Aksaray evde paketleme işi?

Aksaray evde paketleme işi?
Aksaray evde paketlemeEvde Paketleme İşi. Evde paketleme ve ek iş imkanları, darda olan ev hanımlarına, öğrencilere ve ev ihtiyaçlarını karşılamakta zorlanan tüm diğer vatandaşlar adına ek geçim kaynağı olmaktadır. Evde...

Aksaray evde paketleme

Evde Paketleme İşi

. Evde paketleme ve ek iş imkanları, darda olan ev hanımlarına, öğrencilere ve ev ihtiyaçlarını karşılamakta zorlanan tüm diğer vatandaşlar adına ek geçim kaynağı olmaktadır. Evde paketleme ve evde ek iş imkanları iki farklı türden kazanç yöntemleri olsa da amaçları aynıdır.

Aksaray Evde Paketleme İşleri Nelerdir?

 • Evde takı paketleme
 • Evde kına paketleme
 • Evde davetiye paketleme
 • Evde çorap paketleme
 • Evde pipet paketleme
 • Evde sabun paketleme

aksaray evde paketleme işi aksaray evde paketleme işi

Aksaray Evde Ek İş İmkanları Nelerdir?

 • Evde çocuk bakımı
 • Evde hasta bakımı
 • Evde ütü yapımı
 • Evde yemek yapımı
 • Evde temizlik

Evde Paketleme Ve Evde Ek İş İmkanları İçin Aranan Kriterler Nelerdir?

 • Titiz, tertipli, düzenli olmak,
 • Çocuk bakımı için sertifika sahibi olmak,
 • Hasta bakımı için sertifika sahibi olmak,
 • Evde paketleme için işe gerçekten ihtiyacınızın olması,
 • Takım ve grup çalışmalarına ayak uydurabilmek,
 • Hızlı ve aktif olmak.

Evde Paketleme İşlerinden Ne Kadar Kazanılır?

Evde paketleme işleri, işin yoğunluğuna ve paketlenecek olan ürünün cinsine, miktarına göre değişkenlik gösterse de günümüzde en düşük paketleme işinden elde edeceğiniz gelir 3.000 lira civarındadır. Evde paketleme işlerinden kazanacağınız miktar, sizin el çabukluğunuza ve işe vereceğiniz özveriye, tertibe göre artabilir. Evde paketleme işlerini grup halinde yaparsanız aylık kazancınız iki katını bulabilir.

Evde Ek İşler Ne Kadar Kazandırır?

Evde ek iş imkanları, genellikle iş hayatında olan bireylerin kendi ihtiyaçlarına yetememesi sonucu ortaya çıkan ihtiyaçlardır. Çalışan kesimlerin evde ütü işleri, yemek işleri, varsa evde hastası veya çocuğu için bakıcı ihtiyaçları bulunmaktadır. Evde ek işler için genellikle asgari düzeyde gelir elde edersiniz fakat yapacağınız iş yükü fazla ağır değil veya iş veren aile durumu yeterli değilse, kabul ederseniz 4.000 lira ya da tam tersi durumu iyiyse vereceği miktar asgari düzey üstü de olabilir.

Aksaray Evde Ek İş Nasıl Bulunur?

Evde ek iş imkanları için çevrenizde güvenilir aileler ile iletişim geçebilirsiniz. Çoluk çocuk sahibi veya hasta yakını olan ve iş hayatında aktif bireylerin size ihtiyacı olacaktır. Bu işler için güven çok önemlidir. Güven verdiğiniz takdirde ve anlaşma sağlarsanız çevreniz de artacaktır ve daha fazla iş gücünü kendinize çekeceksinizdir.

Aksaray Paketleme İşi Nasıl Bulunur?

Evde paketleme işleri için en sağlam olan yöntem, çevrenizde bulunan firmalar ile iletişime geçmektir. Zira evde paketleme işleri için işveren kesim de yakın çevreyi talep etmektedir. Ürünlerin kargo bedelleri de oldukça yüksektir. Bu sebepten ötürü, sosyal ağlarda dolaşan ilanların %80’i yalan dolandır. Çevrenizde bulunan aktarlar, fabrikalar, organizasyon şirketleri, takı dükkanları, bijuteriler, tekstil firmalarına giderek iş talebinde bulunabilirsiniz. Evde paketleme ve ek işler için en güvenilir diğer yöntem ise İŞKUR’dur.

İŞKUR evde paketleme

İşveren ile işçi arasında güvenilir köprü vazifesi görmek, işveren ile iş arayan personelleri bir araya getirmek adına kurulan kurumdur. İş bulma konusunda en güvenilir ve gerçek ortam İŞKUR üzerinden kolaylıkla bulunabilmektedir. İŞKUR üzerinden iş bulabilmeniz için öncelikle kaydınızın olması gerekmektedir. İŞKUR kaydı oluşturabilmek için:

https://esube.iskur.gov.tr/

sayfasına giderek kayıt gerçekleştirebilirsiniz. Aynı şekilde bölgenize en yakın İŞKUR merkezine giderek fiziken kayıt gerçekleştirebilirsiniz. İŞKUR, tüm duyuruları kendi sayfasından paylaşmaktadır. Bunları takip etmek için;

https://www.iskur.gov.tr/

sayfasını inceleyebilirsiniz.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=22893

sayfasına girerek iş kriterlerinizi ve bölgenizi belirtip arama gerçekleştirebilirsiniz.

 Gelir Yuvan ve evden iş fikirlerim için hemen 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
6 Yorum