Bayilik Veren Firmalar 2023

Bayilik Veren Firmalar 2023
Bayilik Veren Firmalar. Bayilik almak mantıklı mı? Yurtdışından distribütörlük veren firmalar. Bölge bayiliği veren-firmalar İnsanların büyük bir çoğunluğu ticarete atılmadan önce bayilik veren firmalar hakkında bir araştırma...

Bayilik Veren Firmalar. Bayilik almak mantıklı mı? Yurtdışından distribütörlük veren firmalar. Bölge bayiliği veren-firmalar İnsanların büyük bir çoğunluğu ticarete atılmadan önce bayilik veren firmalar hakkında bir araştırma yapıyor. Bunun en büyük nedenlerinden biri de ünlü firmaların frenchise vermesi ve bu sayede büyük ölçekli firmalara ortak olunabilmesidir. Bölgesel olarak bilinen ve yüksek cirolara sahip olan firmalardan bayilik almak suretiyle ticarete çok daha hızlı bir başlangıç yapmak mümkündür.  Bayilik veren firmalar arasında seçim yaparken dikkat edilmesi gereken bazı kriterler vardır. Bu kriterler sayesinde firmalar arasında en doğru seçimi yapmak ve böylece ticarete olabilecek en az riskle başlamak da mümkündür. Bayilik veren firmalar arasında seçim yaparken şirket faaliyet raporlarına göz atmak ve kârlılık oranlarını incelemek gerekebilir. Bayilik Veren Firmalar Bayilik Veren Firmalar

Bayilik Veren Firmalar 2023

Her yıl güncellenen bayilik veren firmalar 2023 yılında da oldukça popüler bir hal alacaktır. Buna göre 2023 yılında en sık tercih edilecek olan ve bayilik veren firmalar aşağıdaki gibidir;

 • MINISO: Son yıllarda özellikle de 18-24 yaş aralığındaki genç grubun en sık tercih ettiği alışveriş markalarından biridir.
 • COFFY: Bölgesel olarak yaygın olan ve verdiği bayiliklerle Türkiye’nin 81 iline yayılmayı başaran bir kahve zinciridir.
 • GİDEROS: Pizza sektörüne yeni bir soluk getiren Gideros son dönemde en çok bayilik veren firmalardan biridir.
 • EMLAKPARK: “Yerli ve Milli Gayrimenkul Ağı” sloganıyla Türkiye’nin en büyük gayrimenkul alım-satım firmaları arasında yer alır.

Bölge Bayiliği Veren Firmalar

Şirketler genellikle Türkiye’nin 81 ilini aynı anda yönetmek istemeyerek bölge bayiliği vermektedir. Bu noktada bölge bayiliği veren firmalar da oldukça popülerdir. Bölge bayilikleri sayesinde şirketlerin çok daha rahat bir şekilde çalıştığı bilinen bir gerçektir. Aşağıdaki firmalar bölge bayiliği veren firmalar arasında en sık tercih edilenlerdir;

 • LİKİTGAZ: Tüp ve benzeri araçların satışını yapan firma bölge bayiliğinde en büyük potansiyeli taşımaktadır.
 • HACIALİOĞLU: Hazır çiğköfte satışında adını tüm Türkiye’ye duyurmayı başarmıştır.
 • SİMTEL: Telefon çözümleri sunan ve oldukça geniş bir müşteri potansiyeli bulunan firmadır.
 • AFACANPARK: Alışveriş merkezlerinde yer alan ve eğlence merkezi olarak da bilinen tesisler sunar.

Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar

Bazı bayiler sundukları ücretsiz bayilik fırsatları sayesinde oldukça geniş bir alana yayılmayı başarabilmektedir. Bu sayede ücretsiz bayilik veren firmalar son döneme damgasını vurmaya devam etmektedir. Ücretsiz bayilik aynı zamanda bayiliği alan kişi için de oldukça kârlıdır. Belirli bir miktarda ödeme yapmadan isim haklarını alabilmek büyük bir avantajdır. Türkiye’nin ücretsiz bayilik veren firmaları aşağıda yer almaktadır;

 • SATKAPI: İkinci el eşya satışının yapılabileceği firma 2023 yılında büyük atılımlar yapmayı planlamaktadır.
 • DİGİSAT: Bilişim firması olarak kurulan ve sürekli olarak gelişmeye devam eden firma en çok bayiliğin alınmasıyla bilinmektedir.
 • SİRİUS: Epoksi boya ve reçine sektöründe 10 yılı aşkın deneyimiyle birlikte Bursa’da fabrika olarak hizmet sunan firma Türkiye’nin 81 iline ücretsiz bayilik vermektedir.

Bayilik Almak Mantıklı mı?

Bayilik almak pek çok kişinin ticarete giriş yapabilmesi adına büyük fırsatlar içermektedir. Bu sayede insanların büyük bir çoğunluğu hangi sektöre gireceği ya da ne iş yapacağı gibi kararsızlıklardan kurtulmaktadır. Bayilik satışı yapan ya da ücretsiz bir şekilde bayilik sunan firmalardan bayilik satın almak son derece mantıklıdır. İnsanların büyük bir çoğunluğu da bu fırsatları değerlendirerek gelişmekte olan firmalardan bayilik almayı tercih etmektedir. Tabii ki bu durum kişilerin bütçesiyle de doğru orantılıdır. Bayilik almak isteyen kişilerin direkt olarak firma ile görüşmeleri ve ücretli ise fiyat bilgisi almaları gerekmektedir. Bu noktada firmanın bayilik alan kişilere sunduğu avantajlar hakkında bilgi almak da önemlidir. Kurumsal firmalardan bayilik almak her zaman daha sık tercih edilmektedir. Bayilik alınacak firmanın Türkiye genelinde hizmet sunması işlerin kolaylaşmasını sağlayacaktır. Bunun yanı sıra açılış itibarıyla düzenli bir cironun oluşması da böylece mümkün olmaktadır.

XML Bayilik Veren E-Ticaret Firmaları Hangileri?

XML, genellikle stoksuz e-ticarette kullanılan bayilik türlerinden biridir. Bu bayilik türüyle birlikte tedarikçiler aracılığıyla alınan XML sayesinde ürünleri pazaryerlerine yüklemek mümkündür. Türkiye’de ve dünyada oldukça sık tercih edilen XML bayilikleri pek çok durumda büyük avantajlar içermektedir. Sosyal ağların oldukça gündemde olduğu son dönemde XML bayilikler sayesinde insanların büyük bir çoğunluğu stoksuz e-ticaret yaparak geçimini sağlayabilmektedir.

XML bayilik veren e-ticaret firmaları Hangileridir?

 • Aktif bebek: 0-5 yaş ürünlerin satışının yapıldığı ve bebeklerle ilgili tekstilden oyuncağa kadar tüm ürünlerin satıldığı bir firmadır.
 • Bitmeyen Kartuş: Yazıcı sektörünü domine eden ve kartuştan kâğıda yazıcılarla ilgili tüm ürünlerin satışının yapıldığı bir firmadır.
 • Butik Saati: Kadın giyim sektöründe hizmet sunmaktadır.
 • Tekstil Bayi: Ağırlıklı olarak kadın giyim ürünleri satışı yapılmaktadır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.