Herkes Ev Sahibi Olacak. Vakıf Bank Harekete Geçti

Herkes Ev Sahibi Olacak. Vakıf Bank Harekete Geçti
Herkes Ev Sahibi Olacak. Vakıf Bank Harekete Geçti. Türkiye'nin köklü ve güçlü bankalarından biri olan Vakıfbank, milyonlarca kişiyi ev sahibi yapmayı hedefliyor. Birbirinden cazip konut kredisi seçenekleriyle dikkat çeken bu özel...

Herkes Ev Sahibi Olacak. Vakıf Bank Harekete Geçti. Türkiye'nin köklü ve güçlü bankalarından biri olan Vakıfbank, milyonlarca kişiyi ev sahibi yapmayı hedefliyor. Birbirinden cazip konut kredisi seçenekleriyle dikkat çeken bu özel kampanya, Türkiye'nin dört bir yanındaki vatandaşlar için bir umut ışığı oluyor. Herkes Ev Sahibi Olacak. Vakıf Bank Harekete Geçti Herkes Ev Sahibi Olacak. Vakıf Bank Harekete Geçti

Vakıf Banktan Düşük Kredi Fırsatı

Bu tarihi kampanya kapsamında Vakıfbank, %0.79 faiz oranıyla 3.5 Milyon TL’ye kadar konut kredisi sunuyor. Bu muazzam fırsat, İstanbul, İzmir, Bursa ve Ankara gibi büyükşehirlerde yaşayanları ev sahibi yapmayı kolaylaştıracak.

Hangi İller Faydalanabilecek?

Vakıfbank'ın bu kampanyası İstanbul, İzmir, Bursa ve Ankara illeri için geçerlidir. Bu illerde yaşayan vatandaşlar düşük faizli konut kredisi imkanından faydalanabilecek.

Türkiye’nin Üç Büyük Metropolü için Fırsat

Astronomik konut fiyatları nedeniyle yeni bir ev satın almayı planlayan vatandaşlar için Vakıfbank bir kurtuluş yolu sunuyor. Düşük Kredi Fırsatı İstanbul, İzmir, Bursa ve Ankara'da yaşayanlar fırsattan faydalanacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve hükümet yetkilileri, konut sıkıntısını ve satış durgunluğunu çözmek amacıyla bu adımı atmıştır.

Kimlere Düşük Faizli Kredi Verilecek?

Düşük faizli kredi imkanı, daha önce hiçbir mülkiyete sahip olmamış ve adına kayıtlı bir tapusu bulunmayan vatandaşlara sunulacak. Konut sahibi olmayı hayal eden herkes, bu kampanyadan faydalanabilir. Ancak adlarına kayıtlı bir mülk veya tapu bulunan kişiler bu fırsattan yararlanamayacaklar.

“Yeni Evim Konut Kredisi” Kampanyası

Bu kampanya, Emlak Konut GYO, Türkiye Müteahhitler Birliği, TOBB, Konutder gibi kuruluşlara bağlı firmaların projelerindeki uygun konutları kapsıyor.

Maksimum Kredi Limiti Ne Kadar?

Konut kredisi limitleri 2 Milyon TL ile 5 Milyon TL arasında değişmektedir.

Faiz Oranı Ne Kadar?

Faiz oranları kredi miktarına göre değişiklik göstermektedir. 2 milyon liraya kadar olan konut kredilerinde faiz oranı %0.69, 4 milyon liraya kadar olan durumlarda %0.79, 5 milyon liraya kadar ise %0.99 olarak belirlenmiştir. Kampanyadan faydalanmak isteyen vatandaşların, en yakın Vakıfbank şubesine başvurarak işlemlerini yapabilecekleri belirtilmiştir. Vakıfbank'ın bu kampanyası, Türkiye'nin dört bir yanındaki vatandaşlara ev sahibi olma fırsatı sunuyor. Düşük faiz oranları, geniş kredi limitleri ve kolay erişim ile bu kampanya, ev sahibi olmayı hayal eden herkes için muhteşem bir fırsatı temsil ediyor. Vakıfbank’ın bu muazzam kredi imkanı ile Türkiye’nin dört bir yanında milyonlarca insanın ev sahibi olma hayalleri gerçekleşecek.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.