Green Kart Başvuru Sonuçları

Green Kart Başvuru Sonuçları
Green Kart Başvuru Sonuçları. Green Kart Nedir? Green kart başvurusu nasıl yapılır? Green Cart başvuru sonuçları nasıl öğrenilir? Green Kart Başvuru Sonuçları bu gün açıklanıyor. Binlerce Kişinin başvuruda bulunduğu green...

Green Kart Başvuru Sonuçları. Green Kart Nedir? Green kart başvurusu nasıl yapılır? Green Cart başvuru sonuçları nasıl öğrenilir? Green Kart Başvuru Sonuçları bu gün açıklanıyor. Binlerce Kişinin başvuruda bulunduğu green kart başvuru sonuçları bu gün açıklanıyor. Green kart hayali milyonlarca gencin hayali diyebiliriz. Green Kart Amerika'ya giriş için geçerli olan bir karttır. Amerika'da yaşamaya hak kazandıran bir karttır. Green Kart Başvuru Sonuçları Green Kart Başvuru Sonuçları

Green Kart Nedir?

Green Card, ABD göçmenlik yasalarına göre ABD'de daimi oturma izni veren bir belgedir. Green Card sahipleri ABD'de süresiz olarak kalabilirler ve ABD vatandaşı olmayan kişiler için çalışma izni, eğitim izni, sağlık hizmetlerine erişim, sosyal hizmetlere erişim ve diğer haklardan faydalanabilirler. Green Card sahibi olmak, ABD vatandaşı olmayan kişilerin ABD'de kalma ve çalışma haklarını yasal olarak elde etmelerini sağlar. Green Card başvuru süreci oldukça uzun ve karmaşıktır ve başvuru sahibinin belirli kriterleri karşılaması gerekmektedir. Green Card sahibi olmak, ABD'de yaşama ve çalışma fırsatı sunar ve ABD vatandaşı olmayan kişilere ABD'de yaşamak için bir yasal statü sağlar. Ancak, Green Card sahibi olmak ABD vatandaşı olmakla eşdeğer değildir ve bazı haklar ABD vatandaşlarına özgüdür.

Green kart başvurusu nasıl yapılır?

Green Card, Amerika Birleşik Devletleri'ne (ABD) kalıcı bir ikamet hakkı kazandıran bir göçmenlik programıdır. Green Card başvurusu yapmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

  • Green Card başvurusu için uygun olup olmadığınızı belirleyin. Bu programın uygunluk kriterleri, mesleki nitelikler, aile bağlantıları, yatırım veya çeşitli diğer faktörlere dayanabilir. Ayrıca ABD'de yasal olarak bulunmanız gerekmektedir.
  • Green Card başvurusu için uygun bir kategori belirleyin. Bu kategoriler arasında evli olanlar, bekar olanlar, işveren sponsorluğu ve yatırımcılar gibi seçenekler bulunmaktadır.
  • Green Card başvurusu için gerekli belgeleri toplayın. Bu belgeler arasında kimlik belgesi, pasaport, doğum belgesi, evlilik veya boşanma belgeleri, işveren sponsorluğu için iş sözleşmeleri veya yatırımcılar için finansal belgeler gibi belgeler bulunabilir.
  • Green Card başvurusunu hazırlayın ve gönderin. Green Card başvurusunu hazırlamak için, ABD Göçmenlik ve Vatandaşlık Servisi (USCIS) web sitesindeki form ve talimatları takip edebilirsiniz. Başvurunuzu online olarak veya posta yoluyla gönderebilirsiniz.
  • Başvurunuzun işleme alındığını doğrulayın. Başvurunuzun USCIS tarafından işleme alındığını ve herhangi bir ek bilgi gerekip gerekmediğini doğrulamak için başvuru takip numaranızı kullanarak USCIS web sitesinde durumunu kontrol edebilirsiniz.

Green Card başvurusu yapmak karmaşık bir süreç olabilir, bu nedenle bir avukattan veya göçmenlik danışmanından yardım almanız önerilir.

Green Cart başvuru sonuçları

Green kart başvuru sonuçları açıklandı. Başvuru Sonuçlarını öğrenmek için hemen

https://www.dvlottery.state.gov/

tıklayın ve açılan sayfada sizden istenen bilgileri girin ve sonucunuzu öğrenin.

Devlet Ödemeleri yardım başvurusu için hemen

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum