Defacto Evde Paketleme İşi

Defacto Evde Paketleme İşi
Defacto Evde Paketleme İşiDefacto Evde Paketleme İşi. Evinde oturup bir yandan para kazanmak isteyenlerin tercih ettiği pratik ve rahat işlerden biri de paketlemedir. Günümüzde paketleme işleri için verilen ilanları, kötü emelleri...

Defacto Evde Paketleme İşi

Defacto Evde Paketleme İşi. Evinde oturup bir yandan para kazanmak isteyenlerin tercih ettiği pratik ve rahat işlerden biri de paketlemedir. Günümüzde paketleme işleri için verilen ilanları, kötü emelleri için kullananlar maalesef gittikçe artmaktadır. Evde paketleme işi için tercih edilecek firmalar genel olarak evimize en yakın bölgelerden olmalıdır. Bu bağlamda baktığımız zaman ise köklü ve güvenilir olan birçok firma bulmak ve iş imkânı elde etmek daha güvenilir ve kazançlı olacaktır. Bu firmalardan biri de

Defacto

’dur. defacto evde paketleme işi defacto evde paketleme işi

Defacto Evde Paketleme İşi Nedir?

Artan zamlar, tüm vatandaşlarımızın belini bükmekte. Tek kişinin çalışması ile ev geçindirmek bu zamanda neredeyse imkânsız gibi bir hâl almış durumda. Özellikle ev hanımları ve öğrenciler için ek gelir kapısı fırsatı sunan Defacto, işsiz olan vatandaşlarımıza bu konuda iş imkanları sunmaktadır.

Defacto Evde Paketleme İşleri Nelerdir?

Defacto evde iş imkanları dediğimiz zaman aklımıza direk paketleme gelir. Evde paketleme işleri nelerdir?

 • Evde çorap paketleme
 • Evde toka paketleme
 • Evde düğme dikmek
 • Evde ütü
 • Evde katlama işi
 • Evde Çorap Paketleme İşi

Evde çorap paketleme işinde, firma ile anlaşma sağladığınız takdirde, sizlerin adresine belli bir miktar çorap ve bunların ambalajı verilecektir. Sizler bu çorapları, yaşlarına ve renklerine göre paketleyerek hem firmanın işlerini görmüş olacaksınız hem de ek gelir kazanmış olacaksınız.

 • Evde Toka Paketleme

Defacto’nun hem çocuk hem de yetişkin bölümü olsun tokaları da satışta bulunmaktadır. Bu tokaları da çoraplarda olduğu gibi sizlere yollayacaklar ve bu tokaları ambalajlarına veya renklerine göre dizeceksiniz.

 • Evde Düğme Dikmek

Toka ve çorap kadar ön planda olmasa da evde düğme dikme işi de verilmektedir. Genellikle firmada makine işi olarak yapılır. Fakat bazı ürünleri hala elde dikebilme imkânı ile iş sunmaktadırlar. Dikim şekli rahat ve kolay olan bazı ürünleri aynı şekilde sizlerin adreslerine yollayarak, bunları ürün ile bir bütün haline getirmenizi isteyebilirler.

 • Evde Ütü İşi

Defacto, satışa sunacağı ürünleri elbette kırışık veya göze hitap etmeyecek şekilde reyonlarına koymayacaklardır. Firma ile anlaştığınız takdirde, ürünleri evlerinizde, imkânlarınız ve ortamınız müsait ise sizlerden ek iş imkânı olarak ütülemenizi isteyeceklerdir.

 • Evde Katlama İşi

Her bir mağazasına, günde yüzlerce binlerce ürün tedarik eden bu firmanın ürünlerinin katlı olması da ütü gibi göze hoş bir şekilde hitap edecektir. Ürünlerin, mağazaya gelmeden önce katlı olması, iş yükünden ve zamandan tasarruf sağlanmasına katkısı olacaktır. Aynı şekilde bunu ek iş imkânı olarak sizlere sunarak, sizlerin de ev hanına ek gelir yapmanızı sağlayacaktır.

Defacto Evde Ek İş Şartları?

 • Başlıca aranan kriter Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
 • İşe engel olacak veya size de iş yaparken zarar verecek herhangi bir sağlık sorunun bulunmaması,
 • Ek iş imkanları, iş ihtiyacı olan, maddi zorlukları yaşayan vatandaşlar için olduğu için herhangi bir yüksek mülk veya ona yakın bir getiri olmaması,
 • Gerek iş ortamı gerekse şahsın kendisinin temizlik açısından titiz olması. Ürüne herhangi bir zeval gelmemesi gerekiyor.
 • Toplu çalışmalara ve grup ahlakına uyacak kapasiteye ve beceriye sahip olmak gerekiyor.

Defacto Evde Paketleme Maaşı?

         Defacto evde paketleme işini, aylık düzenli bir çalışan gibi idare ederek çalışırsanız, özverili ve disiplinli olursanız asgari düzeyde veya daha fazla maddi gelir elde edebilirsiniz. Ara ara çalışarak 3.000 civarında bir kazancınız olabilir. Bu işi ciddiye alıp aylığa çevirirseniz en düşük 5.500-6.000 TL civarı kazanç elde edebilirsiniz.

Defacto Evde Paketleme İş Başvurusu

Genel olarak evde paketleme işi ve bu tarz güvenilir firmalar için öncelikle yakın çevrenizde bulunan İŞKUR merkezlerine giderek kaydınızı açmanız ve iş taleplerinizi yazmanız gerekmektedir. Sizlere göre işler geldiği zaman uygun bir şekilde haber verirler. Defacto evde iş imkanları ve Defacto’nun diğer departmanları için en yakın çevrenizde bulunan Defacto mağazalarına giderek CV bırakabilir ve ek paket işleri için talebinizi dile getirebilirsiniz. Online olarak takip edebilirsiniz fakat iş ilanları belli tarihlerde ve düzensiz bir şekilde geldiği için yakalamak güç olabilir. En doğrusu mağazanın kendisi ile birebir görüşmek olacaktır. Sizlere uygun işler olduğu zaman ve yoğunluğa göre talebinizi dikkate alacaklardır, şartlarınız da uygun olursa ek iş imkanları sunacaklardır.

Defacto Firması Kimin?

Defacto, 2003 yılında

Zeki Cemal Özen

tarafından kurulan köklü ve sağlam geçmişi olan giyim firmasıdır. Defacto, elliyi aşkın ülkede faaliyet göstermektedir ve bu yönüyle de anlaşılıyor ki ne kadar yerinde ve güvenilir bir firmadır. Günümüz şartlarının değişmesi, teknolojinin ilerlemesi ile tüm iş yerlerinde olduğu gibi büyük markaların da üretim aşamasında ve paketlemesinde makineleşme artmıştır. Defacto’nun fabrikalarında gerek üretim gerek paketleme açısından bakarsak, günde binlerce ürün imalatını gerçekleştirmek, insan gücüyle oldukça zor ve zaman kaybıdır. Buna rağmen, Defacto ve Defacto gibi mağazalar, kalkınmaya destek olmak için, işsiz kalan vatandaşlarımız için hala evde ek iş olarak bazı destekleri bulunmaktadır. Fabrikalarda makinelerle yapılabilecek rahat işleri, evde kalan vatandaşlarımız için iş imkanına çevirmiştir. Böylece hem kalkınmaya destek olacak, uyguna paketleme yaptırarak kendi firma bütçesine destek olacak ve adını iyi bir şekilde lanse edebilecektir.

Evde Paketleme İşi Yaparak Para Kazanmak İster Misiniz? Hemen 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
59 Yorum