BİM Yağ Fiyatları Sole Yağ Fiyatı

BİM Yağ Fiyatları Sole Yağ Fiyatı
BİM Yağ Fiyatları; Türkiye’de oldukça fazla şubesi olan BİM marketler zinciri birçok kişinin günlük, aylık alışverişlerinde tercih ettiği markalardan birisidir. Özellikle son zamanlarda artan yağ fiyatları ile BİM yağ...

BİM Yağ Fiyatları; Türkiye’de oldukça fazla şubesi olan BİM marketler zinciri birçok kişinin günlük, aylık alışverişlerinde tercih ettiği markalardan birisidir. Özellikle son zamanlarda artan yağ fiyatları ile BİM yağ fiyatları oldukça merak edilmektedir. 2021-2022 yıllarında devamlı olarak değişkenlik gösteren yağ fiyatlarının güncel durumları sıklıkla araştırılmaktadır.

BİM Yağ Fiyatları

BİM yağ fiyatları; Temel tüketimlere bakıldığı zaman en baş sıralarda yağlar geliyor. Sıvı yağ birçok yemek ve hamur işi yapımında gerekli olan malzemedir. Bu yüzden evlerin olmazsa olmaz bir parçası haline gelmiş durumdadır. Fiyatların ne kadar süre daha artmaya devam edeceği bilinmese de güncel fiyatlar hakkında bilgi sahibi olmakta fayda olacaktır. BİM marketlerinde farklı birkaç markanın yağ satışı yapılmaktadır. Hepsi farklı fiyatlara sahiptir.

BİM Ayçiçek Yağı Fiyatları

BİM ayçiçek yağı fiyatları son zamanların en çok araştırılan konularından birisi haline gelmiştir. Özellikle son dönemde tüm marketlerde olduğu gibi BİM sıvı yağ fiyatları artış göstermektedir. Bu yüzden 5 litrelik yağlar daha fazla rağbet görmeye başladır. En çok merak edilen ise genellikle BİM yağ fiyatları ve 5 litrelik sıvı yağ fiyatlarıdır. Elbette yağ fiyatları tercih edilen markaya göre farklılık göstermektedir. Ortalama olarak bakıldığı zaman Ayçiçek yağlarında 1 litresi 33-35 TL arasındadır. BİM ayçiçek yağı fiyatları:

 • 2 LT Abalı Ayçiçek Yağı: 65 TL
 • 2 LT Biryağ Ayçiçek Yağı: 63,90 TL
 • 1 LT Sole Ayçiçek Yağı: 31,90 TL
 • 5 LT Sole Ayçiçek Yağı: 147,50 TL
 • 5 LT Yudum Ayçiçek Yağı: 173,50 TL

Yağ fiyatlarında ciddi artışlar söz konusudur. Ancak KDV oranlarının %1’e düşmesi fiyatlara yansımıştır.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


A101 Yardım Kartı Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır? Bakiye Sorgulama ve Başvuru Formu

Bim Yardım Kartı Nasıl Alınır? Başvurusu ve Başvuru Formu

ŞOK Market Yardım Kartı Nasıl Alınır? Başvuru Formu ve Bakiye Sorgulama


BİM Sıvı Yağ Fiyatları

Sıklıkla değişen fiyatlarda en çok merak edilen konulardan birisi sıvı yağlardır. Birçok kişi devamlı olarak sıvı yağların fiyatlarını takip etmektedir. Bu yüzden BİM sıvı yağ fiyatları çok fazla araştırılmaktadır. BİM sıvı yağ fiyatları güncel:

 • 2 LT Sole Ayçiçek Yağı: 50,90 TL
 • 1 LT Sole Ayçiçek Yağı: 31,90
 • 2 LT Sırım Riviera Zeytinyağı: 83,90 TL
 • 1 LT Sırım Sızma Zeytinyağı: 48,90 TL

Tüm marketlerde olduğu gibi BİM zincir marketlerinde de haftalık olarak fiyat değişimleri olmaktadır.

BİM’de Sole Yağ Fiyatları

BİM’de Sole yağ fiyatları sıklıkla araştırılan konular arasında yer almaktadır. Çünkü BİM’den yapılan alışverişlerde yağ olarak en çok tercih edilen marka Sole markasıdır. En güncel fiyatlar çağrı merkezlerinden öğrenilebilmektedir. Ekonominin sarsıntılı bir dönem geçirmesi elbette en çok market sektörünü etkilemektedir. Aynı zamanda ülkeler arasında yaşanan bazı durumlardan dolayı da yağ fiyatları çok fazla etkilenmektedir. BİM yağ fiyatları en çok merak edilen gıda ürünüdür. Yağ fiyatlarında KDV oranının %1’e düşmesi vatandaşa oldukça iyi bir şekilde yansımaktadır. Çünkü fiyatları doğrudan etkileyen bir durumdur. BİM’de Sole yağ fiyatları devamlı olarak güncellenmektedir. Satın alınmak istenen litreye göre fiyatlar değişiklik göstermektedir. Alışveriş yapmadan önce kısa bir araştırma ile güncel fiyatların öğrenilmesi mümkün olacaktır. BİM Yağ Fiyatları Sole Yağ Fiyatı

BİM Sole Ayçiçek Yağı Fiyatı

Türkiye genelinde oldukça fazla mağazaya sahip olan

BİM

marketler zincirinde Sole Ayçiçek yağ fiyatları vatandaşlar tarafından sıklıkla araştırılmaktadır. En çok tercih edilen marka olarak BİM Sole ayçiçeği yağı fiyatı:

 • 1 LT Sole ayçiçeği yağı: 31,90 TL
 • 2 LT Sole ayçiçeği yağı: 50,90 TL
 • BİM 5 LT Sole yağ fiyatı: 147,50 TL

Evlerin olmazsa olmaz parçası haline gelen Ayçiçek yağının fiyatı devamlı olarak güncellenmektedir. O yüzden markete gitmeden önce fiyat araştırması yapmakta fayda olacaktır. En ucuz Ayçiçek yağı aranır iken göze hemen Sole markası çarpmaktadır. BİM’de kolaylık ile bulanabilecek olan 5LT seçeneği ile uzun süre kullanım sağlanabiliyor. BİM yağ fiyatları 1LT ya da 2LT olarak satılan yağlardan daha avantajlı olduğu gözlemlenmektedir. BİM Sole Ayçiçek yağı hakkında araştırma yapıldığı zaman birçok farklı zengin ve besleyici içeriğe sahip olduğu görülmektedir. Kötü bakterilerin vücuda girmesini engelleyen koruyucu bir yapıya sahiptir. Doğru bir şekilde kullanıldığı halde sağlık açısından oldukça faydalı olduğu görülmektedir.

BİM Yağ Fiyatı Ne Kadar?

Son dönemlerde vatandaşların en çok sorduğu sorulardan birisi şüphesiz BİM yağ fiyatları ne kadar sorusudur. BİM marketlerinde en çok satılan markalardan birisi Sole’dir. Bu yüzden alışveriş konusunda BİM marketlerinden vazgeçemeyen kişiler için BİM yağ fiyatları oldukça önemli bir hal alıyor. Tüm marketler son zamanlarda sıklıkla yağ fiyatlarını güncellemektedir. Hal böyle olunca aynı şekilde BİM marketlerinde de sıklıkla yağ fiyatları değişmektedir. 5 litre ayçiçeği yağı fiyatı BİM bakıldığı zaman en avantajlı ürün olduğu görülmektedir. 1 LT yağlar marka marka değişmesi ile birlikte genel olarak 33-35 TL arasındadır. Kullanım durumuna göre değişse dahi çok kısa bir süre içinde tükenmektedir. Çünkü bakıldığı zaman evde yapılacak birçok yemek için sıvı yağ kullanılması gerekmektedir. Ancak BİM 5 LT Sole yağ fiyatı 147,50 TL ile diğerlerine kıyasla daha uyguna denk gelmektedir.

5 Litre Ayçiçek Yağı BİM Fiyatı Ne Kadar?

Yağ fiyatlarına gelen zamlar ile birçok kişi 5 Litrelik yağlara yönelmeye başladı. Bu yüzden 5 litre ayçiçeği yağı fiyatı BİM güncel fiyatları merak ediliyor. BİM yağ fiyatları ve 5LT Ayçiçek yağ fiyatları:

 • 5LT Sole Ayçiçek yağı: 147,50 TL
 • 5LT Komili Ayçiçek yağı: 218 TL
 • 5LT Orkide Ayçiçek yağı: 242 TL
 • 5LT Biryağ Ayçiçek yağı: 185 TL
 • 5LT Bizim Ayçiçek yağı: 154 TL
 • 5LT Sırma Ayçiçek yağı: 189 TL

BİM 5 Litre Yağ Fiyatı

Kişiler evlerine yapacakları alışverişlerde her zaman hem kaliteyi hem de uygun fiyatı bir arada bulmak isterler. Bu yüzden birçok market üzerinden araştırma yapılmaktadır. Son dönemlerde sıvı yağ fiyatlarının hızlı artış göstermesi ile birlikte 5 Litrelik yağ fiyatları merek edilmeye başlanmıştır. Özellikle BİM Sole Ayçiçeği yağı fiyatı birçok yere kıyasla uygun olduğu için oldukça rağbet görmektedir. Bu yüzden en fazla merak edilen fiyatlardan birisidir. BİM 5 LT Yağ Fiyatı:

 • 5LT Yudum: 173,50
 • 5LT Biryağ: 171,50
 • 5LT Sole Ayçiçek yağı: 147,50

Genel olarak bakıldığı zaman uygun fiyatlı olan sıvı yağlar göze çarpmaktadır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.