Rüyada Kar Görmek

Rüyada Kar Görmek
Rüyada Kar GörmekRüyada kar görmek, rüyanın biçimine göre farklı şekillerde yorumlanır. Genel anlamda rüyada kar görmenin tabiri şöyle sıralanabilir:Hastalıklar için şifa bulmayaMenfaatli şeylereBol rızkaÜzüntü ve kederden...

Rüyada Kar Görmek

Rüyada kar görmek, rüyanın biçimine göre farklı şekillerde yorumlanır. Genel anlamda rüyada kar görmenin tabiri şöyle sıralanabilir:

 • Hastalıklar için şifa bulmaya
 • Menfaatli şeylere
 • Bol rızka
 • Üzüntü ve kederden kurtulmaya
 • Bazı işlerin ertelenmesine
 • Geçim sıkıntısı ve akabinde gelen üzüntüye
 • Muhabbetle sevgiye
 • Sıkıntı ve zorluklara

Rüyada kar görmek genel hatlarıyla yukarıdaki durumlara işaret eder. Aşağıdaki başlıkları inceleyerek rüyanızın biçimine göre yapılan yorumları görebilirsiniz. Rüyada Kar Görmek Ne Anlama Gelir Rüyada Kar Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Kar Yağdığını Görmek

Rüyada kar yağdığını görmek, yolculuğa veya bir işten zarar görmeye işaret eder. Soğuk bir günde veya kış mevsiminde kar yağdığını gören kimseler; hayır ve bereket ile karşılaşabilirler. Ancak rüyada bahar mevsiminde kar yağdığını görmek; yenilgi ve mağlubiyet durumlarına işaret etmektedir. Genel anlamda rüyada kar yağdığını görmek hayırlı olarak yorumlanır.

Rüyada Kar Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kar görmek ne anlama gelir sorusu, bu rüyayı gören kimseler tarafından merak edilir. Rüyada kar görmek hem olumlu hem de olumsuz durumlara işaret eder. Karı ne şekilde gördüğünüz ve karla ne yaptığınız önemlidir. Genel olarak bol rızık göreceğiniz ve sıkıntılar ile karşılaşacağınız söylenir.

Rüyada Kar Yemek

Rüyada kar yemek, bazen olumlu bazen ise olumsuz olarak yorumlanır. Rüyada kar yediğini gören kimseler için şu yorumlar yapılır:

 • Yaz mevsiminde kar yemek berekete ve fayda görmeye işarettir.
 • Kış ayında kar yemek sıkıntıya delalet eder.
 • Helal mal elde edileceğine işaret eder.

Sizlerin de gördüğü üzere karın rüyada ne şekilde ve ne zaman yendiği farklı anlamlara gelmektedir.

Rüyada Kar Yığını Görmek

Rüyada kar yığını görmek hayra yorulur. Rüyasında kar yığını gören kimseler, gerçek hayatlarında bolluk ve bereket ile karşılaşırlar. Mevsiminde kar yığını gören kimseler ise sıkıntı ve kederden anında kurtulur. Bu kişiler aynı zamanda düşmanlarına karşı galip geleceklerdir. Bu nedenle rüyada kar görmek, rüya alimleri tarafından olumlu olarak karşılanır.

Rüyada Kar Üstünde Yürümek

Rüyada kar üstünde yürümek ise hayırlı rüyalar arasında yerini almıştır. Rüyasında kar üstünde yürüdüğünü gören kimseler gerçek hayatlarında bir sürprizle karşılaşabilirler. Eğer bu rüya kışın görülürse kişinin dertleri kısa süre içerisinde geçer. Ancak bu rüyanın yaz aylarında görülmesi durumunda kişinin hayatında ani değişiklikler meydana gelebilir. Bu değişiklikler yüzünden kişinin hayatı alt üst olacaktır.

Rüyada Evin İçinde Kar Görmek

Rüyada evin içinde kar görmek olumsuz yorumlanır. Bu rüyanın işaret ettiği durumlar şunlardır:

 • Karın görüldüğü eve bir bela ve musibet geleceğine
 • Kedere ve hastalığa

Eğer rüya kış aylarında görülmüşse, nimet ve bolluk gibi hayırlı durumlara işaret eder.

Rüyada Mevsimsiz Kar Görmek

Rüyada mevsimsiz kar görmek; ani bir şekilde yaşanacak olaylara, azaba, fitne çıkmasına ve kıtlığa işaret eder. Bu nedenle rüyasında mevsimsiz kar gören kişilerin gerçek hayatlarında olabildiğince dikkatli davranmaları gerekecektir.

Rüyada Karda Üşümek

Rüyada karda üşümek, rüya sahibinin sevdiği bir kişi ile evleneceğine işaret eder. Rüya sahibi rüyasında bu üşüme sonucunda bir ateş yakıp ısınıyorsa, en yakın zamanda sevdiği kişi ile nikah masasına oturacaktır. Bu nedenle rüyada karda üşümek, rüya alimleri tarafından hayırlı olarak yorumlanır.

Rüyada Bembeyaz Kar Görmek

Rüyada bembeyaz kar görmek birçok duruma işaret eder. Bu durumlar şöyle sıralanabilir:

 • Günlük hayatta dost ve akrabalar ile bir araya gelerek huzurlu vakit geçirileceğine
 • Yaşanan bir olay sonucunda çok mutlu olunacağına
 • Dert ve sıkıntılardan kurtulmaya

Rüyada bembeyaz kar görmek bu durumlara işaret eder. Bu nedenle rüya alimleri tarafından hayırlı rüyalar arasında gösterilmektedir.

Rüyada Karda Yuvarlanmak

Rüyada karda yuvarlanmak, rüya alimleri tarafından olumlu olarak yorumlanır. Rüya sahibi rüyasında karda yuvarlandığını görüyorsa, gerçek hayatında bol rızık ve bereket ile karşılaşabilir. Aynı zamanda çeşitli maddi problemler de kısa süre içerisinde çözüme kavuşacak ve rüya sahibi maddi yönden rahat bir nefes alacaktır.

Rüyada Lapa Lapa Kar Yağdığını Görmek

Rüyada lapa lapa kar yağdığını görmek, rüya alimlerine göre rüya sahibinin güzel bir gelecek yaşayacağına işaret eder. Rüyada lapa lapa kar görmenin yorumları şunlardır:

 • Gelecekte bereketli günlerin yaşanacağına delalet eder.
 • Bol kazanç elde edileceğine delalet eder.
 • Mutluluğa ve sevince delalet eder.
 • Şansa işarettir.

Rüyasında çok şiddetli kar yağdığını gören kimseler gerçek hayatlarında sıkıntılardan kurtulacak ve bereketli günler yaşayacaktır.

Rüyada Üzerine Kar Yağdığını Görmek

Rüyada üzerine kar yağdığını görmek; kişinin tutuklu olması durumunda tahliye edileceğine, beklenmedik bir yerden yarar göreceğine ve sürpriz durumların yaşanacağına işaret eder. Bu nedenle rüyada üzerine kar yağdığını görmek genel anlamda hayırlı olarak yorumlanır.

Rüyada Yerde Kar Görmek

Rüyada yerde kar görmek birçok duruma işaret eder. Bu durumlar şunlardır:

 • Rızka ve berekete
 • Menfaate
 • Hastalıklardan kurtulmaya
 • Muhabbet ve sohbete
 • Üzüntü ve kederden kurtulmaya
 • Düşmana karşı galip gelmeye

Ayrıca rüyada yerde kar görmek, mutluluk verici bir haberin alınacağına delalet eder.

Rüyada Kar Fırtınası Görmek

Rüyada kar fırtınası görmek hem olumlu hem de olumsuz olarak yorumlanır. Bazı rüya alimleri bu rüyanın kızamık, veba ve çiçek gibi hastalıklara işaret ettiğini söyler. Bazı rüya alimleri ise ucuzluk, bolluk ve zenginlikten bahseder. Bu nedenle rüyada kar fırtınası görmek hem olumsuz hem de olumlu bir rüya olarak düşünülebilir.

Rüyada Sulu Kar Görmek

Rüyada sulu kar görmek yağmura delalet eder. Rüya sahibi gerçek hayatında bolluk ve bereket görecektir. Bu da rüya sahibinin rızkını artıracak ve maddi sorunlarını giderecektir. Ayrıca rüya sahibinin ümidini kestiği bir şey varsa yakın zamanda gerçekleşebilir. Bu nedenle rüyada sulu kar görmek, hayırlı rüyalar arasında yerini almıştır.

Rüyada Kar Sattığını Görmek

Rüyada kar satmak, olumlu rüyalar arasında yerini almıştır. Rüyasında yerden kar toplayarak sattığını gören kimseler hastalıklardan kurtulacak ve para kazanmak için uzun bir yolculuğa çıkacaktır. Aynı zamanda bu kişiler alacakları güzel bir haber ile büyük sevinç yaşayabilirler.

Rüyada Kar Temizlemek

Rüyada kar temizlemek de tıpkı sulu kar görmek gibi yağmura delalet eder. Rüyasında kar temizlediğini gören kimseler gerçek hayatlarında güzel işler yaparak bolluk ve bereket elde edecektir. Bu kişiler eğer bir maddi sıkıntı yaşıyorsa bu sıkıntılarından kurtulacak ve huzurlu günler yaşayacaktır. Aynı zamanda bu kişilerin yakın zamanda hayırlı bir haber alacakları söylenir.

Rüyada Kar Toplamak

Rüyada kar toplamak, zahmet vermeden mal ve mülk biriktirmeye işaret eder. Rüyasında kar topladığını gören kimseler gerçek hayatlarında rızık elde edecek ve bolluk yaşayacaklardır. Bu nedenle rüya alimleri, rüyada kar görmenin hayırlara işaret ettiğini söylemektedir.

Rüyada Gece Kar Yağdığını Görmek

Rüyada gece kar yağdığını görmek, huzura ve refaha işaret eder. Eğer bu rüyayı bir çocuk gördüyse, gerçek hayatında sevinç ve mutluluk ile karşılaşacaktır. Bu rüya aynı zamanda normal yollarla para biriktirileceğine ve bolluk ile bereket elde edileceğine delalet etmektedir. Son olarak rüyasında gece kar yağdığını gören kişiler tüm sorunlarından kurtularak nihayetinde rahata kavuşabilirler.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.