Çerkezköy Evde Paketleme İşi 2024

Çerkezköy Evde Paketleme İşi 2024
Çerkezköy Evde Paketleme İşiEğer evden çıkmadan para kazanmak istiyorsanız, tercih edebileceğiniz birçok iş vardır. Bu işlerden bir tanesi de ürün paketleme işidir. Tekstil ve takı firmaları tarafından verilen bu iş, evden...

Çerkezköy Evde Paketleme İşi

Eğer evden çıkmadan para kazanmak istiyorsanız, tercih edebileceğiniz birçok iş vardır. Bu işlerden bir tanesi de ürün paketleme işidir. Tekstil ve takı firmaları tarafından verilen bu iş, evden çıkmadan günde birkaç saat rahatlıkla yapılabilir. Bu doğrultuda kazanacağınız paranın tutarı ise paketlediğiniz ürün sayısına ve gösterdiğiniz çabaya göre değişir. Çerkezköy evde paketleme işi ise Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesinde yaşayan kişilerin ilgisini çeker. Evde paketleme işi temelde oldukça basittir. Sizler tekstil veya takı alanında faaliyet gösteren bir firma ile anlaştığınızda ev adresinize kutu gönderilir. Paketlemeniz gereken tüm ürünler ve kullanacağınız malzemeler bu kutu içerisinde yer alır. Sizler ise evinizden çıkmadan bu ürünleri birkaç saat içerisinde paketleyebilir ve bu doğrultuda ayda ortalama 6.000 TL para kazanabilirsiniz. çerkezköy paketleme işi çerkezköy paketleme işi

Çerkezköy Evlere İş Veren Firmalar

Günümüzde pek çok firma evlere iş vererek istihdam yaratmaktadır. Evlere verilen işlerin başında ürün paketleme gelir. Firmalar, evden çalışmak isteyen personellere paketleme işi vererek aynı zamanda firma giderlerini de azaltmaktadır. Çerkezköy evlere iş veren firmalar ise aşağıda sırasıyla verilmiştir:

 • Defacto
 • Mavi
 • Koton
 • LC Waikiki
 • Nadir Tekstil
 • Özdilek
 • Penti
 • Madame Coco
 • Beyteks Tekstil
 • Gülsan Sentetik Dokuma
 • Sasa Polyester

Sizlerin de gördüğü üzere genellikle tekstil firmaları evlere paketleme işi vermektedir. Ancak bazı parfüm ve deodorant firmaları da evlere paketleme işi verebilmektedir. Çerkezköy’deki evlere iş veren firmaların hangileri olduğunu merak ediyorsanız, ilan sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Bu sitelerde evlere paketleme işi veren firmalara ve bu firmaların iş ilanlarına saniyeler içerisinde ulaşmanız mümkündür.

Çerkezköy Çorap Paketleme

Paketleme işleri arasında en popüler olanı çorap paketlemedir. Tekstil firmaları, çorap paketlemeleri için evden çalışan personelleri tercih eder. Günümüzde hizmet veren firmaların neredeyse tamamı evlere çorap paketleme işi vermektedir. Çerkezköy çorap paketleme işi ise Çerkezköy’de ikamet eden ve evden para kazanmak isteyen kişiler tarafından merak edilir. Çorap paketleme işi herkesin yapabileceği düzeyde kolaydır. Firma tarafından gönderilen dağınık haldeki çorapları düzeltmeniz ve paketlemeniz gerekir. Paketlediğiniz çorapları ise evinizi ziyaret eden firma personeline teslim etmeniz yeterli olacaktır. Bu işlemi her gün tekrarlayarak ayda ortalama 6 bin TL para kazanmanız mümkündür. Ancak tam zamanlı olarak bu işi yaparsanız ve el beceriniz yüksekse, ayda 8 bin TL’ye kadar para kazanabilirsiniz.

Çerkezköy Evde Paketleme İş Başvurusu

Eğer Çerkezköy’de ikamet ediyorsanız, evde paketleme işi yapabilmek için Çerkezköy evde paketleme iş başvurusu gerçekleştirmeniz gerekecektir. Başvuru yapabilmek için ilgili firmanın size en yakın şubesini ziyaret ederek CV bırakabilir veya başvuru formu doldurabilirsiniz. Dolduracağınız formda sizlerden istenen soruların tamamını doğru bir şekilde yanıtladığınızdan emin olmanız gerekir. İş başvurusu yapmanın bir diğer yolu ise iş ve işçi bulma platformlarıdır. Bu platformları ziyaret ederek bir üyelik oluşturabilir ve tüm iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz. Ancak bir ilana başvuruda bulunmadan önce sizlerden istenen şartların tamamını sağladığınızdan emin olmalısınız. Aksi takdirde ne yazık ki iş başvurunuz olumlu olarak sonuçlanmayacaktır. Firmalar genellikle birkaç gün içerisinde başvuru sahibine bir geri dönüş yapmaktadır.

Çerkezköy Evde Paketleme İş İlanları

Çerkezköy evde paketleme iş ilanları, diğer iş ilanlarında olduğu gibi iş ve işçi bulma platformlarında yayınlanmaktadır. Bu platformlara; kariyer.net, işin olsun,

işkur

ve

indeed

örnek olarak gösterilebilir. Sizler iş ilanlarına göz atmak ve başvuruda bulunmak için bu platformlarda bir üyelik oluşturmalısınız. Ancak üyelik oluşturduktan sonra meslek bilgisini paketleme işçisi olarak girmeyi unutmamalısınız. İş ilanlarına ulaşabilmenin bir başka yolu ise Sahibinden web sitesidir. Bu sitede birçok iş ile alakalı ilanlara ulaşmak mümkündür. Arama çubuğuna evde paketleme yazmak sizler için yeterli olacaktır. Karşınıza gelen ilanlara tıklayarak açıklama bölümüne gidebilir ve istenen şartlara göz atabilirsiniz. Şartların tamamını sağlamanız durumunda ilgili ilana başvuru yapmanız mümkündür. Ancak bu aşamada kötü niyetli kişiler ile karşı karşıya kalmamak için firmanın güvenilir olduğundan emin olmalısınız.

Çerkezköy Evde İş İmkanı

Çerkezköy evde iş imkanı pek çok kişi tarafından merak edilmekte ve araştırılmaktadır. Özellikle ev hanımları ve emekliler, evde geçirdikleri süreyi paraya çevirmek ister. Aynı zamanda yeterli gelir elde edemeyen kişiler de evden çalışarak ek ücret kazanmak isteyebilir. Bu gibi durumlarda en çok tercih edilen işlerin başında paketleme işi gelir. Paketleme işi sayesinde evinizden çıkmadan aylık 4 bin TL ile 8 bin TL arasında para kazanabilirsiniz. Aynı zamanda el becerilerinize göre ürün yapıp satarak da para kazanmanız mümkündür. Ancak kendi işinizi yapmak istiyorsanız mutlaka müşteri kitlesi edinmelisiniz. Eğer yeterli düzeyde çevreniz yoksa, firmalar tarafından verilen işleri tercih etmek sizler için çok daha iyi olacaktır.

Çerkezköy’de Evlere İş

Çerkezköy’de evlere iş veren firmalar ve fabrikalar ile karşılaşmak mümkündür. Fabrikalarda çalışan personeller, elektrik ve ısınma giderlerinin artmasına neden olabilmektedir. Bu nedenle fabrika sahipleri evlere iş vererek hem fabrika giderlerini azaltmayı hem de istihdam yaratarak büyümeyi amaçlamaktadır. Evlere verilen iş genellikle paketleme ile alakalıdır. Çorap, maske, dezenfektan, kına, takı ve iç çamaşırı gibi ürünler firmalar tarafından personellerin ev adreslerine gönderilir. Personellerin görevi ise bu ürünleri paketlemek ve firmaya geri göndermektir. Sizler Çerkezköy’deki firmaları ziyaret ederek veya İşkur üzerinden üyelik oluşturarak bu iş ilanlarına saniyeler içerisinde başvuruda bulunabilirsiniz.

Evlere İş Veren Fabrikalar

Evlere iş veren fabrikalar bir hayli fazladır. Ancak bu fabrikaların bazıları güvenilirken bazıları kötü amaç taşıyabilmektedir. Bu nedenle yalnızca güvenilir olan fabrikaların iş ilanlarına başvuruda bulunmak çok daha iyi olacaktır. Eğer güvenilir olmayan fabrikaların iş ilanlarına başvuruda bulunursanız, kimlik bilgilerinizin çalınması ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

 • Fulla Moda
 • Koton
 • LC Waikiki
 • Madame Coco
 • L&K
 • Defacto
 • Mavi
 • Özdilek
 • Nadir Tekstil
 • Penti

Yukarıda yer alan fabrikalar, Türkiye genelinde hizmet veren güvenilir işletmelerdir. Bu işletmelerin şubelerini ziyaret ederek veya internet sitelerine giderek evde paketleme işi için başvuruda bulunmanız mümkündür. Ancak her şube evde paketleme işçisi almak istemiyor olabilir. Bu gibi durumlarda şansınızı diğer firmalarda denemeniz gerekecektir.

Evde İş Yapmak Ne Kadar Para Kazandırır?

Evde iş yapmak ne kadar para kazandırır sorusu, evde rahat ortamında çalışarak para kazanmak isteyen kişiler tarafından pek çok kez sorulur. Kazanacağınız tutar; işin türüne, göstereceğiniz emeğe, harcayacağınız zamana, el becerinize ve işi kaç kişi ile birlikte yaptığınıza göre değişiklik gösterir. Örneğin tek başınıza günde 4 saat ürün paketleyerek ayda kazanacağınız tutar maksimum 5.000 TL olacaktır. Gösterdiğiniz çaba arttıkça kazanacağınız ücret de artacaktır. Eğer evde kendi işinizi yaparsanız kazanacağınız tutarın bir üst limiti olmayacaktır. Özellikle evde hazırladığınız ürünleri satmak sizlere yüksek oranda para kazandırabilir. Aynı zamanda bilgisayar kullanımınız iyiyse, internet üzerinde birtakım işler yaparak hatırı sayılır miktarda para kazanabilirsiniz. Ancak kendi işinizi yaptığınızda bu işi pazarlayabilmek için bir müşteri kitlesine ihtiyacınız olacaktır. Eğer müşteri kitlesi edinebilirseniz ayda ortalama 20 bin TL para kazanabilirsiniz.

Evde Paketleme İşi İçin 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
19 Yorum