Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesinde Çalışmak İsteyenlere Müjde

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesinde Çalışmak İsteyenlere Müjde
Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesinde Çalışmak İsteyenlere Müjde. Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi, akademik hayatına değer katmak isteyenler için büyük bir fırsat sunuyor. Üniversite, çeşitli alanlarda istihdam...

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesinde Çalışmak İsteyenlere Müjde. Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi, akademik hayatına değer katmak isteyenler için büyük bir fırsat sunuyor. Üniversite, çeşitli alanlarda istihdam edilmek üzere toplam 70 sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu. Bu haber, kariyerine yön vermek isteyen profesyoneller için kaçırılmayacak bir fırsat olarak karşımıza çıkıyor. Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesinde Çalışmak İsteyenlere Müjde Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesinde Çalışmak İsteyenlere Müjde

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Personel Alımı Başladı

İlan.gov.tr üzerinden yayınlanan ilana göre, Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi, Ankara ve çevre ilçelerde bulunan yerleşkelerinde görevlendirilmek üzere 70 yetenekli ve dinamik personel arıyor. Bu alım, üniversitenin eğitim ve araştırma kalitesine doğrudan katkı sağlayacak.

Başvuru Süreci ve Gereklilikler

Başvuru süreci, ilanın Resmî Gazete'de yayımlandığı tarih itibarıyla başlamış olup, adayların 15 gün içerisinde

www.aybu.edu.tr/pdb

internet adresi üzerinden başvuru formunu doldurarak gerekli belgelerle başvurmaları gerekiyor. Başvurular, şahsen ya da posta yoluyla Üniversitenin Personel Daire Başkanlığına yapılabilir. Ancak, posta yoluyla yapılan başvuruların son başvuru tarihine kadar ilgili adrese ulaşmış olması şarttır.

Başvuruda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Başvuru sürecinde en önemli nokta, belgelerin eksiksiz ve zamanında teslim edilmesidir. Eksik belgelerle veya belirlenen süre içinde yapılmayan başvurular değerlendirmeye alınmayacak. Ayrıca, başvuruların yanlış birime veya adrese teslim edilmesi durumunda Üniversite sorumluluk kabul etmemektedir. Bu nedenle, adayların başvuru sürecini dikkatle takip etmeleri büyük önem taşımaktadır.

KODÜNVANADETKPSSARANILAN NİTELİKLER
BP01Büro Personeli62022 KPSS P3* Lisans mezunu olmak, * YÖK tarafından kabul edilen merkezi dil sınavlarından İngilizce alanından en az 80 puanı olmak. (geçerliliği devam eden)
BP02Büro Personeli22022 KPSS P3* Lisans mezunu olmak, * YÖK tarafından kabul edilen merkezi dil sınavlarından İngilizce alanından en az 75 puanı olmak. (geçerliliği devam eden)
BP03Büro Personeli22022 KPSS P3*İngiliz Dili ve Edebiyatı, İngiliz Dili ve Karşılaştırmalı Edebiyat, İngiliz Dili ve Kültürü, İngiliz Edebiyatı, İngilizce Lisans Programlarından birinden mezunu olmak, * YÖK tarafından kabul edilen merkezi dil sınavlarından İngilizce alanından en az 85 puanı olmak. (geçerliliği devam eden)
BP04Büro Personeli12022 KPSS P3*Lisans mezunu olmak, * YÖK tarafından kabul edilen merkezi dil sınavlarından Almanca alanından en az 65 puanı olmak. (geçerliliği devam eden)
BP05Büro Personeli12022 KPSS P3* Lisans mezunu olmak, * YÖK tarafından kabul edilen merkezi dil sınavlarından Arapça alanından en az 70 puanı olmak. (geçerliliği devam eden)
BP06Büro Personeli102022 KPSS P93* Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Maliye, Mali Uygulamalar, Maliye-Muhasebe, Muhasebe ve Vergi Uygulamalar ön lisans programlarının birinden mezun olmak,
BP07Büro Personeli12022 KPSS P3* İktisat, Maliye, Muhasebe ve Finans Yönetimi veya İşletme lisans programlarının birinden mezun olmak,
BP08Büro Personeli12022 KPSS P3*Lisans mezunu olmak *Özel eğitim alanında en az 1 yıl çalışmış olmak.
ST01Sağlık Teknikeri12022 KPSS P93* Fizyoterapi, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Fizik Tedavi, Hidroterapi ön lisans programlarının birinden mezun olmak.
ST02Sağlık Teknikeri (Tıbbi Sekreter)82022 KPSS P93* Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik ön lisans programından mezun olmak.
ST03Sağlık Teknikeri42022 KPSS P93* Ağız ve Diş Sağlığı ön lisans programından mezun olmak.
TK01Tekniker22022 KPSS P93* Üniversitelerin Meslek Yüksekokullarına bağlı Laboratuvar Teknolojisi ön lisans programından mezun olmak,
TK02Tekniker12022 KPSS P93Sahne Işık ve Ses Teknolojiler ön lisans programından mezun olmak.
TK03Tekniker12022 KPSS P93* Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar, Bilgisayar Bilimleri, Bilgi ve İletişim Teknolojileri, Bilgisayar Donanımı, Bilgisayar Operatörlüğü ve Teknikerliği, Bilgisayar Teknolojileri ve Bilişim Sistemleri, Bilgisayar Teknolojileri ve Yönetimi, Bilgisayar Teknolojisi, Bilgisayar ve Enformasyon Sistemleri ön lisans programlarının herhangi birinden mezun olmak,
TS01Teknisyen32022 KPSS P94Üniversitemiz mutfaklarında görev yapmak üzere; * Ortaöğretim gıda alanlarından mezun olmak, * Gıda alanında en az 1 yıl çalışmış olmak, * Hizmetin gereği olarak ağır şartlarda çalışmaya, yoğun mesaiye, yemek üretim saatine uygun gece vardiya sistemine, akşam geç saatlerde ve hafta sonu çalışmaya elverişli erkek olmak.
TS02Teknisyen22022 KPSS P94* Mesleki Liselerinin Elektrik ve Elektronik bölümü mezunu olmak, * Hizmetin gereği olarak ağır şartlarda çalışmaya, yoğun mesaiye, vardiya sistemine, akşam geç saatlerde ve hafta sonu çalışmaya elverişli erkek olmak,
TS03Teknisyen22022 KPSS P94* Mesleki ve Teknik Anadolu Liselerinin Bilişim Teknolojileri Alanı Ağ İşletmenliği, Ağ İşletmenliği ve Siber Güvenlik ve Bilgisayar Teknik Servisi dallarından herhangi birinden mezun olmak, * Hizmetin gereği olarak ağır şartlarda çalışmaya, yoğun mesaiye, vardiya sistemine, akşam geç saatlerde ve hafta sonu çalışmaya elverişli erkek olmak, Aşağıdaki alanların en az birisinde en az 1 yıl tecrübeye sahip olmak: * Network Yapısı ve Bileşenleri (kabin, ağ anahtarı, access point vs.) montaj, arıza tespit, kablolama, sonlandırma, * Bilgisayar Bileşenleri ve Çevre Birimleri (yazıcı, tarayıcı, anakart, güç kaynağı, ram vs.) kurulumu, montajı, arıza tespiti, * Temel Bilgisayar İşletim Sistemlerinin (Windows, Mac OS, Ubuntu vs.) kurulumu ve konfigürasyonu ile ilgili konularda.
MH01Mühendis12022 KPSS P3Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği veya Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği lisans programından mezun olmak.
PR01Programcı12022 KPSS P3- Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Yönetim Bilişim Sistemleri, Endüstri Mühendisliği, Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği, Matematik ve Bilgisayar Bilimleri, Bilgi Güvenliği Teknolojisi, Bilgisayar Bilimleri, İstatistik lisans programlarından herhangi birisi ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak, - Başvuru sahibi en az iki programlama dilini bildiğini belgelendirmek zorundadır. Bu dillerden biri C#, Java, PHP, Python, olmak zorundadır. * Başvuru sahibi transkript belgesini, söz konusu programlama dillerini bildiğini belgelemek için sunabilir. Ancak söz konusu programlama dilinin ismi, dersin adında veya ders bilgi paketinin içeriğinde geçmeli ya da üniversitesinden alacağı bir belge ile programlama dilinin ismi belirlenebilmelidir. - Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavından (YDS) İngilizceden en az (D) düzeyinde puan almış olmak. Ancak, yurtiçi veya yurtdışında İngilizce dili ile öğretim yapan fakülte, yüksekokul ve bilgisayar programcılığı alanında meslek yüksekokulu mezunu olanlar, yurt içinde lisans düzeyinde öğrenim gördükten sonra ana dili İngilizce olan yabancı ülkelerde İngilizce dilinde master veya doktora yapanlar, İngilizce dilinde TOEFL sınavından en az 173 (veya geçerlilik süresi dolmamış eski dengi) veya İELTS sınavından en az 6 puan alanlar İngilizce Dil Düzeyleri (D) düzeyi kabul edilir.  YDS dışındaki İngilizce sınavlarında YDS (D) düzeyine eşdeğer ÖSYM tarafından belirlenen puanları almış olmak. (Yabancı dil sınav sonuç belgelerinin eşdeğerlikleri ve geçerlilik süresi ile ilgili ÖSYM'nin, bu ilanın son başvuru tarihi itibarıyla geçerli olan "Yabancı Dil Sınavları Eşdeğerlikleri" hakkındaki kararı esas alınacaktır.)
DP01Destek Personeli (Temizlik)202022 KPSS P94* Ortaöğretim mezunu olmak, * Açık ve kapalı alanlardaki her türlü temizlik, basit bakım ve onarım, bahçe bakımı ve düzenlemesi, dağıtım, taşıma ve diğer işleri yürütebilmek, * Temizlik malzemelerine alerji, uzuv eksikliği, bel ve boyun fıtığı gibi hastalıkları bulunmamak, * Hastane ortamında çalışmasına engel bir rahatsızlığı olmamak, * Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya muaf olmak,

Başvuru detayları için

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.