Getir Kurye Maaşları

Getir Kurye Maaşları
Getir Kurye Maaşları Ne Kadar? Getir Kurye İş İlanı. Getir Kurye İş Başvurusu. Getir Araçlı Kurye. Getir Çalışma Şartları Nelerdir? Getir Kurye Başvuru Evrakları. Getir Kurye Başvuru FormuGetir Kurye MaaşlarıGetir, 2015...

Getir Kurye Maaşları Ne Kadar? Getir Kurye İş İlanı. Getir Kurye İş Başvurusu. Getir Araçlı Kurye. Getir Çalışma Şartları Nelerdir? Getir Kurye Başvuru Evrakları. Getir Kurye Başvuru Formu

Getir Kurye Maaşları

Getir, 2015 yılında kurulan ve teslimat hizmeti veren bir şirkettir. Bu şirket, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkede teslimat hizmetler sunmaktadır. Aynı zamanda bu şirketin on binlerce kişiyi istihdam ettiği de bilinmektedir. Getir kurye maaşları ise bu şirkette motorlu kurye olarak çalışmak isteyen birçok kişi tarafından merak edilir. Getir kurye maaşları bölgeden bölgeye ve verilen çabaya göre değişiklik gösterebilir. Getir kurye maaşları, aylık 6.000 TL’den 15.000 TL’ye kadar değişiklik gösterebilmektedir. Kuryelik yapılan bölgenin fiyat politikası, günlük teslim edilen paket sayısı ve günlük çalışma süresi bu ücretin tutarını doğrudan etkiler. Ancak bir kuryenin ortalama 11.000 TL kazandığını söylemek mümkündür. Bu şirkette kuryelik yapabilmek için öncelikle başvuruda bulunmak şarttır. getir kurye maaşları getir kurye maaşları

Getir Kurye İş İlanı

Getir kurye iş ilanı pek çok internet sitesinde yayınlanmaktadır. Kariyer.net ve Indeed gibi çeşitli platformları ziyaret ederek bu ilanlara göz atmanız mümkündür. Bu platformlarda bir üyelik oluşturmanız durumunda Getir gibi pek çok firmanın açtığı iş ilanlarına anında başvuruda bulunabilirsiniz. Ancak başvuruda bulunmadan önce firma tarafından istenen şartlara göz atmayı unutmamalısınız. Getir iş ilanlarına göz atmak için Getir web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Sitenin ana sayfasında alt kısımda yer alan ‘’Kariyer’’ sekmesine tıklayarak tüm açık pozisyonları görebilirsiniz. Aynı zamanda departman ve şehir filtrelemesi yaparak yalnızca bulunduğunuz şehirdeki açık pozisyonları görüntülemeniz mümkündür. Görüntülediğiniz ilanlara başvuruda bulunmak için üzerine tıklamanız ve karşınıza gelen formu doldurmanız yeterlidir.

Getir Kurye İş Başvurusu

Eğer Getir firmasında kurye olarak çalışmak istiyorsanız, Getir kurye iş başvurusu yapmanız gerekecektir. Başvuruları Getir internet sitesi üzerinde yer alan kariyer sekmesine giderek gerçekleştirebilirsiniz. Burada dilediğiniz ilanın üzerinde tıkladığınızda karşınıza bir başvuru ekranı gelecektir. Bu ekranda sizlerden birtakım soruları yanıtlamanız istenir. Başvuru sırasında verdiğiniz bilgilerin doğru olduğundan emin olmanız gerekecektir. Doğru olmayan bilgiler vermek, başvurunuzun olumsuz sonuçlanmasına neden olabilir. Başvuru sonucunun ne zaman açıklanacağı ise net değildir. Sonuçlar, tüm başvurular incelendiğinde olumlu görülen kişilerin cep telefonu numaralarına kısa mesaj olarak gönderilecektir.

Getir Araçlı Kurye

Getir araçlı kurye, personellerin kendi şirketlerini kurarak ve kendi araçlarını kullanarak Getir’de kuryelik yapabildikleri bir iş modelidir. Bir şahıs şirketi kurarak kendi aracınız ile Getir siparişlerini bir noktadan diğerine teslim edebilir ve bu doğrultuda para kazanabilirsiniz. Aynı zamanda 29 yaşın altında olan kişilerden 75 bin TL’ye kadar gelir vergisi alınmadığı için bu durum büyük avantaj sağlayacaktır. Araçlı kuryeler, diğer kuryelere göre daha fazla para kazanabilirler. Ancak bu kez kuryelerin gider kalemleri fazla olacağı için gelirin bir kısmı giderler için kullanılacaktır. Net gelir açısından düşünecek olursak, araçlı kuryelerin diğer kuryelere kıyasla biraz daha fazla para kazanabilecekleri söylenebilir. Günümüzde pek çok kişi Getir’de araçlı kurye olarak çalışmak için başvuruda bulunmaktadır.

Getir Çalışma Şartları Nelerdir?

Getir’de kurye olarak çalışmak istiyorsanız birtakım şartları sağlamanız gerekir. Getir çalışma şartları nelerdir sorusunun yanıtı aşağıda sıralanmıştır:

  • 18 yaşından büyük olmak
  • A1 veya A2 sınıfı ehliyete sahip olmak
  • Aktif olarak motor kullanabilmek
  • Hijyen kurallarına uymak ve dış görünüşe önem vermek
  • Teknoloji ile yakından ilgilenmek
  • Müşteri ilişkilerinde ve iletişim konusunda başarılı olmak
  • Esnek çalışma saatlerine ve vardiyalı çalışma şekline uyum sağlamak

Yukarıda yer alan şartları sağlayan kişiler, Getir firmasına kurye başvurusunda bulunabilecektir. Ancak araçlı kuryeler için istenen şartlar farklı olabilmektedir. Araçlı kurye olmak isteyen kişiler, 100 – 150 cc büyüklüğünde bir motora sahip olmalıdır. Aynı zamanda bu kişilerin ehliyet ceza puanı 50’den düşük olmalıdır.

Getir Kurye Başvuru Evrakları

Getir’de kurye olarak çalışmak isteyen kişilerin başvuru sırasında birtakım belgeleri teslim etmeleri gerekecektir. Başvurunun başarılı bir şekilde işleme alınabilmesi için bu belgelerin eksiksiz olarak temin edilmesi şarttır. Getir kurye başvuru evrakları şunlardır:

  • Fotoğraf
  • İkametgah belgesi
  • Adli sicil kaydı

Ön başvurusu olumlu sonuçlanan kişiler, yukarıda sıralanan evrakları online sistem üzerinden yükleyerek veya Getir ofislerine teslim ederek başvurularını tamamlayabilmektedir. Ancak bu evrakların tamamı doğru ve eksiksiz bir şekilde teslim edilmelidir. Aksi takdirde başvuru işleme alınamayacağı için olumlu sonuç almak mümkün olmayacaktır.

Getir Kurye Başvuru Formu

Getir firmasında kurye olarak çalışabilmek için öncelikle Getir kurye başvuru formu doldurulmalıdır. Bu formu doldurabilmek için Getir web sitesine gitmeli ve kariyer adındaki sekmeye tıklamalısınız. Karşınıza gelen ekranda çalışmak istediğiniz bölgeyi ve pozisyonu seçtiğinizde başvuru ekranı görüntülenecektir. Bu ekranda sizler ile alakalı birtakım sorular yer alır. Sizlere yöneltilen soruların tamamını doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekecektir. Ardından başvur butonuna tıklayarak başvurunuzu tamamlamanız mümkündür. Başvurusu olumlu sonuçlanan kişilerin istenen evrakları belirtilen süreler içerisinde firmaya teslim etmeleri gerekir. Daha fazla bilgi almak ve başvuru işlemlerini gerçekleştirebilmek için firmanın web sitesini ziyaret edebilir veya cep telefonunuz ile arama yapabilirsiniz.

Getir Kurye İş İlanları İçin Hemen

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.