nostaljik bayram mesajları

nostaljik bayram mesajları
nostaljik bayram mesajları. Sevdiklerinize gönderebileceğiniz birbirinden güzel nostaljik bayram mesajları.

nostaljik bayram mesajları. Sevdiklerinize gönderebileceğiniz birbirinden güzel nostaljik bayram mesajları.

 1. "Eski bayramların tadı bir başka olurdu. O güzel günleri anarak, sana ve ailene huzur dolu bir Kurban Bayramı diliyorum. Bayramınız mübarek olsun."

 2. "Çocukken yaşadığımız o güzel bayram sabahlarını hatırlıyor musun? O günlerin anısına, sana ve sevdiklerine mutlu bir bayram diliyorum. Bayramınız kutlu olsun."

 3. "Anneannemin elinden aldığımız bayram harçlıklarını ve o güzel bayram sofralarını özlemle anıyorum. Nice mutlu bayramlara, bayramınız mübarek olsun."

 4. "Eski bayramlarda büyüklerimizin ellerini öpmek için sabırsızlanırdık. O güzel anıları anarak, sana ve ailene huzur dolu bir bayram diliyorum. Bayramınız kutlu olsun."

 5. "Çocukluğumuzun bayramlarını hatırlıyor musun? O güzel günlerin anısına, sana ve sevdiklerine mutlu bir Kurban Bayramı diliyorum."

 6. "Eski bayramların coşkusu bir başka olurdu. O güzel günlerin hatırına, sana ve ailene huzur dolu bir bayram diliyorum. Bayramınız mübarek olsun."

 7. "Bayram sabahları erkenden kalkıp yeni kıyafetlerimizi giydiğimiz o günleri hatırlıyor musun? O güzel anıların hatırına, sana ve sevdiklerine mutlu bir bayram diliyorum."

 8. "Eski bayramlarda yaşadığımız o güzel anıları unutmuyorum. O günlerin anısına, sana ve ailene huzur dolu bir bayram diliyorum. Bayramınız kutlu olsun."

 9. "Çocukken bayramlarda yaşadığımız o heyecanı ve mutluluğu hatırlıyor musun? O güzel anıların hatırına, sana ve sevdiklerine mutlu bir bayram diliyorum."

 10. "Eski bayramlarda büyüklerimizden aldığımız duaları ve harçlıkları özlemle anıyorum. O günlerin anısına, sana ve ailene huzur dolu bir bayram diliyorum."

 11. "Bayram sabahları erkenden kalkıp bayram ziyaretlerine gittiğimiz o günleri hatırlıyor musun? O güzel anıların hatırına, sana ve sevdiklerine mutlu bir bayram diliyorum."

 12. "Eski bayramların coşkusunu ve heyecanını özlemle anıyorum. O güzel günlerin hatırına, sana ve ailene huzur dolu bir bayram diliyorum. Bayramınız mübarek olsun."

 13. "Çocukken bayramlarda yaşadığımız o mutluluğu hatırlıyor musun? O güzel anıların hatırına, sana ve sevdiklerine mutlu bir bayram diliyorum."

 14. "Eski bayramlarda büyüklerimizden aldığımız duaları ve harçlıkları özlemle anıyorum. O günlerin anısına, sana ve ailene huzur dolu bir bayram diliyorum. Bayramınız kutlu olsun."

 15. "Bayram sabahları erkenden kalkıp bayram ziyaretlerine gittiğimiz o günleri hatırlıyor musun? O güzel anıların hatırına, sana ve sevdiklerine mutlu bir bayram diliyorum."

 16. "Eski bayramların coşkusunu ve heyecanını özlemle anıyorum. O güzel günlerin hatırına, sana ve ailene huzur dolu bir bayram diliyorum. Bayramınız mübarek olsun."

 17. "Çocukken bayramlarda yaşadığımız o mutluluğu hatırlıyor musun? O güzel anıların hatırına, sana ve sevdiklerine mutlu bir bayram diliyorum."

 18. "Eski bayramlarda büyüklerimizin ellerini öpmek için sabırsızlanırdık. O güzel anıları anarak, sana ve ailene huzur dolu bir bayram diliyorum. Bayramınız kutlu olsun."

 19. "Anneannemin elinden aldığımız bayram harçlıklarını ve o güzel bayram sofralarını özlemle anıyorum. Nice mutlu bayramlara, bayramınız mübarek olsun."

 20. "Çocukluğumuzun bayramlarını hatırlıyor musun? O güzel günlerin anısına, sana ve sevdiklerine mutlu bir Kurban Bayramı diliyorum."

 21. "Eski bayramların tadı bir başka olurdu. O güzel günleri anarak, sana ve ailene huzur dolu bir Kurban Bayramı diliyorum. Bayramınız mübarek olsun."

 22. "Çocukken yaşadığımız o güzel bayram sabahlarını hatırlıyor musun? O günlerin anısına, sana ve sevdiklerine mutlu bir bayram diliyorum. Bayramınız kutlu olsun."

 23. "Eski bayramlarda yaşadığımız o güzel anıları unutmuyorum. O günlerin anısına, sana ve ailene huzur dolu bir bayram diliyorum. Bayramınız kutlu olsun."

 24. "Çocukken bayramlarda yaşadığımız o heyecanı ve mutluluğu hatırlıyor musun? O güzel anıların hatırına, sana ve sevdiklerine mutlu bir bayram diliyorum."

 25. "Eski bayramlarda büyüklerimizden aldığımız duaları ve harçlıkları özlemle anıyorum. O günlerin anısına, sana ve ailene huzur dolu bir bayram diliyorum. Bayramınız kutlu olsun."

Bu nostaljik bayram mesajları ile sevdiklerinizi geçmişin güzel anılarına götürebilir ve onlara unutulmaz bir bayram yaşatabilirsiniz.

Kaynak:Haberler

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.