Mardin evde paketleme işi. Hemen Başvurun. Evde Çalışmaya Başlayın

Mardin evde paketleme işi. Hemen Başvurun. Evde Çalışmaya Başlayın
Mardin evde paketleme işiBüyük kentlerimizde, nüfus artışının hız göstermesi ve ihtiyaçların çoğalması da tüketimi artırmıştır. Nüfus artışına bağlı olarak üretim daha seri halde ve makineleşme artmaktadır. Makine...

Mardin evde paketleme işi

Büyük kentlerimizde, nüfus artışının hız göstermesi ve ihtiyaçların çoğalması da tüketimi artırmıştır. Nüfus artışına bağlı olarak üretim daha seri halde ve makineleşme artmaktadır. Makine artışı ile işsizlik daha da ön planda ve gittikçe de yükselmektedir. Fakat bu artışına rağmen çoğu işte insan eline ihtiyaç duyulmaktadır. Paketleme işleri de aynı şekilde insan gücünün ihtiyaç duyulduğu alanlardan biridir. Evde paketleme ile hem firmalar daha uyguna işlerini yaptırmış olacak hem de sizler kazanç elde edebileceksiniz. Genellikle öğrenci ve ev hanımı olan kesim ve bunun yanı sıra emekli, evde vakit geçiren büyük vatandaşlarımız için hem zaman geçirecek bir aktivite hem de kazanç kapısı olacaktır. Mardin evde paketleme işi Mardin evde paketleme işi

Mardin Evde Paketleme İşleri Nelerdir? Evde Ek İş İmkanları Nelerdir?

 • Evde davetiye paketleme
 • Evde anahtarlık paketleme
 • Evde kına paketleme
 • Evde takı paketleme
 • Evde balon paketleme
 • Evde pipet paketleme
 • Evde düğme paketleme
 • Evde sabun paketleme
 • Evde çorap paketleme
 • Evde nikah şekeri paketleme
 • Evde maket bıçağı paketleme
 • Evde telefon kılıfı paketleme
 • Evde mendil paketleme
 • Evde para bandı paketleme

Evde Sabun Paketleme

Evde sabun paketleme işleri için çevrenizde bulunan aktarlara gidebilirsiniz aynı şekilde size yakın bulunuyorsa zeytinyağı fabrikalarına da uğrayıp iş teklifinde bulunabilirsiniz. Zeytinyağından yapılan doğal sabunlar oldukça ön planda ve talep artışı vardır. Bunların temiz bir şekilde paketlenmesi için destek elemanlara ihtiyaç duyulmaktadır. Evde sabun paketleme işlerinde paket başına para kazandığınız gibi aylık ortalama olarak 4.000 lira civarı kazancınız olacaktır ve bu para sizin el çabukluğunuza göre daha da artabilir

Evde Takı Paketleme

Takı firmaları ve kimi satıcılar, ürünleri parça halinde alır ve bunları paket haline getirip satarlar. Bu yüzden destek elemanlara ihtiyaç duymaktadır. Çevrenizdeki bijuteri ve takıcılara giderek iş için talepte bulunabilirsiniz. Takı paketleme işlerinde aylık kazancınız, işveren ile sizin anlaşmanıza göre ve paket sayısına göre değişkenlik gösterse de aylık ortalama 3.000 lira getirisi olmaktadır.

Evde Çorap Paketleme

Evde çorap paketleme işlerini tekstil ile ilgilenen çoğu firmalardan da bulabilirsiniz.  Size verilecek olan çorapları edatlarına ve ebatlarına göre paketlemeniz istenebilir. Aynı şekilde bu çorapları renklerine ve yaş gruplarına göre de paketlemenizi isteyebilirler. Çorap paketleme işlerinden kazancınız sizin el becerinize ve firma ile yaptığınız anlaşmaya göre değişkenlik gösterse de ortalama aylık 3.000-4.000 lira arası değişebilir.

Evde Anahtarlık Paketleme

Evde anahtarlık paketleme işi de diğer paketleme işeri gibi işleyiş göstermektedir. Genel olarak tüm paketleme işlerinde de aynıdır. Evde anahtarlık işi, size firma aracılığıyla gelen materyalleri birbirine geçirmek sureti ile iki parçadan tek parçaya bir bütün halinde geri sunmaktır. Bu işten kazancınız genel olarak tane başına verilmektedir. Düzenli olarak, aylık yaptığınız zaman bu işi kazancınız 3 bine yakın olmaktadır.

Evde Kına Paketleme

 Evde kına paketleme işi, genel olarak firmaların, kilo ile aldığı kınaları paketlerine gram hesabıyla yerleştirmesi işlemidir. Büyük firmaların makineleri bulunmaktadır günümüzde. Ufak çaplı iş yerlerinde, firmalarda hala bu tarz paketleme işleri için yardımcı destek aramaktadır. Kına paketleme işlerinde elde edilen kazanç, aynı şekilde paket sayısına göre değişkenlik gösterir. Ufak çaplı firmalar olduğu için aylık getirisi aman aman yükseklerde değil elbette fakat siz ek gelir olacak kadar kazandırır. Aşağı yukarı düzenli yaptığını takdirde sizlere en düşük 2.500 gibi bir gelir kazandırır. Daha yüksek kazanç için daha büyük firmalarla iletişime geçmelisiniz.

Evde Hediyelik Eşya Paketleme

 İş alanı geniş fakat her yerde de bulmak güçtür. Çevrenizde veya bulunduğunuz bölgeye bağlı hediyelik eşya dükkanlarını ziyaret edebilir, böyle işlerinin olup olmadığını sorgulatabilirsiniz. Bu tarz işleri mevcut ise kendiniz iş talebinde bulunabilirsiniz. İşveren kesimlerden değillerse bile ürünlerini temin ettikleri firmalarla iletişim kurmanıza veya bu işi veren diğer firmalar hakkında bilgi almanız konusunda size destek verebilirler. Hediye paketleme işinden elde edilecek kazanç, hediyenin cinsine göre büyüklüğüne göre ve paket başına göre değişkenlik gösterebilir. Bu kazancı firmanın belirlediği miktar üzerinden ve el hızınıza göre hesaplayabilirsiniz. Oturduğunuz yerden aylık ortalama 3 bine yakın para kazanabilirsiniz.

Evde Balon Paketleme

Balon paketleme işi, hediyelik ürünler satan mağazalar, organizasyon şirketleri vb. alanları ilgilendiren şirketler tarafından verilmektedir. Balon paketleme işinde sizden genel olarak balonları ya renklerine göre paketlemenizi ya da belirtilen sayılarına göre paketlemenizi isteyebilirler. Balon adedine ve yaptığınız paket sayısına göre sizler belli bir kazanç elde edebiliriniz. Evde balon paketleme işinin sizlere aylık getirisi sizin de el çabukluğunuza göre ortalama 3 bine yakın olmaktadır. Bu miktar size bağlı olarak yükselebilir ya da düşebilir.

Paketleme İşi İçin Aranan Şartlar Nelerdir?

 • Herhangi bir işe sahip olmamak

Size verilen paketleri vaktinde yetiştirmeniz gerekir. İşsiz olmak ve bu işi yapacak kadar vaktinizin olması aranan şartlardan biridir.

 • Evde uygun alan yaratmak

Kimsenin sizi ve işin düzenini bozamayacağı bir ortam yaratmak aranan şartlardandır.

 • Titiz olmak

Paketlenecek ürünün hijyen açısından sizlere verildiği gibi temiz kalması gerekiyor. Bu paketleme işinin yapımı aşamasında bulunduğunuz ortamın hijyen açısından temiz olması gerekmektedir.

 • Özverili ve aktif olmak

Firma, size ürün getirirken haftalık yapmanızı ve zamanı gelince teslim etmenizi isteyecektir. Yetiştirebilmek için yapabileceğiniz kadar talep etmeniz, aksatmadan yerine getirip yetiştirmeniz gerekecektir. Gerekli özveriyi verir aktif olursanız yetiştirirsiniz.

 • Takım ruhuna ve iş ahlakına uymak

İşi kavrayıp belli bir grup halinde çalışmak isteyebilirsiniz. Sizin de bu gruba ve grubun akışına ayak uydurmanız, iş ahlakını düzgün kavramanız gerekecektir.

Evde Ek İş ve Paketleme İşi Bulmak

         Evde paketleme ve ek işler için en uygun ve güvenilir yöntemlerden biri de İŞKUR’dur. İŞKUR resmi bir kurum olduğu için işveren ve iş arayan personeller arasında güvenilir bir köprü vazifesi görmektedir.

İŞKUR

üzerinden paketleme ve ek işleri bulabilmek için öncelikle kayıt yapmanız ve gerekli sayfadan form doldurup beklemeniz gerekiyor.

İŞKUR’a Kayıt Nasıl Yapılır?

         İŞKUR, personel istihdamları, personel alımları, ek iş imkanları ve kendi alanındaki tüm duyuruları kendi sayfasından paylaşmaktadır. Bunları takip etmek için;

https://www.iskur.gov.tr/

sayfasını inceleyebilirsiniz. Eğer kaydınız yoksa kaydolmak zorundasınız.          İŞKUR’un sunmuş olduğu hizmetlerden, işlerden faydalanabilmek için öncelikle İŞKUR kaydınızı tamamlamanız gerekmektedir. İŞKUR’a kaydolmak için;

https://esube.iskur.gov.tr/

adresine giderek online kayıt gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra çevrenizdeki İŞKUR binalarına giderek kaydınızı birebir tamamlayabilir, daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Evde Paketleme İşi İçin 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum