Tarsus Evde Paketleme İşi

Tarsus Evde Paketleme İşi
Tarsus Evde Paketleme İşiTarsus evde paketleme işi. Evde oturan hanımlar, öğrenciler, emekli ve ek gelir elde etmek isteyen tüm vatandaşlarımız için evde ek iş imkanları kurtarıcı seçenekler arasında yerini almaktadır. Öğrencilere...

Tarsus Evde Paketleme İşi

Tarsus evde paketleme işi. Evde oturan hanımlar, öğrenciler, emekli ve ek gelir elde etmek isteyen tüm vatandaşlarımız için evde ek iş imkanları kurtarıcı seçenekler arasında yerini almaktadır. Öğrencilere harçlık çıkarmak için kapı, hanımların ihtiyaçlarını karşılamak ve eve destek olmak için kapı ve yaşlı emekli olan vatandaşlarımız için zaman öldürme ve para kazanma için ek iş imkânı olan evde paketleme işleri, sizin zamanınıza ve hızınıza göre oldukça güzel gelir sağlamaktadır. Tarsus Evde Paketleme İşi Tarsus Evde Paketleme İşi

Evde Paketleme İşleri Nelerdir?

 • Evde sabun paketleme
 • Evde nikah şekeri paketleme
 • Evde çorap paketleme
 • Evde kürdan paketleme
 • Evde davetiye paketleme
 • Evde anahtarlık paketleme
 • Evde kına paketleme
 • Evde takı tasarımı
 • Evde hediyelik eşya paketleme
 • Evde davetiye katlama
 • Evde balon paketleme

Evde Takı Tasarımı

Bölgenizde bulunan bijuteriler, takı dükkanlarına giderek iş talebinde bulunabilirsiniz. Bazı bijuteri ve dükkanlar işlerini kendi yaptıkları için desteğe ihtiyaç duyarlar. Ek iş imkanları sunmazlarsa bile bunu yapan bilindik güvenilir firmalarla sizi iletişime geçirebilir, aranızda iletişim kapısı oluşturabilirler. Evde takı tasarım işi, firmalarla düzenli anlaşmalar sağladığınız zaman sizler için yoğun ve kazançlı iş fırsatlarından biri olabilmektedir. Aylık düzenli yapılan takı tasarım işinden elde edilecek gelir sizin el çabukluğunuz da dahil edilirse yaklaşık 3.500 hatta 4.000’e kadar gitmektedir.

Evde Sabun Paketleme

Evde sabun paketleme işini ilgilenerek yapacaksanız aylık yaklaşık olarak üç bine yakın gelir sağlar. Bu işi aylık düzenli çalışarak yaparsanız, yani dışarıda çalışan bir işçi gibi günde yedi-sekiz saate yakın ilgilenir yaparsanız, aylık yaklaşık olarak altı bin civarı gelir elde edebilirsiniz. Evde paketleme işini tek başınıza değil de ufak çaplı bir grup kurarak yaparsanız kazancınız çok daha fazla olabilir. Grup olarak, tek başınıza yapacağınız haftalık işi bir iki günde bitirebilir ve iki katı para kazanabilirsiniz. Evde sabun paketleme işi için:

 • Aktarlar,
 • Fabrikalar,
 • İŞKUR’a başvurabilirsiniz.

Evde Anahtarlık Paketleme

Bu işten kazancınız genel olarak tane başına verilmektedir. Örneğin anahtarlık başına elli kuruş, bir lira, üç ya da beş lira yani firmanın belirlediği fiyat aralığına göre kazanacaksınız. Düzenli olarak, aylık yaptığınız zaman bu işi kazancınız 3 bine yakın olmaktadır. Size gelen pakette bulunan anahtarlık malzemelerini bir bütün haline getirerek paketlerine yerleştireceksiniz. Yapılacak iş bu kadar basit.

Evde Çorap Paketleme

 Günümüz şartlarının daha da iyi olması ve hijyen konusunun da ön planda olmasından dolayı, giyecek ve yiyecek tarzı ürünler genellikle el değmeden tasarlanmakta ve satışa sunulmaktadır. Bazı firmalar, ya gelişen teknolojiden yeterince fayda sağlayacak gücü olmadığı için bazılarının da hala evdeki vatandaşlarımıza kazanç kapısı olmak, kimsenin mağdur kalmaması ve ekonomik kalkındırmayı sağlamak için böyle geri plandan devam ettiği görülmektedir. Çorap paketleme işinden elde edilecek gelir de paket başına değişir ve bu kazançta aynı şekilde sizin el çabukluğunuza ve yaptığınız paket sayısına göre değişir. Aşağı yukarı aylık düzenli olarak yaparsanız bu işten kazancınız iyi kötü 2.500 ve 3.500 arası değişir. Tabi diğer aile fertleri de el atarsa ve bu paketler ikiye katlanırsa aylık asgari ücrete varacak kadar kazanç elde edebilirsiniz.

Evde Düğün Şekeri Paketleme

Yakın çevrenizde bulunan ufak organizasyon şirketleri, firmalarla iletişime geçerek talepte bulunabilirsiniz. Aynı şekilde Şeker satımı yapan firmalardan da evlenen çiftler bu talepleri sağlayabilmektedir. Bu yerlere de başvuru yaparak iş talebinde bulunabilirsiniz. Evde düğün, nikah şekeri paketleme işi, paket başına veya kimi firmaların kendi belirlediği gram, kilo hesabı ile size kazanç sağlamaktadır. Evde nikah şekeri paketleme işi oldukça zevklidir. Ortalama aylık düzenli yapıldığı takdirde sizlere 3 bine yakın getiri sağlamaktadır.

Evde Hediyelik Eşya Paketleme

 İş alanı geniş fakat her yerde de bulmak güçtür. Çevrenizde veya bulunduğunuz bölgeye bağlı hediyelik eşya dükkanlarını ziyaret edebilir, böyle işlerinin olup olmadığını sorgulatabilirsiniz. Bu tarz işleri mevcut ise kendiniz iş talebinde bulunabilirsiniz. İşveren kesimlerden değillerse bile ürünlerini temin ettikleri firmalarla iletişim kurmanıza veya bu işi veren diğer firmalar hakkında bilgi almanız konusunda size destek verebilirler. Hediye paketleme işinden elde edilecek kazanç, hediyenin cinsine göre büyüklüğüne göre ve paket başına göre değişkenlik gösterebilir. Bu kazancı firmanın belirlediği miktar üzerinden ve el hızınıza göre hesaplayabilirsiniz. Oturduğunuz yerden aylık ortalama 3 bine yakın para kazanabilirsiniz.

Evde Davetiye Paketleme

Evde davetiye paketleme işi günümüz şartlarında en çok tercih edilen ek işlerden biridir. Yeni evlenecek olan gençlerin veya farklı organizasyonlar için istenilen davetiyelerin basımının ardından bunların paket haline getirilmesi de oldukça zahmetlidir. Yeni evlenen bir çift 200 davetiye veya 1000 davetiye isteyebilir. Günde onlarca çiftin talebi olmaktadır ve bunlara yetişmek oldukça zordur. Firmalar bu sebepten ötürüdür ki ek destek ihtiyacı duymaktadır. Bu ek destekler de iş size düşüyor. Davetiye basımı yapan şirketlerle, firmalarla veya organizasyon şirketleriyle iletişime geçebilir ve iş talebinde bulunabiliriniz. Bu tür işlerde davetiye başına para kazanmaktasınız ve ne kadar çok davetiye olursa paketleme içinde aylık kazancınız o kadar yüksek olur. Hem zevkli hem getirisi oldukça iyi olan davetiye paketleme işinden düzenli olarak aylık kazancınızı 4 binlere çıkarabilirsiniz. Daha yüksek kazançlar da sağlayabilirsiniz düzenli olduğunuz takdirde.

Evde Balon Paketleme

Balon paketleme işi, hediyelik ürünler satan mağazalar, organizasyon şirketleri vb. alanları ilgilendiren şirketler tarafından verilmektedir. Balon paketleme işinde sizden genel olarak balonları ya renklerine göre paketlemenizi ya da belirtilen sayılarına göre paketlemenizi isteyebilirler. Evde balon paketleme işinin sizlere aylık getirisi sizin de el çabukluğunuza göre ortalama 3 bine yakın olmaktadır. Bu miktar size bağlı olarak yükselebilir ya da düşebilir.

Evde Kına Paketleme

Ufak çaplı iş yerlerinde, firmalarda hala bu tarz paketleme işleri için yardımcı destek aramaktadır. Kına paketleme işlerinde elde edilen kazanç, aynı şekilde paket sayısına göre değişkenlik gösterir. Ufak çaplı firmalar olduğu için aylık getirisi aman aman yükseklerde değil elbette fakat siz ek gelir olacak kadar kazandırır. Aşağı yukarı düzenli yaptığını takdirde sizlere en düşük 2 bin gibi bir gelir kazandırır. Daha yüksek kazanç için daha büyük firmalarla iletişime geçmelisiniz.

Evde Ek İş Başvuruları

Evde ek iş başvurusu için İŞKUR’a kayıt yapmanız ve aradığınız iş kriterlerini belirtmeniz gerekmektedir. İŞKUR’a Üye olabilmek için; 

https://www.iskur.gov.tr/is-arayan/kayit/

sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Sayfa içerisinde iş ilanlarını takip ederek kendinize göre uygun olanlara da başvurabilirsiniz.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=22893

sayfasına girerek iş kriterlerinizi ve bölgenizi belirtip arama gerçekleştirebilirsiniz. Evde ek imkânı için sosyal ağlarda birçok ilan mevcut ve bunların yüzde 70’i yalan dolandır. Mantıklı olarak evde iş imkânı veren firmalar, güven ve kolaylık açısından bulunduğu bölgedeki insanlara ulaşmak isterler. Sizin cebinizden ek para talebinde bulunan ve sizin bölgenizde olmayan tekliflerden muhakkak uzak durmalısınız.

Paketleme İşinde Aranan Kriterler

Herhangi bir işe sahip olmamak: Evde boş vakitlerinizde değerlendirebileceğiniz bir iş bölümüdür. Size verilen paketleri vaktinde yetiştirmeniz gerekir. İşsiz olmak ve bu işi yapacak kadar vaktinizin olması aranan şartlardan biridir. Evde uygun alan yaratmak: Paketleme işi için kendinize bir alan tanımanız gerekmektedir. Kimsenin sizi ve işin düzenini bozamayacağı bir ortam yaratmak aranan şartlardandır. Titiz olmak: Paketlenecek ürünün hijyen açısından sizlere verildiği gibi temiz kalması gerekiyor. Bu paketleme işinin yapımı aşamasında bulunduğunuz ortamın hijyen açısından temiz olması gerekmektedir. Özverili ve aktif olmak: Firma, size ürün getirirken haftalık yapmanızı ve zamanı gelince teslim etmenizi isteyecektir. Yetiştirebilmek için yapabileceğiniz kadar talep etmeniz, aksatmadan yerine getirip yetiştirmeniz gerekecektir. Gerekli özveriyi verir aktif olursanız yetiştirirsiniz. Takım ruhuna ve iş ahlakına uymak: İşi kavrayıp belli bir grup halinde çalışmak isteyebilirsiniz. Sizin de bu gruba ve grubun akışına ayak uydurmanız, iş ahlakını düzgün kavramanız gerekecektir. Böylelikle daha çok tercih edilen elemanlardan biri olabilirsiniz.

Evde iş fikirlerim için hemen 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
4 Yorum