Kredi Kartı Limit Yükseltme Hilesi Nasıl Yapılır? Var Mı?

Kredi Kartı Limit Yükseltme Hilesi Nasıl Yapılır? Var Mı?
Kredi kartı limit yükseltme hilesi nasıl yapılır? Ülkemizde milyonlarca kredi kartı kullanan vatandaşımız bulunurken, bunların yanında kredi kartı mağduru birçok vatandaşımız da bulunuyor. Düzenli olarak kullanılan kredi...

Kredi kartı limit yükseltme hilesi nasıl yapılır? Ülkemizde milyonlarca kredi kartı kullanan vatandaşımız bulunurken, bunların yanında kredi kartı mağduru birçok vatandaşımız da bulunuyor. Düzenli olarak kullanılan kredi kartınızdaki limitin yetersiz olması durumunda, kartınıza bağlı banka şubenizle görüştükten sonra gerekli görülmesi takdirde kredi kartı limitiniz artabilir, bunun yanında limit artış talebiniz de reddedilebilir. Kredi kartı limitinizin arttırma talebini tekrar gözden geçirmenizde sizin için fayda var. Çünkü kredi kartı sizin olmayan parayı kullanmanız, daha sonra ödemeniz anlamına gelir.

Kredi Kartı Limit Yükseltme Hilesi Nasıl Yapılır?

Kredi kartı limiti yükseltme hilesi nasıl yapılır? Kredi kartını devamlı kullanan vatandaşlar, bazı durumlarda limitlerinin yetmediğini dile getirdikleri zamanlar oluyor. Bu durumda kredi kartının limitini yükseltmek için arayışa giriyor. Kredi kartı limit yükseltme hilesi diye bir durum söz konusu değildir. Sadece kredi kartınızın limitinin yetersiz olduğunu düşünüyorsanız, banka şubenizle iletişime geçmelisiniz. Müşteri temsilcinizle yapacağınız görüşme sonrasında, gelirinize göre ortalama bir hesaplama yapılıp, üzerinize herhangi bir borç var mı yok mu diye araştırmasıyla birlikte düzenli olarak ödeme yapılıp yapılmadığına bakılacaktır.

Kredi Kartı Limit Arttırma Taktikleri

Kredi kartı limit arttırma taktikleri olarak bir kaç işlemden sizlere bahsedeceğiz. Öncelikle aylık gelirinizin hesaplanması gerekiyor. Aylık gelirlerin kayıtlı olması burada en önemli durumdur. Bütün kredi kartlarınızın toplamı aylık kayıtlı gelirinizin 4 katıysa, kredi kartı limitinin artmayacaktır. Kredi kartı limiti nasıl arttırılır sorusunu bir çok vatandaşımız sorarken, eğer kredi kartı limitiniz yükselmiyorsa bir kaç işlemi yaptığınızdan emin olmanız gerekiyor. Kredi kartı limit arttırma işlemi için öncelikle gelir ve giderlerinizin karşılaştırması yapılır. Bundan sonra kredi kartı limiti hesaplama işlemi adınıza yapılacaktır. Bazı bankaların istisna göstererek yeni kredi kartı verme imkanı da bulunuyor. Bankanızın onaylanmadığı limit yükseltme işleminizi, bir başka banka size kayıtlı gelirinizin 4 katını geçmeyecek limitte size kredi kartı çıkartabilir. Kayıtlı olmayan bir geliriniz varsa; SGK'ya giderek bunu kayıt altına aldırmanız kredi kartı limitinizin yükseltilmesinde önemli bir rol oynar.

Kredi Kartı Limit Yükseltme Hilesi Var Mı?

Kredi kartı limit yükseltme hilesi var mı? Kredi kartı limit yükseltme durumu mevcuttur. Ancak kredi kartı limit yükseltme hilesi diye bir durum söz konusu değildir. Kredi kartı limitinizi yükseltmek istiyorsanız bankanız ile iletişime geçmeniz gerekiyor. Bunun yanında bağlı olan banka şubenize giderek de müşteri temsilcisiyle yapacağınız görüşme sonrasında size en uygun şekilde geri dönüş yapılacaktır.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Sicili Bozuk Olana Kredi Veren Bankalar

Yeni Kimlik Seri No Nerede Yazar? Cilt No Aile Sıra No Cüzdan No


Kredi kartı limitinizin yükseltilmesini istiyorsanız bazı şartları yerine getiriyor olmanız gerekiyor. Bu şartlar;

  • Kredi kartı ödemelerinizin son ödeme tarihini geçirmeden yapıyor olmanız.
  • Kredi kartınızdaki limiti size en uygun şekilde kullanıyor olmanız.
  • Düzenli ödemelerini yapmanız gerekiyor.
  • Fatura ödemesi yapmanız gerekiyor.

Kredi Kartı Limiti Nasıl Belirlenir?

Kredi kartı limiti nasıl belirlenir? Kredi kart limiti neye göre belirlenir diye soranlara bankanın verdiği cevabın aynısını bizler de vereceğiz. Kredi kartı limiti kayıtlı olan gelirleriniz hesaplanarak belirlenir. İlk defa kredi kartı başvurusu yapacak olanların, ilk yıl içindeki kredi kartı limiti hesaplanarak kayıtlı olan gelirinin 2 katı olarak verilecektir. Bu bir sonraki sene içerisinde 4 katı olarak kredi kartı limiti yükseltilecektir. Ancak kredi kartı limiti düzenli ödemeler yapılmadığı takdirde yükselmeyecektir. Kredi Kartı Limit Yükseltme Hilesi Nasıl Yapılır? Var Mı?

Kredi Kartı Limiti Yükseltme Ne Kadar Sürer?

Kredi kartı limiti yükseltme ne kadar sürer? Kredi kartı limiti yükseltmek isteyen kredi kartı kullananlar, banka şubelerine başvuru yaptıktan sonra, kayıtlı ödemeleriniz baz alınacaktır.

Kredi kartı

limiti hesaplama işlemi kayıtlı gelirinizin 4 katı kadar olacağından sizlere başvurunuzdan 24 sonra kısa bir sürede de gerçekleşebilir.

Kredi Kartı Limitim Neden Artmıyor?

Kredi kartı limitim neden artmıyor? Kredi kartı limitinizi yükseltmek için bankanıza başvuru yaptıktan sonra kredi kartı limiti hesaplama işleminizden kısa süre sonra gerçekleşecektir. Kredi kartı limitinizin artmamasının en büyük nedenlerinde bir tanesi, ödemelerinizi düzenli olarak yapmadığınız olabilir. Ödemelerinizi düzenli olarak yapıyorsanız, kayıtlı gelirinizin kredi limiti yükseltmek için yeterli olmaması da diğer bir engel olarak biliniyor. Bir diğer seçenek de; kredi notunuzun düşün olmasından dolayı limitiniz yükselmeyebilir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum