işkur evde paketleme işi başvuru. İşkur Paketleme İşi Veriyor Mu?

işkur evde paketleme işi başvuru. İşkur Paketleme İşi Veriyor Mu?
işkur evde paketleme işiişkur evde paketleme işi başvuru. Evde Paketleme İşi Veren Firmalar. İŞKUR evde paketleme Nasıl Başvurulur? LC Waikiki evlere iş veriyor mu? İŞKUR evde paketleme işi ne kadar kazanıyor? İŞKUR paketleme...

işkur evde paketleme işi

işkur evde paketleme işi başvuru. Evde Paketleme İşi Veren Firmalar. İŞKUR evde paketleme Nasıl Başvurulur? LC Waikiki evlere iş veriyor mu? İŞKUR evde paketleme işi ne kadar kazanıyor? İŞKUR paketleme işi nedir?          Ülkemizde istihdamı sağlamak, işsizliği gerektiği kadar en aza indirme çabası için ülkemizde kurulmuş bir sürü kurum ve kuruluş vardır. Bunlardan biri de şüphesiz

İŞKUR

’dur. (Türkiye İş Kurumu) İŞKUR, işsiz vatandaşlarımıza destek olmak, gençlere el uzatmak, kadınlara gerekli gücü sağlamak; projeleri hayata geçirmek için imkân tanımak adına çeşitli faaliyet ve destek paketleri vardır. Bu faaliyetler içerisinde en çok incelenenler evde iş imkanlarıdır. Toplumumuzda kadınların iş hayatına girmesi henüz çok ileri düzeyde değildir. Evinde oturan onlarca ev hanımı var ve ev ekonomisine katkı sağlamak adına çeşitli arayışlar içine girmişlerdir. İŞKUR, kendi bünyesine bağlı birçok kurum ve işverene aracı olarak, işsiz vatandaşlara iş imkanlarını iletmektedir.

İşkur evde paketleme işi başvuru 2023

İŞKUR’a Üye olabilmek için; 

https://www.iskur.gov.tr/is-arayan/kayit/

sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Sayfa içerisinde iş ilanlarını takip ederek kendinize göre uygun olanlara da başvurabilirsiniz. Evde rahatlıkla paketleme işi yaparak yüksek gelirler elde edebilirsiniz. daha fazlası için

evden iş fikirlerim https://www.devletodemeleri.com/evden-is-fikirlerim/

sayfasını da ziyaret edebilirsiniz. işkur evde paketleme işi başvuru işkur evde paketleme işi başvuru

İşkur Evde Paketleme İşleri nelerdir?

 • Evde Sabun Paketleme Evde sabun paketleme işleri, firmaların belirlediği miktarda hazır sabunlar ile bunların konulacağı paketler evlerinize teslim ediliyor ve siz bunları paketliyorsunuz. Paket başı para kazanıyorsunuz ve bu miktar firmanın inisiyatifine göre değişkenlik gösterir. Evde sabun paketleme işi için aylık olarak yaklaşık 10.000 ile 20.000 arası paket sabun yapmak gerekiyor.Fakat sizin müsait olma durumunuza göre miktar değişebilir. Aylık getirisi ise en az 2.000 liradır. Tabi en kötü kazanç iki bin olacak şekilde yaptığınız sabun sayısı arttıkça kazancınız da bir o kadar artabilir.
 • Maket Bıçağı Paketleme Paketleme işini severek, düzgün ve dikkatli bir şekilde yaptığınız zaman vazgeçemeyeceğiniz bir iş haline gelecektir.Çünkü oldukça kolay, pratik ve keyiflidir. Evde maket bıçağı paketleme işinin size aylık getirisi yaklaşık olarak 2.000-2.500 liradan başlamaktadır.
 • Kürdan Paketleme Kürdan, her markette ve her mahalle bakkalında olmaza olmaz satılan ürünler arasındadır. Eskiden beri hayatımızda varlığını sürdüren ve hep var olacak kürdanın paketleme işi için de kolları sıvamak gerek. Kürdanın satımı normal şartlarda zaten uygunadır.O yüzden bir kürdan paketi yapımı çok şey kazandırmayabilir fakat evde oturan ve işi olmayan hanımlar ya da öğrenciler için harçlık, gelir kapısıdır. Çalışma ve hesaplama şekli firmaya göre değişir. Kimi kilo ile kimi ise paket bazında para vermektedir.Kürdanın getirisi ne kadar az olursa olsun, el çabukluğunuz varsa daha fazla talep edebilirsiniz ve ayda 2.000 liradan başlayacak şekilde para kazanabilirsiniz. Kürdandan alacağınız kazancı biraz da sizin el hızınız belirleyecektir.
 • Telefon Kılıfı Paketleme Telefon kılıfı paketleme işi diğer işlere nazaran daha fazla kazanç kapısı demektir. Bin kılıf başına yaklaşık 120-170 lira arasında kazanç alabilirsiniz.Bir aile olarak işi sahiplenir ve evde yaparsanız günlük üç bin olacak şekilde aylık beş bin telefon kılıfı paketlemesi yaparsanız size aylık getirisi en az 4.000 lira olacaktır.
 • Evde Pipet Paketleme Kafeteryalar, kafeteryalara hizmet eden büyük firmalar hazırlık aşamasındayken ürünlerinin paketlenmesi için insan gücüne ihtiyaç duyarlar. Evde ek iş için arayışta olan kadınlarımız ve öğrencilerimiz için bir diğer kapı da evde pipet paketleme işidir.Aylık sizlere ortalama 3.000 küsur para en azından kazandırabilir. Siz daha fazla iş yaparsanız bu miktar 4-5 binlere kadar çıkabilir.
 • Evde Yara Bandı Paketleme En zevkli ve kazançlı paketleme yöntemlerinden biri de yara bandı paketleme işidir. Öğrenci veya ev hanımları için oturduğu yerden para kazanmak bu kadar kolay olmamıştı. Günde üç beş saat çalışma ile aylık güzel bir gelir kazanabilirsiniz.Hem ev işlerinize yetişmiş olacaksınız hem dışarıda çalışan insanlara göre daha az çalışmış olup harçlık veya ek gelir almış olacaksınız. Paketleri onlu olacak şekilde dolduracaksınız. Firma zaten gerekli miktarı detaylıca iletir.Yara bandı paketleme işinden yaklaşık olarak en kötü 4.000 civarı kazanç elde edebilirsiniz. Fakat gerekli özveriyi verir ve daha fazla paket yaparsanız veya evdeki çalışmayan başka üyelerle yaparsanız bu para yarı kat daha artabilir.
 • Evde Düğme Paketleme Pantolon, ceket, gömlek vs. yüzlerce düğme çeşidi vardır. Bunları kategorilerine göre ayıklamak ve paketlemek hem zahmetli hem çok zevkli işlerden biridir.Zahmetli işlerden biri olan düğme paketlemede yaklaşık olarak haftalık 500 ile 1.500 lira arasında kazanç sağlayabilirsiniz.Aylık olarak ise en kötü 2.000 lira olacak şekilde 5-6 bin liraya kadar kazanç sağlayabilirsiniz.
 • Evde Mendil Paketleme İşi Ek iş olarak yapılabilecek işlerden biri de mendil paketleme işidir. Elbette aylık getirisi diğerleri kadar çok olmasa da en kötü 2.500 lira getirebilir.Düzenli bir ekip çalışması sağlarsanız bu kazancınız iki katına da çıkabilir. Biraz sizden efor isteyen bir paketleme yöntemidir.

Evde Paketleme İşi Veren Firmalar

 • LC Waikiki: Bilindiği üzere LC Waikiki büyük, başta giyim üzerine olmak üzere birçok alanda ürün satışı yapan firmalardandır. Bu firmalar öğrencilere ve ev hanımlarına karşı iş imkânı ve fırsatları sunmuştur. Evde ürün paketleme işlerini ev hanımlarına ve öğrencilere ek iş olarak ve sözleşmeli olacak şekilde fırsata çevirmiştir.

LC Waikiki’nin İstediği Kriterler: 

 1. Öncelikle Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
 2. Çalışmasına engel olmayacak standartlara sahip olmak,
 3. Düzenli ve rahat bir ortam hazırlığı yapmak,
 4. Takım haline ayak uyduracak uyumlu kişilikler olmak.

Düzenli ve verimli bir şekilde işinize odaklandığınız takdirde evinizde oturarak rahatça 4.000-5.000 arasında düzenli bir gelir elde edebilirsiniz.

 • Defacto: LC Waikiki gibi Defacto’da köklü bir mağaza zincirine sahiptir. Şirket, kendi bünyesinde, evinde paketleme yapacak kadın ve öğrencilere iş imkânı tanımaktadır. Tertipli düzenli bir çalışma ile aylık ortalama 4.000-4.500 gibi bir kazanç sağlayabilirsiniz.

LC Waikiki ve Defacto’nun yanı sıra birçok büyük şirket ve mağazalar sizlere iş imkanları sunmaktadır. İşlerin ortalama aylık getirisi sizlere 4.000-6.000 arası değişmektedir. Bu şirketler;

Mağazaların en yakın şubelerine giderek başvurabilirsiniz veya internet adreslerini ziyaret ederek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

 Gelir Yuvan ve evden iş fikirlerim için hemen

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
85 Yorum