Melek Sayısı Nedir?

Melek Sayısı Nedir?
Melek Sayısı Nedir? Melek Sayıları Ne Anlama Gelir?Melek sayısı nedir? Melek sayımızı nasıl buluruz? Melekler fiziksel dünyadan daha yoğun titreşimsel frekansta var olan bir alemde yaşayan göksel varlıklardır. Tanrının habercisi...

Melek Sayısı Nedir? Melek Sayıları Ne Anlama Gelir?

Melek sayısı nedir? Melek sayımızı nasıl buluruz? Melekler fiziksel dünyadan daha yoğun titreşimsel frekansta var olan bir alemde yaşayan göksel varlıklardır. Tanrının habercisi olan melekler tanrının yasalarına bağlıdır emirlerine göre hareket ederler. Aslında bu melek sayılarını kader ve evrenin gönderdiği işaretlere bağlayabiliriz. Manevi dünya ve fiziksel dünyamızın arasında ince bir perde vardır. Bu nedenle evrenin bizlere bir eylem çağrısı olarak işaretler gönderir. Bu işaretler doğru yolda olduğumuza dair olabilir ya da bir işe başlarken onun olumsuz olacağını gibi gibi bu işaretler tamamen evrene gönderdiğimiz enerjiyle alakalı olduğunu düşünüyorum. Melek Sayısı Nedir Melek Sayısı Nedir Aslında psikolojik ve inanmayla alakalı bir inanç ama bu demek değildir ki bunların varlığını yok sayalım sadece evrene ne kadar pozitif enerji yolladığımız doğrultusunda işlenen bir sistem gibi ilerliyor. Melek sayımızı bulmamız da aslında neye nasıl baktığımızla alakalı, evren bize bu sayıyı herhangi bir telefon numarasında ya da bir alışveriş fişinde art arda gelen sayılarla gösterebilir. Bunlar küçük ama anlamlı tesadüfler olarak karşımıza çıkabilir. Sayıları aslında  bizler günlük yaşantımızda miktar belirtmek için kullanıyoruz ancak melek sayıları farklıdır. Melek sayıları dizilerinin özel anlam taşıyan belirli titreşim frekanslarına bağlı olduğu söylenir. Peki evrende bu işaretler nasıl algılanıyor bize ne gibi mesajlar bırakıyor ne anlamamızı istiyor. Melek sayılarını anlamak ve yorumlamak için bu sayılarının ne anlama geldiğini bilmek gerekir.

Melek sayıları ve anlamları

  • 111- HIRS
  • 222- NEŞE
  • 333- ÖZGÜRLÜK
  • 444- DÜRÜSTLÜK
  • 555- AŞK
  • 666- GÜÇ, LİDERLİK
  • 777- İÇ HUZUR
  • 888- KARMA
  • 999- ZAMAN

Çoğumuz bize özel melek sayımız olsun isteriz ve bunun için melek sayımızı ararız araştırırız bulmak için çeşitli işaretler ararız fakat yukarıda da bahsettiğim gibi bu bize evrenin bir işareti olarak adlandırıyoruz bunu aramamıza gerek yok zaten eğer ihtiyacımız varsa evren bunu bize bir şekilde gösteriyor ve bulmamıza yardımcı oluyor. O yüzden aramak yerine size gönderilecek olan işaretleri bekleyin bu sürede de algılarınız açık olsun bazen evren bu sayıları ufak işaretler şeklinde karşımıza çıkarabilir. Yukarıda sayıları üçer tane yazdık fakat bu iki de olabilir tek de yada dört tane “12 12” şeklinde de olabilir bunların anlamları da şu şekildedir. İki farklı sayı ardışık “12 12” şeklinde karşımıza çıktı ise bu 1 ve 2 melek sayılarının beraberinde geleceğine işarettir. Hırs sana neşe getirecek şeklinde yorumlayabiliriz.

Melek Sayıları Hakkında Görüş ve Önerilerinizi Bekliyoruz. Sizin Melek Sayınız Hangisi?

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.