Cesur Girişimci Kredisi Nedir? 400.000 TL Cesur Girişimci Kredisi Kimler Alabilir? Başvuru Formu

Cesur Girişimci Kredisi Nedir? 400.000 TL Cesur Girişimci Kredisi Kimler Alabilir? Başvuru Formu
Cesur Girişimci Kredisi Nedir? Kimler Alabilir? Başvuru FormuCesur Girişimci Kredisi Nedir? Kimler Alabilir? Başvuru Formu. Cesur Girişimci Kredisi Şartları Nelerdir? Cesur Girişimci Kredisi Başvuru Formu. Cesur Girişimci Kredisi Faiz...

Cesur Girişimci Kredisi Nedir? Kimler Alabilir? Başvuru Formu

Cesur Girişimci Kredisi Nedir? Kimler Alabilir? Başvuru Formu. Cesur Girişimci Kredisi Şartları Nelerdir? Cesur Girişimci Kredisi Başvuru Formu. Cesur Girişimci Kredisi Faiz Oranları. Cesur Girişimci Kredisi Ne Kadar? Günümüzde bankalar ve finans kuruluşları çeşitli amaçlar için kredi kullandırmaktadır. Cesur girişimci kredisi ise ortaya çıkan yeni bir kredi türüdür. Cesur girişimci kredisi nedir sorusu banka müşterileri tarafından sıkça sorulur. Cesur girişimci kredisi, Halkbank tarafından başlatılan yeni bir programdır. Bu programda üniversite mezunu olup gerekli şartları sağlayan kişiler girişimci kredisi çekerek iş kurabilmektedir. Cesur girişimci kredisinin üst limiti 400 bin TL olarak belirlenmiştir. Yani banka müşterileri girişimde bulunabilmek amacıyla kredi çekmek istediklerinde 400 bin TL’ye kadar onay alabilecektir. Ödeme vadeleri ise 12 ay ana para ödemesi olmaksızın 60 ay olarak belirtilmiştir. Örneğin 400 bin TL kredi çeken bir girişimci bu kredi tutarını 60 eşit taksit ile ödeyecektir. Cesur Girişimci Kredisi Nedir Cesur Girişimci Kredisi Nedir

Cesur Girişimci Kredisi Şartları Nelerdir?

Halkbank tarafından sunulan cesur girişimci kredisinden faydalanabilmek için bazı şartları taşımanız gerekir. Cesur girişimci kredisi şartları nelerdir sorusunun yanıtı aşağıda sıralanmıştır:

  • Üniversitelerin ön lisans veya lisans programlarından mezun olmak
  • Eğitim alınan iş kolunda en az 2 yıl deneyim kazanmak
  • 45 yaşını aşmamış olmak
  • Türkiye’de faaliyet gösteren bankalarda hesap açma ve kredi kullanma yeterliliğini taşımak

Yukarıda yer alan şartları taşıyan banka müşterileri, Halkbank ile iletişime geçerek cesur girişimci kredisinden faydalanabilmektedir. Bu krediyi iş yerinizi açmadan önce veya açtıktan sonra talep etmeniz mümkündür. Talebiniz anında değerlendirilecek ve sonuç sizlerle paylaşılacaktır. Ancak şartlardan herhangi birini sağlamamanız durumunda başvurunuz olumlu sonuçlanmayacaktır.

Cesur Girişimci Kredisi Başvuru Formu

Bir girişimde bulunabilmek için kredi çekmek istiyorsanız cesur girişimci kredisi başvuru formu doldurmanız gerekecektir. Bu krediye başvuruda bulunabilmek için önünüzde iki yol vardır. 81 ilin tamamında bulunan Halkbank şubelerine giderek başvuru yapabileceğiniz gibi aynı zamanda bankanın internet kanallarını ziyaret ederek başvuruda bulunabilirsiniz. Sizler başvuruda bulunduğunuzda kredi sonucu dakikalar içerisinde sisteme kayıtlı cep telefonunuza kısa mesaj olarak gönderilir. Kredinizin onaylanması durumunda prosedürlere göre aynı gün veya takip eden ilk iş günü kredi tutarı hesabınıza tanımlanacaktır. Başvurunuzun işleme alınabilmesi için banka tarafından istenen belgeleri eksiksiz bir şekilde temin etmeniz gerekir.

Cesur Girişimci Kredisi Faiz Oranları

Cesur girişimci kredisi faiz oranları, bu krediden faydalanmak isteyen banka müşterileri tarafından merak edilmektedir. Halkbank tarafından istenen faiz oranları henüz kesinlik kazanmamıştır. Bu kredi için belirlenen faiz oranlarını öğrenebilmek için öncelikle banka şubelerini ziyaret etmeniz ve yetkililer ile görüşmeniz gerekir. Bu sırada sizlere faiz oranları ile alakalı net bir bilgi verilecektir. Girişimci kredileri için genellikle düşük faiz belirlenir. Bu nedenle faiz oranlarının tüketici kredisine göre çok daha düşük olduğunu görebilirsiniz. Kredinin üst limiti ise 400 bin TL olup 60 ay vade ile verilmektedir. Gerekli şartların tamamını sağlayan banka müşterileri bu krediden kolayca faydalanabilmektedir.

Cesur Girişimci Kredisi Ne Kadar?

Halkbank tarafından sunulan cesur girişimci kredisine başvuruda bulunmak isteyen banka müşterileri, cesur girişimci kredisi ne kadar sorusunu yönelterek yanıt aramaktadır. Cesur girişimci kredisi için bir alt limit yoktur. Ancak üst limit 400 bin TL olarak belirlenmiştir. Yani kredi çekmek isteyen banka müşterileri maksimum 400 bin TL çekebilecektir. Klinik açmak isteyen doktorlar ve veterinerler, laboratuvar kurmak isteyen biyologlar, etüt merkezi açmak isteyen öğretmenler ve büro açmak isteyen avukatlar bu krediden faydalanabilir. Ayrıca benzer şekilde eğitim aldığı iş kolunda en az 2 yıl deneyim kazanan üniversite mezunları da cesur girişimci kredisinden kolayca faydalanabilmektedir.

İcralık olanlara kredi veren bankalar

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.