Adana evde paketleme işi. Evde Çalışarak Para Kazanmak

Adana evde paketleme işi. Evde Çalışarak Para Kazanmak
Adana evde paketleme işi? Evde paketleme ve evde ek iş imkanları, geçim sıkıntısı yaşayan aileler ve tüm bireyler için kurtarıcı bir kazanç yolu olmaktadır.  Özellikle ev hanımlar ve öğrencilerin, emeklilerin tercihleri...

Adana evde paketleme işi? 

Evde paketleme ve evde ek iş imkanları, geçim sıkıntısı yaşayan aileler ve tüm bireyler için kurtarıcı bir kazanç yolu olmaktadır.  Özellikle ev hanımlar ve öğrencilerin, emeklilerin tercihleri arasında bulunan evde ek işler ve paketleme işleri artık çalışan, geçim konusunda yetemediğini düşünen diğer vatandaşlarımız için de ek gelir imkanları sunmaktadır. Adana ilinde yaşayan ve evde ek gelir kazanmak isteyen vatandaşlarımız da evde paketleme ve ek işler için arayışa girmiş durumdalar. Peki Adana paketleme işleri ve Adana ek işler nelerdir, başvuru nasıl yapılır?

Adana Paketleme İşleri Nelerdir?

Her yerde standart olan paketleme işleri, Adana için de geçerlidir. Paketleme işleri dediğimiz zaman akla gelen ilk işler;

 • Evde sabun paketleme
 • Evde çorap paketleme
 • Evde kına paketleme
 • Evde düğme paketleme
 • Evde davetiye paketleme
 • Evde balon paketleme

adana evde paketleme işi adana evde paketleme işi

Adana Evde Ek İşler Nelerdir?

Evde paketleme işleri dışında evde yapılabilecek ek gelir getiren işler de bulunmaktadır.

 • Evde yemek yapmak
 • Evde ütü yapmak
 • Evde kıyafet katlamak
 • Evde çocuk bakmak

Adana Evde Paketleme İşi Nasıl Bulunur?

Adana ve diğer tüm illerimiz adına geçerli olan en uygun, güvenilir paketleme işleri bulmak için çevrenizde bulunan aktarlar, fabrikalar, tekstil firmaları, organizasyon şirketleri ile iletişime geçmek çok daha doğru iş bulmak yöntemlerinden biridir. Sosyal medya üzerinden verilmekte olan ilanların çoğu sahtekâr ve dolandırıcılar tarafından atılmaktadır. Özellikle sizden başlangıç için para isteyen kişiler varsa bunlardan kesinlikle uzak durmak zorundasınız. Zira niyetleri size ek gelir sunmak ve para kazandırmak değil, sizden para koparmaktır. Aynı şekilde İŞKUR üzerinden de iş imkanlarını daha güvenilir bir şekilde bulabilirsiniz. Bunun için öncelikle bir İŞKUR kaydınızın olması gerekmektedir.

İŞKUR Evde Paketleme İşleri

Önce İŞKUR kaydınızı açmalısınız. Bunun için

https://esube.iskur.gov.tr/

sayfasına giderek kayıt gerçekleştirebilirsiniz. Kaydınızı gerçekleştirdikten sonra iş başvurusunda bulunabilmek için:

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=22893

sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Adana Evde Ek İşleri Nasıl Bulunur?

Evde ek iş için çevrenizde bulunan ve çalışan aileler, bireyler ile iletişime geçerek şansınızı değerlendirebilirsiniz. Çocukları bulunan ailelerin yüzde seksen kesimlik dilimi bakıcı veya dadı arayışındadır. Bunun haricinde evde yapılması gereken yemek, ütü gibi işler için de destek personelleri istemektedirler. Bunlar gündelik işler gibi de yapılabilir. Aylık anlaşmalar yaparak düzenli geçim kaynağına da çevrilebilir.

Adana Evde Paketleme Ne Kadar Kazandırır?

Evde paketleme işleri stabil olarak en düşük 4.000 lira civarı başlamaktadır. Evde paketleme işlerinde genel olarak miktar bu iken aynı şekilde sizin el hızınızın artması, daha fazla iş yapmanız ile miktarı daha da yükseltebilirsiniz. Evde paketleme işlerini tek başınıza değil de takım halinde yaparak iki kat iş yapıp iki kat daha para kazanabilirsiniz.

Adana Evde Ek İşler Ne Kadar Kazandırır?

Evde ek işler, gündelik gibi hesaplanır ve sizin işverenle aranızdaki anlaşma neticesinde belirlenir. En düşük 150 lira olacak şekilde gündelik hesaplarsanız ve bunu aylığa çevirirseniz düzenli olarak para kazanabilirsiniz. Çocuk bakımları ise haftalık veya haftanın belli günleri olacak şekilde hesaplanarak aylık ödemelere çevirip para kazanabilirsiniz.

Evde Paketleme ve Ek İşler İçin Aranan Şartlar Nelerdir?

Evde paketleme ve ek iş imkanları içinde en öneli kriter güvendir. Güven olmadığı takdirde hiçbir şekilde hiçbir işten gelir kazanamazsınız. Genel olarak aranan kriterler ise;

 • İşe ihtiyacınız olmalı,
 • İşleri yapacak uygun alanınız olmalı,
 • Düzenli ve titiz olmalısınız,
 • Aktif ve zamanı yönetebilmelisiniz,
 • Takım ve grup çalışmalarına ayak uydurabilmelisiniz.
Evde Paketleme İşi İçin 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum