugum var 4 aylık hamileyim karton topluyorum kiramı veremiyorum faturalarımı ödeyemiyorum nolur yardımcı olun lütfen

 21. 5 çocuğum var madi dururum yok eşim şuan işsiz 4 örencim var çocuklarım harcık veremiyorum lütfen yardımcı olun bebek bir kızım var süt eşiya almıyorum 1 yaşında hiç bir çaremiz yok lütfen siz yardımcı olun

 22. Kiracim eşimin isiyok kiracim mattidurumum yok 3 çocuk okutuyom geliryik yardım istiyom

 23. 5cocugum var 4 öğrenci okul harçlıklarını karşılayamıyor un lütfen yardım edin

 24. Çocuğum yok tedavi olmak için paraya ihtiyacım var lütfen yardım edin

 25. 5 cocugum var 4 u ogrenci okul harcliklarini karsilayamiyorum lutfen yardim edin

 26. 5 cocugum var 4 u ogrenci okul harcliklarini karsilayamiyorum lutfen yardim edin

 27. Kiracıyım 1000 tele kira ödüyorum iki öğrencim var desteğinizi bekliyorum

  1. Biriye igtiyacım var bana yardımcı olursanız memnun olurum üç çocuğum okuyor liseye gityor tam gün okuyor okul Uzak oldu için öğlen gelmıyor aç kalyor yardım edin

 28. Durumum hiç yok kiracıyım çocukları ufaktır çalışmıyorum yardım istiyorum sizden 3tane çocuklarım var

 29. Kirada oturuyorum eşim engelli çalışmıyor Kiramiz 800 TL yardım istiyorum rica etsem yardım eder misiniz

 30. Kayın babamla yaşıyorum ikitane çocuk okutuyorum 7 yaşındaki çocuğum konuşuyor rapor var yardımınızı bekliyorum

 31. Bu yardımı alırsam gariban birine yardımcı olcam kirasını ödeyemiyor

 32. Eşim beni çocuğunu bırakıp gitti boşandık nolur yardım edin bize ulaşın elektrik faturası geliyor su faturası geliyor ödeyemiyorum çocuğum okuyor ihtiyaçlarını karşılayamıyorum yardım edin bize

 33. 5 çocuk annesyim kirada oturyorum eşim calismiyo ihtyacim var gelirimiz yok para yardım istiyorum

 34. Kas sever baş vurdu yardım edilmedi çocuk hasta bende hastayım çalışmıyorum devamli

 35. Eşimden bosanma aşamasındayım mahkeme devam ediyor kirayi ödeyemiyorum çocuğum la kalıyorum ihtiyaçları için destek bekliyorum

 36. Benim durumum yok öğrencilerimin ihtiyaçlarını karşılamıyorum sizden yardım etmenizi istemekteyim teşekürler eşim engeli çalışanım yok

 37. MADİ manavı kira yardımı doğal gaz yardımı eğitim yardımı etmenizi istemekteyim zor durumdayız

 38. 3 cocugum var esim tek calisiyor kirada oturuyorum 1 ogrencim var 2astim boronsit hastasi kizim var yardim istiyorum

 39. Kiracıyım eşim çalışmi zordurumdayım 3 tane çocuğum var yardım istiyorum bana yardım edin

 40. Esim işsiz 2cocugumuz var ev hanimiyim calisiyorum sağlık guvencemiz yok kiradayiz durumuz yok sosyal yardım istiyoruz

 41. Aynı evde 8 kişiyiz eşim engeli kırdayız MADİ manavı durumumuz çok kötu okula giden çocukların var ihtiyaçlarını karşılamıyorum sizden yarım etmenizi istemekteyim teşekürler

 42. Çok zor durumdayım buradan size sesleniyorum lütfen bana yardımcı olun doğal gaz faturam öduyemedi borçum dört bin TL ye clktl çok zor durumdayım iki çocuğum var

 43. Yardım istiyorum sizden çok zor durumdayım çocuklarımla evde ne elitirik ne ısınmak için birşey Yardım elinizi uzatın bize ne olur

 44. Çok zor durumdayım çocuğum var sizde yardım istiyorum Allah için bize yardım edin kirami ödeyemiyorum yardım elinizi uzatın bize

 45. Maddi yardım bekliyoruz lütfen yardım edin zor durumdayız üç çocuğum var eşim çalışmıyor kiradayım hallah rızası için yardım edin

 46. 1 çocuğum var kocam bize bakmiyor çok zor durumdayım yardımlarınızı bekliyorum Allah için yardımlarınızı bekliyoruz oğlumla

 47. 1 çocuğum var çok zor durumdayım yardımlarınızı bekliyorum Allah için yardımlarınızı bekliyoruz oğlumla

 48. 1 çocuğum var çok zor durumdayım yardımlarınızı bekliyorum Allah için yardımlarınızı bekliyoruz oğlumla

 49. 4 tane çocuğum var 6 aylık hamileyim
  sizde yardımlarınızı bekliyorum Allah için yardımlarınızı bekliyoruz çocuklarımla çok zordayiz

 50. 4 tane çocuğum var 6 aylık hamileyim
  sizde yardımlarınızı bekliyorum Allah için yardımlarınızı bekliyoruz çocuklarımla çok zordayiz

 51. Maddi durumum iyi değil kendim kara ciğer hastasiyim çocuklarım okula gidiyor teşekkür borcumuz var

 52. Evim kira çocuğum okuyor elektirik doğalgaz kira servis yetmiyor eşim ev hanımı

 53. Yardım almak istiyorum oğlum var boşandim temizlik işlerine gidiyorum günlük olarak alıyorum yetmiyor yetersiz geliyor zor geçim sağlıyorum

 54. Adım Ömer Ceylan hastayım ve tedavi görüyorum benim madi durum olmadı için tedavime.gidemiyorum bana yardım edin nakit yardım ihtiyacım var

 55. Sayın büyüklerimden devledimizin verdigi yardımdan faydalanmak istiyorum.isteme sebebim.yukarıda allah var calişamiyom. Geçirdiğim
  Bir iş kazası sonucu kafam boynun kulaklarim ve sirtimin 100de 80 bu yandı vücudumda yüksek derecede gerilme var fazla ınsan içine cikamiyom kafamin yandığı için. Siz büyük lerimden istiramim vereceginiz yardima çok ihtiyacım var.Allahim.sizleri.başimizdan ek siz
  Esmesi

 56. Sayın büyük lerinden bir mazuratim olacadi siz büyüklerimizin bize uygun.gördüğünüz sosyal yardimdan faydalanmak istiyorum.sebebim.ben büyük bir kaza gecirdim bu kaza sonucu calişamiyom vücudumda yüksek derecede yanik.olduğu için kafam boynun kulaklarim ve sirtimin yüzde 80ni.yanık

 57. 3 çocuğum var okula gidiyor yetiştiriyorum yardım almak için tikliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu