Vakıfbank deprem kredisi şartları

Vakıfbank deprem kredisi şartları
Vakıfbank deprem kredisi şartları. Vakıfbank Deprem Kredisi. Deprem Kredisi Nasıl Alınır? Deprem Kredisi Faizi Ne Kadar? Deprem Kredisi Kimler Alabilir?Vakıfbank deprem kredisi şartları Nelerdir?Vakıfbank Deprem Kredisi. Ülkemizin...

Vakıfbank deprem kredisi şartları. Vakıfbank Deprem Kredisi. Deprem Kredisi Nasıl Alınır? Deprem Kredisi Faizi Ne Kadar? Deprem Kredisi Kimler Alabilir?

Vakıfbank deprem kredisi şartları Nelerdir?

Vakıfbank Deprem Kredisi. Ülkemizin kamu bankalarından birisi olan Vakıfbank, Kahramanmaraş merkezli yaşanan deprem sonucunda deprem bölgesine yardım göndermiştir. Ayrıca Vakıfbank Finans Grubu, 12 milyar TL tutarında bir maddi bağışta bulunmuştur. Bu yardımlarında dışında ise düşük faizle depremzedelere deprem kredisi sağlayacağını ifade etmiştir. Vakıfbank’ın depremzede vatandaşlara vermiş olduğu deprem kredisi 6 ay ödemesiz ve 36 aya kadar vade imkânı sunmaktadır. Ayrıca KOBİ ve çiftçiler için ise birbirinden farklı kredi paketleri bulunmaktadır. KOBİ ve çiftçi depremzede vatandaşlarımız için ödemesiz dönem 1 yıla yükseltilmiş ve taksit sayısı 36 olarak belirlenmiştir. Vakıfbank deprem kredisi faizleri ise depremzede vatandaşların durumlarına göre değişiklik göstermektedir. Vakıfbank Deprem Kredisi Vakıfbank Deprem Kredisi

Deprem Kredisi Nasıl Alınır?

Deprem kredisi almak isteyen vatandaşların 18 yaşından büyük olması ve bankalara borcunun olmaması gerekmektedir. Ayrıca kamu bankaları vatandaşların kredi notunu esas almayacaktır. Deprem kredisini almak için banka şubelerine giderek, mobil bankacılık ve internet bankacılığı üzerinden başvuru yapmaları halinde aynı gün içerisinde deprem kredisi alınmaktadır.

Deprem Kredisi Faizi Ne Kadar?

Merkez üssü olan Kahramanmaraş’ta yaşanan deprem sonucunda vatandaşlarımız hem maddi hem manevi olarak zor günler geçirmektedir. Vatandaşlarımızın bu zor günlerinde kamu bankaları da desteklerini esirgememiştir. Bu doğrultuda kamu bankaları vatandaşlarımıza düşük faizli ve faizsiz olacak şekilde kredi imkânı sunmaktadır. Halkbank, Vakıfbank ve Ziraat Bankası deprem bölgesinde ikamet eden ve depremde vefat eden vatandaşların tüm borçlarını sileceğine dair resmi bir açıklama yapmıştır. Ayrıca kamu bankaları tarafından verilecek olan deprem kredisi faizlerinin oranları ise 1,29 ve 1,59 arasında farklılık göstermektedir. Bu düşük kredi faiz oranları dışında ise altı ay ödeme ertelemeli imkânı da bulunmaktadır.

Deprem Kredisi Kimler Alabilir?

Kamu bankalarının sunmuş olduğu deprem kredileri, deprem bölgesindeki depremzede vatandaşlarımıza verilmektedir.  Vakıfbank deprem kredisi ile ilgili detaylı bilgi almak ve internet bankacılığına ulaşmak için buraya https://www.vakifbank.com.tr/ tıklayınız. Halkbank deprem kredisi ile ilgili detaylı bilgi almak ve internet bankacılığına ulaşmak için buraya https://www.halkbank.com.tr/ tıklayınız.  Ziraat Bankası deprem kredisi ile ilgili detaylı bilgi almak ve internet bankacılığına ulaşmak için buraya https://www.ziraatbank.com.tr/tr tıklayınız. 

Devlet Ödemeleri sosyal ve maddi yardım başvuruları için https://www.devletodemeleri.com ziyaret edebilirsiniz.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.