Adalet Bakanlığı 25.000 TL Promosyon

Adalet Bakanlığı 25.000 TL Promosyon
Adalet Bakanlığı 25 Bin TL PromosyonAdalet Bakanlığı 25.000 Tl Promosyon. Günümüz devlet kurumlarında çalışmakta olan memurlarımız ve emekli olan vatandaşlarımız, emekli maaşlarını ve memur maaşlarını bankalar üzerinden...

Adalet Bakanlığı 25 Bin TL Promosyon

Adalet Bakanlığı 25.000 Tl Promosyon. Günümüz devlet kurumlarında çalışmakta olan memurlarımız ve emekli olan vatandaşlarımız, emekli maaşlarını ve memur maaşlarını bankalar üzerinden yatırılması ile almaktadır. Bankalar, hesap içerisinde kalan paraları, aynı faiz kullanımı gibi kendince işler, siz çekmek istediğiniz zaman miktarını da aynı şekilde kartınızdan ilave eder. Adalet Bakanlığı 25.000 TL Promosyon Adalet Bakanlığı 25.000 TL Promosyon

Banka Promosyonu nedir?

Yukarıda belirttiğimiz gibi bankalar paranızı hesaplarında tutar ve günü gelince sizlere maaş olarak yatırırlar. Paralarınızı vadeli hesapta yatırıyor gibi düşünebilirsiniz. Bankaya vadeli hesap açtığınız zaman, yatırdığınız parayı banka kendi bünyesinde saklı tutar ve bunun karşılığında size bir miktar para verir. Hem banka bünyesinde kullanabileceği parayı barındırmış olacak ve bu şekilde size de ek kazanç sağlayacak. Maaş hesabınızda, yatan paranıza her ay düzenli miktarda para yatar. Mesela 8.000 lira maaş alıyorsunuz. Bankanın vermiş olduğu aylık promosyon ile bu maaş 8.270 gibi ya da daha fazla da olabilmektedir. Kimi bankalar aylık 100 lira kimi ise 300 lira verebilir. Bu tamamen bankanın inisiyatifine ve bulunduğunuz kurumun anlaşmasına bağlı olarak değişebilir. 2022 yılı içerisinde, bankalar tekrar anlaşmalar sağladı ve aylık olarak verilen promosyonları 3-5 yıl aralıklarla toplu olarak vereceklerdir. Toplu olarak verilecek promosyon miktarı, bankaların anlaşmalarına göre 8.000-35.000 arası değişebilmektedir.

Banka Promosyonunda Amaç nedir?

Banka promosyonlarının amacı, aynı şekilde vadeli hesapta kalan para gibi sizin maaşınızı da banka bünyelerine ait kartınızda tutmaktır. Sizin gibi binlerce memur de bulunmakta ve paralar kartta kaldıkça banka kasasında para var olacak demektir. Bankalar, sizin gibi binlerce memur ve emekli vatandaşları tutabilmek için paranızın karşılığında aylık yatırdığı bir miktar parayı promosyon olarak verir. Bankaların kendi aralarında müşteri tutma yarışı da diyebiliriz.

Emekli Promosyonları? Emekli Promosyonu Ne Kadar?

Devlet memurlarında olduğu gibi zamanında devlet memurluğu görevini başarıyla tamamlamış ve emekliliğe ayrılmış olan vatandaşlarımız da bankaların sunmuş olduğu promosyonlardan faydalanmaktadırlar. Kendi maaşlarına orantılı olarak aylık belli bir miktar promosyon almaktadırlar. Denizbank, Akbank, Yapı Kredi, TEB, Garanti BBVA, Akbank, İNG, Ziraat Bankası, Vakıfbank, Türkiye Finans, İş Bankası… Bu bankaların arasında hâlâ emekli promosyon miktarları netleşmedi ve bir yarış hali devam etmektedir.

  • Akbank en yüksek: 7.500
  • İş Bankası en yüksek: 5.000
  • Garanti BBVA en yüksek: 7.250
  • ING en yüksek: 7.000
  • TEB en yüksek: 5.500

Emekli promosyon miktarları için görüşmeler halen devam etmektedir. Bu miktarların 8.500 liralara çıkması beklenmektedir.

Adalet Bakanlığı Çalışanlarına Promosyon?

Adalet Bakanlığı

çalışanları için yapılan promosyon anlaşmaları netice verdi. En yüksek promosyon tekliği Vakıfbank tarafından 25.000 lira olarak verildi. Adalet Bakanlığı’nın yapmış olduğu basın açıklaması: “Adalet Bakanlığı personelinin banka promosyon anlaşması rekor bir rakamla protokole bağlanmıştır. Adalet Bakanlığı merkez ve merkez dışı birimleri ile adalet teşkilatında görev yapan personelin maaş, ücret ve diğer ödemelerinin yapılacağı bankanın tespit edilmesi amacıyla gerçekleştirilen ihalenin ilk oturumu 19.08.2022 tarihide yapılmıştır. İhalenin ilk oturumunda en yüksek teklif 20.100 lira olarak Vakıfbank tarafından verilmiştir. Diğer bankalar ise ihaleden çekilmiştir. Bakanlığımız temsilcileri ve Büro Sen ile Koop İş Sen yetkililerinin katılımıyla 22.08.2022 yapılanı ihalenin son oturumunda Vakıfbank peşin ödenmek üzere 25.000 TL olarak teklifini revize etmiştir. Bu teklif üzerine ihale bu rakam üzerinden sonuçlandırılmıştır. İhale sonucunda üç yıllık promosyon bedeli olarak belirlenen 25.000, 01.09.2022-01.10.2022 arasında tek seferde, peşin ve eşit olarak hiçbir kesinti yapılmaksızın ilgili personellere ayrı ayrı ödenecektir. Sürece katkılarından dolayı Büro Memur Sendikası ile Koop-İş Sendikalarına ve Vakıfbank Genel Müdürü başta olmak üzere banka temsilcilerine teşekkür ediyoruz. Milletimize adalet hizmetlerini sunmak için faaliyetlerini özveri ile sürdüren her bir personelimize banka promosyon anlaşmasıyla ödenecek olan rekor miktarın hayırlı olmasını dileriz.” ADALET BAKANLIĞI. Adalet Bakanlığı’nın yapmış olduğu basın açıklamasından da anlaşıldığı üzere Adalet Bakanlığı bünyesinde çalışan her bir personel 25.000 liralık promosyondan faydalanacaktır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.