Antalya Evde Paketleme İşi

Antalya Evde Paketleme İşi
Antalya Evde Paketleme İşiAntalya Evde Paketleme İşi? Antalya Evde Ek Gelir İmkânı? Evde Paketleme İşleri Nelerdir? Ne kadar Kazandırır? Antalya evde sabun PAKETLEME işi. Antalya Kepez evde paketleme işi. Antalya Muratpaşa evde...

Antalya Evde Paketleme İşi

Antalya Evde Paketleme İşi? Antalya Evde Ek Gelir İmkânı? Evde Paketleme İşleri Nelerdir? Ne kadar Kazandırır? Antalya evde sabun PAKETLEME işi. Antalya Kepez evde paketleme işi. Antalya Muratpaşa evde paketleme işi Antalya Evde Paketleme İşi. Evde paketleme işi ile oturduğunuz yerden harçlık çıkarabilir, evlerinize ek gelir sağlayabilirsiniz. Özellikle öğrenci ve ev hanımı olan kesim ve bunun yanı sıra emekli, evde vakit geçiren büyük vatandaşlarımız için hem zaman geçirecek bir aktivite hem de kazanç kapısı olacaktır. Büyük kentlerimizde, nüfus artışının hız göstermesi ve ihtiyaçların çoğalması da tüketimi artırmıştır. Nüfus artışına bağlı olarak üretim daha seri halde ve makineleşme artmaktadır. Makine artışına rağmen çoğu işte insan eline ihtiyaç duyulmaktadır. Paketleme işleri de aynı şekilde insan gücünün ve elinin ihtiyaç duyulduğu alanlardan biridir. Evde paketleme ile hem firmalar daha uyguna işlerini yaptırmış olacak hem de sizler kazanç elde edebileceksiniz. antalya evde paketleme işi antalya evde paketleme işi

Antalya Evde Paketleme İşleri Nelerdir? 

 • Evde sabun paketleme
 • Evde çorap paketleme
 • Evde nikah şekeri paketleme
 • Evde kürdan paketleme
 • Evde davetiye paketleme
 • Evde anahtarlık paketleme
 • Evde kına paketleme
 • Evde takı paketleme
 • Evde balon paketleme
 • Evde maket bıçağı paketleme
 • Evde telefon kılıfı paketleme
 • Evde mendil paketleme
 • Evde para bandı paketleme
 • Evde pipet paketleme
 • Evde düğme paketleme

Yukarıda saydığımız paketleme işlerinin yanı sıra bilindik giyim markaları da evde ek iş için imkân tanımaktadır. Bunlar;

 • Defacto
 • Zara
 • LC Waikiki
 • Mavi
 • Koton

Antalya Evde Paketleme İşi Başvurusu

Antalya evde paketleme işleri için öncelikle bulunduğunuz yakın çevre ile etkileşim halinde olmanız sizler için daha faydalı olacaktır. Zira internet üzerinden verilen çoğu ilanlar maalesef ki dolandırıcılara aittir. Bulunduğunuz şehirdeki bölgelere ait birçok firma ile iletişime geçip iş imkânı bulabilirsiniz. Aynı şekilde

Defacto

,

LCW

, Zara, Koton, Mavi gibi büyük ve köklü firmalara gidip iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Bu firmaların da bünyesinde evde ek iş olarak ütüleme, katlama, çorap ve toka düzenleme tarzı çeşitli işleri bulunmaktadır. Genel olarak evde paketleme işi ve bu tarz güvenilir firmalar için öncelikle yakın çevrenizde bulunan İŞKUR merkezlerine giderek kaydınızı açmanız ve iş taleplerinizi yazmanız gerekmektedir. Sizlere göre işler geldiği zaman uygun bir şekilde haber verirler. Evde iş imkanları için saydığımız mağazalara giderek CV bırakabilir ve ek paket işleri için talebinizi dile getirebilirsiniz. Online olarak takip edebilirsiniz fakat iş ilanları belli tarihlerde ve düzensiz bir şekilde geldiği için yakalamak güç olabilir. En doğrusu mağazanın kendisi ile birebir görüşmek olacaktır.

İŞKUR Evde Paketleme İş Başvurusu

İŞKUR’a Üye olabilmek için; 

https://www.iskur.gov.tr/is-arayan/kayit/

sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Sayfa içerisinde iş ilanlarını takip ederek kendinize göre uygun olanlara da başvurabilirsiniz.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=22893

sayfasına girerek iş kriterlerinizi ve bölgenizi belirtip arama gerçekleştirebilirsiniz.

Defacto, LCW, Zara, Koton, Mavi Gibi Firmalara Başvurmak İçin Şartlar?

 • Başlıca aranan kriter Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
 • İşe engel olacak veya size de iş yaparken zarar verecek herhangi bir sağlık sorunun bulunmaması,
 • Ek iş imkanları, iş ihtiyacı olan, maddi zorlukları yaşayan vatandaşlar için olduğu için herhangi bir yüksek mülk veya ona yakın bir getiri olmaması,
 • Gerek iş ortamı gerekse şahsın kendisinin temizlik açısından titiz olması. Ürüne herhangi bir zeval gelmemesi gerekiyor.
 • Toplu çalışmalara ve grup ahlakına uyacak kapasiteye ve beceriye sahip olmak gerekiyor.

LcW, Defacto, Zara, Mavi, Koton Paketleme Maaşları Ne Kadar?

Evde paketleme işini, aylık düzenli bir çalışan gibi idare ederek çalışırsanız, özverili ve disiplinli olursanız asgari düzeyde veya daha fazla maddi gelir elde edebilirsiniz. Ara ara çalışarak 3.000 civarında bir kazancınız olabilir. Bu işi ciddiye alıp aylığa çevirirseniz en düşük 5.500-6.000 civarı kazanç elde edebilirsiniz.

Evde Kürdan Paketleme İşi

 Eskiden beri hayatımızda varlığını sürdüren ve hep var olacak kürdanın paketleme işi için de kolları sıvamak gerek. Kürdanın satımı normal şartlarda zaten uygundur. Kürdan paketi yapımı çok şey kazandırmayabilir fakat evde oturan ve işi olmayan hanımlar ya da öğrenciler için harçlık, gelir kapısıdır. Çalışma ve hesaplama şekli firmaya göre değişir. Kimi kilo ile kimi ise paket bazında para vermektedir. Kürdanın getirisi ne kadar az olursa olsun, el çabukluğunuz varsa daha fazla talep edebilirsiniz ve ayda 2.000 liradan başlayacak şekilde para kazanabilirsiniz. Kürdandan alacağınız kazancı biraz da sizin el hızınız belirleyecektir.

Evde Düğme Paketleme İşi

 Pantolon, ceket, gömlek düğmeleri ve bunları kategorilerine göre ayıklamak, paketlemek zahmetli ve zevklidir. Düğme paketlemede yaklaşık olarak haftalık 500 ile 1.500 lira arasında kazanç sağlayabilirsiniz. Aylık olarak ise en kötü 2.000 lira olacak şekilde 5-6 bin liraya kadar kazanç sağlayabilirsiniz.

Evde Mendil Paketleme İşi

Ek iş olarak yapılabilecek işlerden biri de mendil paketleme işidir. Elbette aylık getirisi diğerleri kadar çok olmasa da en kötü 2.500 lira getirebilir. Düzenli bir ekip çalışması sağlarsanız bu kazancınız iki katına da çıkabilir. Biraz sizden efor isteyen bir paketleme yöntemidir.

Evde Yara Bandı Paketleme İşi

 Günde üç beş saat çalışma ile aylık güzel bir gelir kazanabilirsiniz. Hem ev işlerinize yetişmiş olacaksınız hem dışarıda çalışan insanlara göre daha az çalışmış olup harçlık veya ek gelir almış olacaksınız. Paketleri onlu olacak şekilde dolduracaksınız. Firma zaten gerekli miktarı detaylıca iletir. Yara bandı paketleme işinden yaklaşık olarak en kötü 4.000 civarı kazanç elde edebilirsiniz. Fakat gerekli özveriyi verir ve daha fazla paket yaparsanız veya evdeki çalışmayan başka üyelerle yaparsanız bu para yarı kat daha artabilir.

Telefon Kılıfı Paketleme İşi

 Telefon kılıfı paketleme işi diğer işlere göre daha fazla kazanç kapısı demektir. Bin kılıf başına yaklaşık 120-170 lira arasında kazanç alabilirsiniz. Bir aile olarak işi sahiplenir ve evde yaparsanız günlük üç bin olacak şekilde aylık beş bin telefon kılıfı paketlemesi yaparsanız size aylık getirisi en az 4.000 lira olacaktır.

Evde Çorap Paketleme İşi

Evde çorap paketleme işinden gelen kazanç, yapılan paket başına belirlenmektedir. Kimi firmalar ikili kimi firmalar beş kimileri onlu paket halinde sizden çorapları paketlemenizi isteyebilir. Sizlere çorapları, paketlerini ve kolilerini gönderecekler. Sizlerden istedikleri düzeni anlaşma halinde ileteceklerdir. Çorap paketleme işinden elde edilecek gelir de paket başına değişir ve bu kazançta aynı şekilde sizin el çabukluğunuza ve yaptığınız paket sayısına göre değişir. Aşağı yukarı aylık düzenli olarak yaparsanız bu işten kazancınız iyi kötü 2.500 ve 3.500 arası değişir. Tabi diğer aile fertleri de el atarsa ve bu paketler ikiye katlanırsa aylık asgari ücrete varacak kadar kazanç elde edebilirsiniz.

Evde Kına Paketleme İşi

Evde kına paketleme işi, genel olarak ufak çaplı olan yerlerin, kilo ile aldığı kınaları paketlerine gram hesabıyla yerleştirmesi işlemidir. Büyük firmaların makineleri bulunmaktadır günümüzde. Ufak çaplı iş yerlerinde, firmalarda hala bu tarz paketleme işleri için yardımcı destek aramaktadır. Aşağı yukarı düzenli yaptığını takdirde sizlere en düşük 2 bin gibi bir gelir kazandırır. Daha yüksek kazanç için daha büyük firmalarla iletişime geçmelisiniz.

Evde Takı Tasarımı İşi

Yakın bölgenizdeki bijuteriler, takı dükkanlarına giderek talepte bulunabilirsiniz. Bazı bijuteri ve dükkanlar işlerini kendi yaptıkları için destek personellere ihtiyaç duyarlar. Evde takı tasarım işi, firmalarla düzenli anlaşmalar sağladığınız zaman sizler için yoğun ve kazançlı iş fırsatlarından biri olabilmektedir. Aylık düzenli yapılan takı tasarım işinden elde edilecek gelir sizin el çabukluğunuz da dahil edilirse yaklaşık 3.500 hatta 4.000’e kadar gitmektedir. Evde oturularak para kazanma yöntemleri arasından zevkli ve kazançlı olanlardan biri de takı tasarım işidir.

Evde Balon Paketleme İşi

 Balon paketleme işi, hediyelik ürünler satan mağazalar, organizasyon şirketleri vb. alanları ilgilendiren şirketler tarafından verilmektedir. Balon paketleme işinde sizden genel olarak balonları ya renklerine göre paketlemenizi ya da belirtilen sayılarına göre paketlemenizi isteyebilirler. Balon adedine ve yaptığınız paket sayısına göre sizler belli bir kazanç elde edebiliriniz. Evde balon paketleme işinin sizlere aylık getirisi sizin de el çabukluğunuza göre ortalama 3 bine yakın olmaktadır. Bu miktar size bağlı olarak yükselebilir ya da düşebilir.

Evden Para Kazandıracak yüzlerce iş fikri için hemen https://www.devletodemeleri.com/evden-is-fikirlerim/ tıklayın.

[faq-schema id="16769"]

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
6 Yorum