Ankara Büyükşehir Belediyesi Doğalgaz Yardımı Başladı. Kimler Başvurabilir? Başvuru Formu

Ankara Büyükşehir Belediyesi Doğalgaz Yardımı Başladı. Kimler Başvurabilir? Başvuru Formu
Ankara Büyükşehir Belediyesi Doğalgaz Yardımı BaşladıAnkara Büyükşehir Belediyesi Doğalgaz Yardımı ; Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, 600 milyon TL'lik 'Kara Kış Destek Paketi'ni duyurdu, " Konuşmasındaki...

Ankara Büyükşehir Belediyesi Doğalgaz Yardımı Başladı

Ankara Büyükşehir Belediyesi Doğalgaz Yardımı ; Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, 600 milyon TL'lik 'Kara Kış Destek Paketi'ni duyurdu, " Konuşmasındaki başlıklardan biri ve ihtiyaç sahibi vatandaşlar için en önemlisi de Aralık ayında Başkent Kart'larına 900 TL'lik Doğalgaz Yardımı yapılacağı duyurusuydu.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Doğalgaz Yardımı

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Mansur Yavaş, "Kara Kış Destek Paketi" adı altında yeni destek paketini  sosyal medya hesabından paylaştığı videoyla duyurdu. Paylaşımında, "600 milyon liralık Kara Kış Destek Paketimizi başlatıyoruz, Ankara ayazında dayanışmayla ısınıyoruz." mesajını veren Sayın Yavaş, videoda, "Yeni destek paketimizde, bize başvuran ihtiyaç sahibi her vatandaşımıza 500 TL'lik doğalgaz desteğinde bulunacağız.

Bu desteğe başvuru durumlarına göre 400 milyon liralık bütçe ayırdık, Aralık ayında 220 bin ailemizin Başkent Kartına destek tutarının yatırılması için çalışmalarımıza başladık." ifadelerini kullandı.

Başvuran Ailelere 500 TL Doğalgaz Yardımı

Ankara Büyükşehir Belediyesi Kara Kış Destek Paketi

Ankara Büyükşehir Belediyesi Doğalgaz Yardım Başvurusu

Ankara Büyükşehir Belediyesi, ihtiyaç sahibi aileler için ‘Kara Kış Destek Paketi’adı altında yeni destek paketini hazırladı. Kömür kullanmayan ihtiyaç sahiplerine doğalgaz desteğinde bulunacakları müjdesini veren Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Mansur Yavaş, bir kere daha Ankaralıların gönlünü almayı başardı. Bu destekten yararlanabilmek için Sosyal Hizmetler Daire Başkanlıklarının aşağıdaki linkine tıklayarak başvuruda buluna bilirsiniz.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Doğalgaz Yardımı Başvuru Şartları

Ankara Büyükşehir Belediyesi, ihtiyaç sahibi aileler için açıklardığı ‘Kara Kış Destek Paketi’nden yararlanmak için şartlar

Doğalgaz yardımı başvurusu için hemen 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
18 Yorum