Şahinbey Çanakkale Başvuru Formu Gaziantep

Şahinbey Çanakkale Başvuru Formu Gaziantep
Şahinbey Çanakkale Başvuru Formu GaziantepŞahinbey Çanakkale Başvuru Formu Gaziantep. Gaziantep ilinin Şahinbey ilçesine bağlı olan belediye birimleri, ‘’Gaziler Diyarından Şehitler Diyarına’’ projesi kapsamında ücretsiz...

Şahinbey Çanakkale Başvuru Formu Gaziantep

Şahinbey Çanakkale Başvuru Formu Gaziantep. Gaziantep ilinin Şahinbey ilçesine bağlı olan belediye birimleri, ‘’Gaziler Diyarından Şehitler Diyarına’’ projesi kapsamında ücretsiz bir gezi düzenlemektedir. Çanakkale başvuru formu dolduran vatandaşlar arasından uygun olan 145,227 kişi havayoluyla Çanakkale gezisine götürülecektir. Bu projenin başlatılma amacı ise milli şuur oluşturmaktır. Çanakkale gezisine ücretsiz bir şekilde katılmak isteyen vatandaşların belediyeye ait web sitesini ziyaret ederek form doldurmaları gerekir. Formda yer alan bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde dolduran vatandaşlar bu geziye katılmak için hak kazanabilecektir. Ancak vatandaşların belirli şartları yerine getirmesi ve özel sağlık sorunlarına sahip olmaması şarttır. Çanakkale Başvuru Formu Nasıl Doldurulur Çanakkale Başvuru Formu Nasıl Doldurulur

Çanakkale Gezi Başvuru Formu Nasıl Doldurulur?

Çanakkale gezi başvuru formu nasıl doldurulur sorusu, pek çok Gaziantepli vatandaş tarafından sorulmakta ve yanıt aranmaktadır. Çanakkale gezisi için form doldurmak istiyorsanız, internet tarayıcınızdan

Şahinbey Belediyesi

’ne ait olan web sitesine gitmeli ve menü kısmında yer alan ‘’Çanakkale Başvuru’’ sekmesine tıklamalısınız. Bu sekmeye tıkladığınızda karşınıza birtakım soruların yer aldığı bir ekran gelecektir. Karşınıza gelen ekranda yer alan soruları doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekir. Bu sorular, gezi için uygun olup olmadığınızı belirlemeye yöneliktir. Aynı zamanda başvuru sonucu cep telefonunuza kısa mesaj olarak gönderileceği için belirttiğiniz numaranın güncel olduğundan emin olmanız gerekir. Başvurusu sonuçları 14 gün içerisinde açıklanacaktır.

Çanakkale Başvuru Sonucu

Çanakkale başvuru sonucu, başvuru tarihini takip eden 14 gün içerisinde açıklanmakta ve vatandaşların cep telefonu numaralarına kısa mesaj olarak gönderilmektedir. 145 binden fazla kişinin bu geziye götürüleceğini düşünecek olursak, başvurunuzun olumlu sonuçlanması muhtemeldir. Ancak geziye çok fazla talep olması durumunda başvurunuzun olumsuz sonuçlandığını da görebilirsiniz. Başvurusu olumlu sonuçlanan vatandaşlara, yapılması gereken işlemler kısa mesaj ile belirtilir. Vatandaşlar bu işlemleri yerine getirerek geziye katılabilirler. Çanakkale’ye ulaşım havayolu ile sağlanacağı için uçak korkusu olan vatandaşlar dikkatli olmalıdır. Aynı zamanda bu geziye başvurabilmek için bazı şartların sağlanması gerekir. Bu şartlar aşağıdaki başlıkta belirtilmiştir.

Çanakkale Gezisi Başvuru Şartları

Eğer Çanakkale gezisine katılmak istiyorsanız, öncelikle birtakım şartları yerine getirmeniz gerekecektir. Çanakkale gezisi başvuru şartları şunlardır:

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak ve Gaziantep/Şahinbey sınırları içerisinde ikamet etmek
  • 18 – 60 yaş arasında olmak
  • Uçuşa veya geziye engel olabilecek kronik bir rahatsızlığa sahip olmamak
  • Daha önce Şahinbey Belediyesi tarafından düzenlenen Çanakkale gezilerine katılmamak
  • Hamileliğin herhangi bir döneminde olmamak
  • Başvuru formunu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurmak

Yukarıda sıralanan şartları taşıyan vatandaşlar, Şahinbey Belediyesi tarafından başlatılan Çanakkale gezisine başvuruda bulunabilmektedir. Bu şartlardan biri veya birkaçı sağlanmadığı takdirde yapılan başvurular olumlu sonuçlanmayacaktır. Gezi ile alakalı daha fazla bilgi almak ve aklınıza takılan soruların yanıtını bulmak istiyorsanız, cep telefonunuzdan belediyeye ait santral birimini arayabilir ve yönlendirme isteyebilirsiniz.

Gelir yuvan ve Gelirim Evden sosyal yardım başvurusu için hemen https://www.devletodemeleri.com/gelir-yuvam/ sayfasını ziyaret edin.

[faq-schema id="7905"]

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
7 Yorum